• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    SWIST
    SWIST --- ---
    MIKROM: Ok, díky.. No, teď mě třeba napadá jedna věc - začnu psát smsku, vyberu kontakt a místo toho aby se mi po jeho vybrání přesunul kurzor do těla zprávy, tak zůstane v poli pro vyhledávání kontaktů. Ano je to blbost, ale byl bych radši když bych po vybrání kontaktu mohl hned psát a v případě že chci psát více lidem překliknout zpátky na kontakty. Kouknu se na to fórum.
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    SWIST: lepsi nez systemove? ja naopak s miui opustil spoustu aplikaci, pac ty funkce umi miui nativne. zacni zde: http://miui.cz/viewtopic.php?f=22&t=2492
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    neznáte někdo program který mi umožní třídit SMS ?
    chodí mi hodně administračních SMS a některý jsou pro mne kritický...
    SWIST
    SWIST --- ---
    Zdravim. Mám nově HongMi 1S s nainstalovaným českým rozhraním.. Mohli by jste mi doporučit nějaké základní aplikace které se hodí? Stáhl jsem si třeba novou klávesnici - Swiftkey, ta mi třeba docela vyhovuje, ale občas i po zavření zpráv mi zůstává na obrazovce. Teď mě nenapadá co dál, ale určitě jsou další aplikace lepší než ty systémové. Díky :)
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    TOOMIX: já nechci znova nic nastavovat, to má fungovat furt! a ještě nějaký skupiny... ma na tři lidi jiný zvonění, dvě různý, takže dělat pro ně skupinu má smysl asi tak stejně jako si to celý znova nastavit :D
    zálohy prostě nejsou v Zálohování, kde dycky byly, pindy jedny.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    AOTEAROA: nemas to ve druhym ulozisti? Jinak staci znova nastavit skupinam vyzvaneni a bude Ti to fungovat ;)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    zacal se mi delat gps.log :)
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    Po tý aktualizaci mám zas u všech kontaktů standardní zvonění a ne to co jsem si asi u třech nastavila, tak jsem naštvaná a jdu do zálohování, že se podívám jestli to tam nejde nějak automaticky obnovit, a tam nic není, kde jako jsou moje dvě poslední zálohy co jsem tam před aktualizací měla?? To se mi to samo smazalo z SD karty že je složka backup prázdná? Si ze mě už někdo fakt dělá srandu.
    KNIZE_IGNOR
    KNIZE_IGNOR --- ---
    TOOMIX: Diky. Podle tohodle navodu se podarilo. Uvidime zda to pomuze.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    OVECKA_MJ: aha, tak to je... promysleny. Dokonce i kdyz jsem si na PC nasel neco, co kompatibilni je, tak to jeste neni vyhra - protoze v Google Play v mobilu to najit nejde. Je to nova app, mozna to ma nekde nejakou cache? Ale novej Swift to naslo hned, tak fakt netusim. Bohuzel na PC to nemuzu koupit a zkusit to pushnout, protoze tam to pro zmenu vubec nevidi uz nastavenou m-platbu...
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    EVILMIND: konkrétní důvod myslím nejde dohledat. já jednou psal vývojáři
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    EVILMIND: těch omezení může být mnoho. např. velikost display, ram, ale taky může být miui označeno jako nekompatibilní
    CLAUDE
    CLAUDE --- ---
    Nevite prosim jak zvetsit misto pro prilohy v mailu? Hlasi mi to, ze nelze dokoncit stahovani protoze neni dostatek mista pro prilohy a nemuzu nikde najit, jak to zvetist, protoze jinak mam 16GB volne. (MI2S) Dekuji.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Jak zjistim duvod, proc presne mi to nenabizi aplikaci v Play - jsem si chtel koupit Hitman Go, nemohl jsem to najit, tak koukam z PC a rovnou to pise, ze "Tato aplikace není kompatibilní s vaším zařízením" (MI2S). V pozadavcich je jen Android 2.3.3+, takze presne nechapu, v cem je problem?
    KNIZE_IGNOR
    KNIZE_IGNOR --- ---
    TOOMIX: Parada, to je ono. Diky.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    MIUI CZ&SK • Návod na ROOT a CWM pre Xiaomi Hongmi TD + WCDMA
    http://www.miui.cz/viewtopic.php?t=1019

    návod začíná od

    Screenshoty pre tých ktorí majú ešte staršie CWM v Čínštine

    Inštalácia ROM v CWM (pohybujeme sa tlačidlami hlasitosti a potvrdenie je tlačidlo zapínania)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    KNIZE_IGNOR: aha, takže máš to CWM v čínštině?
    KNIZE_IGNOR
    KNIZE_IGNOR --- ---
    TOOMIX: Presne podle toho jsem to delal. A jak rikam, nemam ani stejne to menu kdyz chci udelat obnovu do tovarniho nastaveni. Coz je tam dole taky popsano.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    KNIZE_IGNOR: stáhni

    http://celogeek.miuiandroid.com/hongmi/xiaomi.eu_multi_HM2013023_WCDMA_JHBCNBD15.0_jb-4.2.zip

    ulož na vnitřní paměť (ta co má 4GB), a postupuj podle tohohle návodu přes Updater ;)

    MIUI CZ&SK • Návod na inštaláciu CZ/SK ROM pre Xiaomi Hongmi TD+WCDMA
    http://miui.cz/viewtopic.php?f=107&t=2307

    Nelekej se, po stisknutí restartu může být třeba i 3 minuty na displeji tma, pak se to rozjede ;)

    KNIZE_IGNOR
    KNIZE_IGNOR --- ---
    TOOMIX: WCDMA
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    KNIZE_IGNOR: aha, Stable 3...máš TD nebo WCDMA?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam