úvod
témata
události
tržiště
diskuze
nástěnka
přihlásit
přezdívka
heslo
přihlásit heslem
přihlásit přes passkey
pamatuj si mě
registrace
ztracené heslo?
Xiaomi a MIUI
TOOMIX
---
---
18:21:44 15.5.2014
FEDAJKIN
---
---
15:28:46 15.5.2014
1 odpověď
+3
Tak MiPad je venku, cenovkou stejnou jako u Mi2s sem nečekal
MIKROM
---
---
16:35:47 13.5.2014
https://plus.google.com/u/0/113236495011662172526/posts/XDxVBt2rRiT
100% original 5200mAh powerbank
TOOMIX
---
---
15:04:33 11.5.2014
+1
OPRAH
:
MIUI CZ&SK • Aktualizace MI3 na 4.5.9 Kitkat
http://miui.cz/viewtopic.php?f=118&t=3617
OPRAH
---
---
14:45:49 11.5.2014
1 odpověď
Tak první issue na KitKat : nefunguje USB Flash správa. Zobrazí se hláška v roletce o připojení nového média ale následně se ve správci souborů nezobrazí.
OPRAH
---
---
20:00:53 10.5.2014
Díky :)
BUCCI
---
---
19:24:00 10.5.2014
OPRAH
: protože OTA tenhle týden není, vzhledem k update na KitKat pro mi3 jen manuálně z miui.cz
OPRAH
---
---
18:52:36 10.5.2014
1 odpověď
Tuší někdo, proč se mi nechce stáhnout poslední aktualizace a hlásí, že již mám nejnovější verzi (27.4.)? Mi3W 64gb, předem děkuji.
RUM
---
---
18:49:59 10.5.2014
F89
: musej to stihnout do 30ti dnů :-) ale moje zkušenosti nejen s harek-trade dokazují, že si s těma lhůtama eshopy hlavu nelámou
RUM
---
---
17:08:41 10.5.2014
samozřejmě pokud jsou xiaomimobile seriózní, tak ti daj novej kus z vlastních zásob a ten tvůj pošlou na reklamaci na vlastní riziko, ale o tom dost pochybuju, protože to je maličkej obchůdek
RUM
---
---
17:06:21 10.5.2014
F89
: tady v čr můžou posoudit ledatak to, jesli máš právo na uznání reklamace. veškerej servis a výměnu provádí jenom v číně v autorizovaným servisu... musí tam mít svýho člověka, kterej to do toho servisu přinese.
RUM
---
---
15:48:17 10.5.2014
F89
: to záleží na číňanech v xiaomi, jak to posoudí :-)
TOOMIX
---
---
15:22:15 10.5.2014
+1
F89
: jestli se sere i original cinska, tak jedine reklamace ;)
TOOMIX
---
---
13:27:20 10.5.2014
Ještě bych tam zkusil vecpat původní čínskou ROM,
MIUI CZ&SK • Návod na flash Xiaomi Hongmi pomocou SP Flash Tool - obnovenie čínskeho firmware
http://miui.cz/viewtopic.php?f=107&t=1774
chvíli ji zkusit, a když to bude ok, tak ROM od Sonica
MIUI CZ&SK • MIUI 5 1.0.1 Custom ROM (stable 13) - Redmi Experience Final Edition ® WCDMA\TD
http://miui.cz/viewtopic.php?f=107&t=2440
RUM
---
---
12:43:44 10.5.2014
+1
F89
: tak reklamace ;-)
RUM
---
---
12:40:03 10.5.2014
F89
: telefon měl mít nahranou českou FUNKČNÍ ROM už ve chvíli, kdy ti ho prodali. já mám mi2s z číny a nahrání české rom mi trvalo asi 2 minuty. ty s tím bojuješ už několik dní, tak si o tom udělej obrázek. zkusil bych alespoň zavolat na xiaomimobile a vykomunikovat si to s nima. xiaomimobile na emaily hodně kašlou.
TOOMIX
---
---
12:10:21 10.5.2014
F89
: a stable 13 takhle blbne i po factory resetu?
TOOMIX
---
---
10:20:24 10.5.2014
F89
: dej tam stable 13 ;)
RUM
---
---
17:06:18 9.5.2014
jsem s nima spokojenej, akorát po delším poslouchání začínají bejt cítit v uchu kvůli té ostré kovové hraně a je potřeba je na chvíli vyndat nebo nějak upravit jejich polohu v uchu
RUM
---
---
15:18:25 9.5.2014
UF0UN
: nn, mám je z
http://www.aliexpress.com/store/product/Xiaomi-Earphone-original-new-2184/826072_1150899402.html
verze 2.1 (s kovovou sponou)
<<
<
automatické načítání
>
>>
Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam