• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    RUM: už je jeden v Bulharsku ;)
    RUM
    RUM --- ---
    až se dostane nějakej xiaomi servis i do evropy, tak nebudou mít konkurenci :-)
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    GLACIER: Taky jsem čekal něco s cenovkou Hongmi 699yuan třeba. Ale udělali zas typický Xiaomi, prostě naprostý high-end za low cost cenu. Ono když se na to podíváš, tak jakýkoli jejich zařízení, který uvedli zatím bylo ve své době to nejlepší železo (M1, Mi2, Mi2s, Mi3), HOngmi je jejich první HW lowcost. Navíc ono těch 5k bude fakt odpovídat ceně dílů a sestavení, ta Tegra K1 je neskutečný dělo, displej víc jak 300ppi, 2GB RAM,... A tipuju že díky MIUI to bude fungovat všechno, už prostě nebude potřeba kupovat iPad, když budeš chtít tablet, s kterým nebudou problémy a prostě bude funkční.
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    FEDAJKIN: takže dvakrát dráždí něž měl být?
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    Tak MiPad je venku, cenovkou stejnou jako u Mi2s sem nečekal

    MIKROM
    MIKROM --- ---
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    OPRAH:

    MIUI CZ&SK • Aktualizace MI3 na 4.5.9 Kitkat
    http://miui.cz/viewtopic.php?f=118&t=3617
    OPRAH
    OPRAH --- ---
    Tak první issue na KitKat : nefunguje USB Flash správa. Zobrazí se hláška v roletce o připojení nového média ale následně se ve správci souborů nezobrazí.
    OPRAH
    OPRAH --- ---
    Díky :)
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    OPRAH: protože OTA tenhle týden není, vzhledem k update na KitKat pro mi3 jen manuálně z miui.cz
    OPRAH
    OPRAH --- ---
    Tuší někdo, proč se mi nechce stáhnout poslední aktualizace a hlásí, že již mám nejnovější verzi (27.4.)? Mi3W 64gb, předem děkuji.
    RUM
    RUM --- ---
    F89: musej to stihnout do 30ti dnů :-) ale moje zkušenosti nejen s harek-trade dokazují, že si s těma lhůtama eshopy hlavu nelámou
    F89
    F89 --- ---
    jezisi...no tak to je ulet. jsem zvedava jak to bude dlouho trvat
    RUM
    RUM --- ---
    samozřejmě pokud jsou xiaomimobile seriózní, tak ti daj novej kus z vlastních zásob a ten tvůj pošlou na reklamaci na vlastní riziko, ale o tom dost pochybuju, protože to je maličkej obchůdek
    RUM
    RUM --- ---
    F89: tady v čr můžou posoudit ledatak to, jesli máš právo na uznání reklamace. veškerej servis a výměnu provádí jenom v číně v autorizovaným servisu... musí tam mít svýho člověka, kterej to do toho servisu přinese.
    F89
    F89 --- ---
    RUM: no ja cetla, ze posouzeni je takrka hned, tak jsem usoudila, ze to vyhodnocuji oni.
    RUM
    RUM --- ---
    F89: to záleží na číňanech v xiaomi, jak to posoudí :-)
    F89
    F89 --- ---
    no snad to bude ok, ja hlavne chci aby mi to vymenili a ne jen zkusili to co jsem udelal uz ja.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    F89: jestli se sere i original cinska, tak jedine reklamace ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam