• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    TOOMIX: aha, diky, tu jsem nasel, ale je prazdna, prestoze mam zaply nahravani vsech hovoru... to jeste prozkoumam
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    EVILMIND: MIUI/sound_recorder/call_rec
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Do jakyho adresare se ukladaji recorded calls?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    MIKROM: (to ze je fat32 znamena ze tam nejsou zadna prava slozitejsi nez bezne souborove atributy)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    MIKROM: jestlize aplikace uz mel nainstalovane, a na novou kratu je nakopiruje tam kde byly prve budou fungovat normalne. karta je preci fat32.
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    RAINBOF: tak aplikace jako apk se bude stejne muset nainstalovat a ta je imho beztak v /data/app a na ty karte jsou jen /data/data, ne?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    MIKROM: jasně tak to budeš mít určitě pravdu... (...)
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    RAINBOF: nemyslím si, ale nikdy jsem nic na kartě neměl..
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    RUM: number fixer nebo tak nějak. Zelená ikonka s náplastí
    RUM
    RUM --- ---
    až opravíš čísla (+420) tak se to v sms aplikaci stejně už nespáruje... až nové konverzace se budou párovat, jak mají... jinak na to přilepení předvolby jsem viděl na play storu nějakou aplikaci, která to udělá za tebe
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    SWIST: přesun stačí
    SWIST
    SWIST --- ---
    Jo a ještě jedna otázka, a už přestanu spamovat, budu pořizovat větší kartu, na staré mám nainstalované nějaké aplikace. Můžu počítat a s tím, že je stačí akorát přesunout, nebo budu muset všechno reinstalovat?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    SWIST: google.com/contacts
    SWIST
    SWIST --- ---
    U některých ano, napadlo mě, že to bude tím a ke kontaktu jsem přidal číslo i bez předvolby s nadějí že se konverzace spojí.. Ale teda né že by se mi chtělo procházet veškeré kontakty a předvolby měnit. I když teda by se to mělo dát asi vyřešit nějak globálně..
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    SWIST: nemas u nej +420
    RUM
    RUM --- ---
    SWIST: máš u něj napsáno před číslem +420?
    SWIST
    SWIST --- ---
    MIKROM: Jo, to je teda vlastně pravda, že pak si stačí u těch lidí se kterými si píšu často "připnout" konverzaci. Nemám ho ani týden, takže zatím mám rozjeté asi jen 3 vlákna.. :) A pak teda další věc co je divná - napíšu novou zprávu, založím tedy nové konverzační vlákno, ale když dotyčný odpoví, tak se to k němu nepřidá a založí se další. Pak u dalších zpráv se v něm navazuje, ale už jenom z principu mě to štve.. :)
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    SWIST: me apis tesi inteligence navrhu prijemcu sms.. staci abyc si s nekym zrovna volal, nebo si pridal novy kontakt a on se nabidne mezi prijemci..
    jinak ja jedu konverzace se stalymi lidmi, takze jsem novou sms nezacinal psat ani nepamatuju
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    SWIST: tohle je i v jiných SMS apps, handcent konkrétně. a taky mě to trochu prudí
    SWIST
    SWIST --- ---
    MIKROM: Ok, díky.. No, teď mě třeba napadá jedna věc - začnu psát smsku, vyberu kontakt a místo toho aby se mi po jeho vybrání přesunul kurzor do těla zprávy, tak zůstane v poli pro vyhledávání kontaktů. Ano je to blbost, ale byl bych radši když bych po vybrání kontaktu mohl hned psát a v případě že chci psát více lidem překliknout zpátky na kontakty. Kouknu se na to fórum.
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    SWIST: lepsi nez systemove? ja naopak s miui opustil spoustu aplikaci, pac ty funkce umi miui nativne. zacni zde: http://miui.cz/viewtopic.php?f=22&t=2492
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam