• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    EX_JHON_DOE
    EX_JHON_DOE --- ---
    PSILOCYBER: Čekat samozřejmě můžeš, ale nejspíš se nedočkáš... Nástupce mi3 byl již představen: mi4.
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    PSILOCYBER
    PSILOCYBER --- ---
    Můžu mít takovej dotaz, má cenu čekat na Mi3s?
    EX_JHON_DOE
    EX_JHON_DOE --- ---
    Zrušit notifikace lze v nastavení každé té konkrétní aplikace. Systém sám neumí za tebe rozhodnout, které notifikace chceš nebo nechceš.

    Ale snazší bude toto: nastavení - notifikační lišta - Přizpůsobit notifikace. U těch zmíněných aplikací zruš všechny typy notifikací.
    BOBULIX
    BOBULIX --- ---
    EX_JHON_DOE: SMS by nevadilo. On se display ale rozvěcí kvůli všemu - skype, email, ...
    EX_JHON_DOE
    EX_JHON_DOE --- ---
    BOBULIX: Co přesně máš na mysli? Že ti přijde sms a rozsvítí se displej? Vypíná se to zde: Zprávy - nastavení a zde deaktivuj nabídku Rozsvítit displej.
    BOBULIX
    BOBULIX --- ---
    Opravdu nejde nějak vypnout rozsvěcení displeje při každý notifikaci, která se nota bene ani nezobrazí?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    TYMUR: u xiaomi není. u ostatních by taky nemělo ten proces je vpodtstatě stejnej.
    TYMUR
    TYMUR --- ---
    Ještě mám takovej jeden blbej dotaz, když dám Nastavení systému - Info o telefonu a kliknu na aktualizace systému, tak se vrátí na plochu aniž by cokoliv oznámil nebo udělal. Je to v pořádku?
    CEEFA
    CEEFA --- ---
    HVJ3R: to nevim, mi2s uz mi ukradli, tak nemuzu porovnat, ale podle xiaomimobile.cz maji vahu stejnou...
    TYMUR
    TYMUR --- ---
    ASACHI: to doufám, telefon se mi celkem líbí, chodí svižně a krom tohohle jsem zatím nenarazil na trabl, tak doufám, že budem kamarádi :) Ještě jednou dík.
    ASACHI
    ASACHI --- ---
    TYMUR: Jo ono je to trochu jiny, ale casem se zorientujes :)
    TYMUR
    TYMUR --- ---
    ASACHI: háá, našel jsem to, není tam aplikace, ale je tam složka Bezpečnost a v ní jsou různý nesmyslnosti a krom jiného i přímo ta aplikace stahování a když jí pustím, tak můžu nastavovat. Z toho by se jeden oběhl. Nicméně díky za navedení kde mám hledat. Byl jsem zvyklej na jinej přřístup.
    ASACHI
    ASACHI --- ---
    TYMUR: ty nemas jit do nastaveni systemu, je to samostatna aplikace, ktera je na plose nekde v nejake slozce nejspise ...
    TYMUR
    TYMUR --- ---
    ASACHI: no právě, nemám tam aplikace (jak jsem byl zvyklej třeba z HTC) a kdž jdu do Nastavení systému - aplikace - stahování - tak tam žádná kontextová nabídka není (mačkám klávesu menu a nic, jen to naprázdno vrní) a nabízí mi to tam jen přizpůsobit notification bar, a správa práv, což je jestli věřím této aplikaci a povolení automatického spuštění, jinak nikde nic...
    ASACHI
    ASACHI --- ---
    TYMUR:
    - aplikace "stahovani"
    - kontextova nabidka - nastaveni
    TYMUR
    TYMUR --- ---
    RAINBOF: svádí to na velikost souboru asi, on to moc nekomentuje, ale po wifi to jede.

    ASACHI: to se mi právě nepodařilo najít kde je, někde na netu jsem to četl, ale já tohle nastavení nemám, respektive jsem ho nenašel...
    ASACHI
    ASACHI --- ---
    TYMUR: v nastaveni datovych limitu si vypni maximalni velikost stahovani mimo wifi ...
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    TYMUR: aplikace nestahuje vubec nebo to svadi na velikost souboru ?
    TYMUR
    TYMUR --- ---
    Ahoj, mam dotaz. Mam redmi a nejde mi nastavit aby stahoval aplikace pres mobilni pripojeni, setkal jste se s tim nekdo? Dik.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam