• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    SUMI: jj, v tématech, stačí si jen vybrat... "štípni" na ploše a dej edit na hodinách, zobrazí se ti témata hodin (když si nevybereš z lokálních, můžeš vybírat z tisíců kousků online)
    SUMI
    SUMI --- ---
    MIKROM: super! díky moc! :)

    ikonkový OT, nevíte, jestli jsou někde k nalezení vycentrovaný miui hodiny na plochu (ty co jsou na lockscreenu)?
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    BUCCI: jo ty hodiny jsou takovy divny..
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    MIKROM: zkoušel (dneska i 3.0.3) a paráda... sice se mi nelíbí ty černý aktivní hodiny, ale zároveň jsem psal prosbičku o úpravu Wifi Overview Pro
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    Už jste postřehli nové flat ikonky? Ne? Tak šup šup na miui.cz :-)
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    ECLIPSE: tady bych asi poprve zkusil restart do recovery a boot do druheho systemu
    ECLIPSE
    ECLIPSE --- ---
    Pánové poradíte někdo, stáhnul jsem si z app. tapety nějakou úvodní animaci, zkusil jse jí, dal jsem restart, ale animace běhá pořád kolem dokola, takže se do systému nedostanu. Co s tím? :( Jak jí smazat, nebo přeskočit?
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    ECLIPSE: vcera vysla stable 16, ale neni k ni changelog, asi bych pockal, jak se to s ni vyvrbi
    ECLIPSE
    ECLIPSE --- ---
    BUCCI: jj řešim, ona témata v poslední aktualizaci MIUI15 na Hongmi nějak nefungujou...
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    ECLIPSE: si pres temata stahni jiny hodiny ne?
    ECLIPSE
    ECLIPSE --- ---
    TOOMIX: ten funguje, dokonce i v češtině, ale ta barva a font jsou děsný... :)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    ECLIPSE: a normalni widget 4x2 s hodinama nefunguje? taky ukazuje pocasi (stupne a anglicky, jak bude)
    ECLIPSE
    ECLIPSE --- ---
    TOOMIX: dík, ale to jaksi nepomáhá, mám nastaveno že jí věřím už delší dobu a nic...
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    ECLIPSE: u pocasi s hodinama dej v nastaveni aplikaci, ze tehle aplikaci veris. Co se tyce temat, v jedny z poslednich DEV aktualizaci (u Hongmi stable 15) to cinani zesrali. Mrkni na miui.cz do sekce s Hongmi, tam se ta temata resi ;)
    ECLIPSE
    ECLIPSE --- ---
    Poradíte někdo?
    1) Aplikace In-počasí s hodinama je permanentně zpožděná, je tam jiný čas než systémový, jak na to?
    2) Aplikace Témata mi pořád píše Síť není dostupná, i když jsem na wifi. Nevíte co s tím?
    SITH
    SITH --- ---
    ahoj, má tu někdo to nový Xiaomi Redmi Note Pro ? zajímají mě zkušenosti a názory, zda toho jít, když mi dochází starý dobrý SG2
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    PRUSATKO: no koukal jsem na forech ze dost lidi ma ten samej problem, hlavne s novou verzi ty app, zkusil jsem ten KlicK z Playe, a s nim je to o trochu lepsi... jeste zkusim nejaky starsi verze MiKey app asi, nekomu to tam pomohlo.
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    EVILMIND: ja ho mam od vcera a v pohode, v app mikey jsem si nastavil pravidla pro pocet stisku a vse slape, mackam normalni rychlosti bez pauzy
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    kdyby někdo chtěl Mi2S jako novou (komplet originál balení vč. krabice), hoďte echo
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    dorazil mi pytlicek s MiKey konecne, a zatim jsem ponekud zmaten - je nejaky trik v ovladani akci na vicenasobne stisknuti? protoze at sachuju s tou pauzou mezi stiskama jak chci, tak se proste vzdycky vyvola akce na 1x stisk... :-(
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam