• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    F89
    F89 --- ---
    jinak moje situace s vadnym Redmi. Poslali jsme ho na reklamaci a mezi tim vysel Redmi 1S. Takze jsme se domluvili, at si ten vadnej nechaj, priplatime 600 a vezmem 1S. No snad uz to poslape..
    NINE_OF_NINE
    NINE_OF_NINE --- ---
    Od update na verzi 15 jsem si ze zamykaci obrazovky zacal delat nejakou zkratkou screen obrazovky. Tusi nekdo co je to za zkratku a jak ji vypnout?
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    AOTEAROA: to bude nějakej bug ;)

    si nahrávej všechny hovory nebo jenom určitý čísla. Ty nahrávky nezabíraj žádný extrémní místo ;) Mám teď v telefonu cca 600 nahrávek od 5min po 2,5 hod a celkem to má asi 200MB ;)
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    TOOMIX: protože až v průběhu hovoru zjistím, že to bude "ten" hovor, který budu potřebovat mít nahraný? :D

    nicméně - přijde mi sms a svítí mi na displeji, který je tímto odemčen, přestože mobil hodiny ležel na stole netknut. to asi bude bug, ne? prostě přijde sms, mrknu na mobil a vidim ji, když kliknu na smáznutí třebas, smázne se a jsem na odemčené obrazovce. to se mi nelíbí.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    AOTEAROA: ted mi doslo, cos vlatne chtela :) nac nahravat kus hovoru, kdyz ho muzes nahravat cely?
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    AOTEAROA: to slo uz za casu DEV romek, nahravam si takhle vsechny hovory - Telefon - menu - nastaveni - nahravani hovoru
    ASACHI
    ASACHI --- ---
    AOTEAROA: je to pristupne z menu volani, jak davas hlasity odposlech apod.
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    jo to jsem chtěla - jde nějak nahrávat již probíhající telefonní hovor?
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    též mám novou Stable 15 a divím se, že vše funguje zatím :)) za mě dobrý.



    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Stable 15 nahozena, narootováno VRootem, všechno šlape jak má :)
    KRISTYNAKITZ
    KRISTYNAKITZ --- ---
    Xiaomi MIUI transformers v Pekingu :)

    RUM
    RUM --- ---
    já jsem koukal na ten mikey jak vypadá v telefonu a je to teda hnus. vypadá to jako anténa ... mezi "čudlíkem" a telefonem je mezírka, takže jakoby trčí ven... já tam mám místo toho androidíka a všichni se ptaj, kde si to můžou taky koupit :D

    co si na ten mikey dáte za funkci?
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    Vy, kdo jste kupovali MiKey, nemáte nějakej navíc? Koupil bych od vás jeden :-)
    MIKEKT
    MIKEKT --- ---
    BLACKSOURCE: taky mam par kusu na poste tak jsem zvedavej :)
    BLACKSOURCE
    BLACKSOURCE --- ---
    Tak MiKey doma, jsem zvědavý až přijde Pressy jaký bude rozdíl :-)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    AOTEAROA: tak bych ještě zkusil nainstalovat přes TWRP nebo CWM mod od Sonica
    MIUI CZ&SK • Oprava USB pripojenia Stable 13
    http://www.miui.cz/viewtopic.php?f=107&t=3107
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    TOOMIX: nojo, mně prostě nefunguje USB připojení do kompu. achjo.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    AOTEAROA: mně to funguje...připojim telefon, připojí se jako mediální krám, pustím app, vyberu pouze nabíjet a hotovo ;)
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    TOOMIX: mi to nic nedělá. mam tam tlačítko USB a když ho zmáčknu, nic se nestane (nakonec se mi podařilo to do mobilu nahrát přes BT, ftp stále nejede).
    NINE_OF_NINE
    NINE_OF_NINE --- ---
    TOOMIX: dik
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam