• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    RUM
    RUM --- ---
    DEMONOFANARCHY: velký určitě je, pokud nepatříš mezi ty, co si na trend zvětšování úhlopříčky zvykli. těžký není, ale díky oblým okrajům klouže v ruce trochu

    btw zdá se, že s velikostí 4,3' u Xiaomi už je navždy konec a teď budeme muset být rádi i za 5' displeje
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    DEMONOFANARCHY: kterej model? já mám Red Rice / Hongmi, ale počítám žes šel do těch menších a výkonnějších.
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    PRUSATKO: micloud mám plnej - dá se nějak zvětšit kapacita?
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    GLACIER: fotky do micloudu a dokumenty do gdrivu
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    PRUSATKO: do jakýho cloudu házeš?
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    F89: nejvic mista mi na mi2s zabira hudba a fotky, ty jsem vyresil presouvanim do cloudu, mam 16GB a mam permanentne 4giga volno, appek a her pozehnane. Pokud aktualizujes, mrknul bych se do slozky downloaded rom, kde se skladuje zip s romkou a nejakych 350MB se da usetrit. Do nejakeho rypani v systemu bych se nepoustel
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    mohli by jste mi do xiaomi poradit nějaký lepší budík než ten co ho teď šikmooký rozbili (nelze ho vypnout) ?
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    GLACIER: pochybuju... leda od wajka
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    PRUSATKO: snad i na MI2S :)
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    tak mi4 a miBand vypadaji dobre, a miui v6 se snad konecne dockame :-)
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    AWWWWWWWWW!!!

    Xiaomi Mi4: špička bez okázalostí [preview] – MobilMania.cz
    http://www.mobilmania.cz/...nky/xiaomi-mi4-spicka-bez-okazalosti-preview/sc-3-a-1327670/default.aspx
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    LEXONE: hadam ze problem bude ve formatu tech zprav.
    LEXONE
    LEXONE --- ---
    nevíte co s nedoručenýma sms z jednoho konkretního čísla? nejsem si vědom že bych si to číslo dával do nějakýho ignoru, může mít na to vliv přestup k jinýmu operátorovi?
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    Nové flat ikonky jsem včera hodil ke schválení na market.
    BOBULIX
    BOBULIX --- ---
    Dá se vypnout rozsvěcování obrazovky při notifikaci?
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    DARUMA: všechny rady zní: zkus to bez wipe, ale když ti něco bude blbnout, tak tě nemine...
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    Pokud člověk dělá upgrade na novou stable verzi, doporučuje se dělat wipe a nebo je to v pohodě bez wipu? Venku je 29 pro Redmi 1S BTW.
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    GLACIER: Na SD kartu nebo do cloudu. Jo, udělá ti to ten program.
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    TOOMIX: ten program sem nikdy nepochopil...jak udelam backup 25GB dat co mam v mobilu? To jde v tom programu?
    RUM
    RUM --- ---
    jj potvrzení smskou na i.mi.com funguje alespoň občas, ale přes telefon sms nepříjde poslední dobou vůbec... už jsem to vzdal a xiaomi účet jsem vypl. v podstatě ho na nic důležitého potřeba není stejně...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam