• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    PLKOUNEK: Pročti si česká i evropská fóra. Někteří lidé si stěžují na výdrž baterie, jiní píší, že je to v pohodě. Já dostanu 1S zítra, tak to můžu otestovat.
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    PLKOUNEK: tak 1s nám přinesl zákazník na reklamaci s tím že málo vydrží baterie, prý je po 12 hodinách surfování na internetu vybitá. :-)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    PLKOUNEK: spis zalezi na verzi ROM
    PLKOUNEK
    PLKOUNEK --- ---
    RUM: Díky. Baterka je další věc - četl jsem hodně "stížností", že 1S nic nevydrží (což je možná zaviněnou tou kombinací 4 jader a 2000 mAh)...?
    RUM
    RUM --- ---
    PLKOUNEK: xiaomi se moc do nových verzí androidu nehrne. upgrade na kitkat proběhl zatím jen u mi3, ale na mi2s zůstává 4.1 a vzhledem k tomu, jak dlouho to trvá, tak už asi vyšší android nebude. přitom mi2s byla stejně jako mi3 nyní vlajková loď a redmi je cílený pro lidi, co si vystačí s kompromisem. nadruhou stranu MIUI ten android upravuje velmi výrazně a tak se nedá říct, jesli novější verze androidu vůbec něco přináší. zvlášť u kitkatu se toho moc nezměnilo, co jsem četl... třeba ten úplně poslední android L prej hodně šetří baterku, což už by za to stálo
    PLKOUNEK
    PLKOUNEK --- ---
    Ahoj, můžu poprosit - klidně do pošty, pokud je to off - něčí uživatelskou zkušenost s Xiaomi Redmi 1S? Rozhoduji se mezi LG L90, Optimus L9 II a Redmi 1S... Jak funguje MIUI update - lze normálně upgradovat na Android 4.4? Trochu lamí otázky, tak pokud by se někdo obětoval... Díky.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    DARUMA: tak si xiaomi účet nepořizuj nebo ho nesynchronizuj ;)
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    TOOMIX: tak fotky a videa mi zalohuje g+, ale bez xiaomi uctu si nestahnes moje ikonky z marketu :D
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    TOOMIX: Tohle právě nechci. :-) Přes Google zálohuji pouze kontakty a kalendář a to je vše.
    RUM
    RUM --- ---
    TOOMIX: pokud zrovna funguje... v posledních verzím ROMky nepřichází SMS pro autorizaci, takže mi nejde synchronizovat hovory a sms, ale zbytek funguje myslím
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    DARUMA: netluče. Xiaomi účet je fajn, pokud chceš zálohovat fotky, videa, nahrávky hovorů, sms a kontakty do cloudu
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    Netluče se nějak v telefonu Google a Xiaomi účet? Například při synchronizaci? Má vůbec smysl pořizovat Xiaomi účet? Díky.
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    EVILMIND: v mikey je v nastaveni volba, ze se to uz nebude ptat... myslim, ze "tichy rezim" nebo tak neco.
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    TOOMIX: dá se taky "jen" zakázat
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    EVILMIND: odinstaluj to a až dorazej sluchátka, nainstaluj zpátky
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    EVILMIND: odinstaluj to a až dorazej sluchátka, nainstaluj zpátky
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    koukam posledni update pridal mikey appku - sice jako vitam predvidavost, kdyz uz ho mam objednanej, ale nez dorazi, jde to nejak vypnout aby se me to neptalo uz ted, pokazdy kdyz pripojim sluchatka?
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    DARUMA: po prvnim nahrani rozhodne factory reset se zformatovanim uloziste, beztak se tam pak jeste objevi obcas nejaka cinska appka co jle odinstalovat, pak uz vubec newajpuju :)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    DARUMA: na kontakty/sms zálohy používám MyPhoneExplorer ;)
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    DARUMA: záleží ktere telefon, u Mi2S se to dělá 2x protože tam jsou 2 systémy a vždy se instaluje na ten neaktivní.
    SW existuje, ale je jen v čínštině, stejně doporučim všdchno synchronizovat jen přes google apps
    Wipe telefonu po weekly update potřeba neni, jen se doporučuje, když updatuješ manuálně přes víc verzí, případně, když downgraduješ
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam