• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    TYMUR
    TYMUR --- ---
    ASACHI: no právě, nemám tam aplikace (jak jsem byl zvyklej třeba z HTC) a kdž jdu do Nastavení systému - aplikace - stahování - tak tam žádná kontextová nabídka není (mačkám klávesu menu a nic, jen to naprázdno vrní) a nabízí mi to tam jen přizpůsobit notification bar, a správa práv, což je jestli věřím této aplikaci a povolení automatického spuštění, jinak nikde nic...
    ASACHI
    ASACHI --- ---
    TYMUR:
    - aplikace "stahovani"
    - kontextova nabidka - nastaveni
    TYMUR
    TYMUR --- ---
    RAINBOF: svádí to na velikost souboru asi, on to moc nekomentuje, ale po wifi to jede.

    ASACHI: to se mi právě nepodařilo najít kde je, někde na netu jsem to četl, ale já tohle nastavení nemám, respektive jsem ho nenašel...
    ASACHI
    ASACHI --- ---
    TYMUR: v nastaveni datovych limitu si vypni maximalni velikost stahovani mimo wifi ...
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    TYMUR: aplikace nestahuje vubec nebo to svadi na velikost souboru ?
    TYMUR
    TYMUR --- ---
    Ahoj, mam dotaz. Mam redmi a nejde mi nastavit aby stahoval aplikace pres mobilni pripojeni, setkal jste se s tim nekdo? Dik.
    HVJ3R
    HVJ3R --- ---
    CEEFA: A nebude to Mi2S vaha bez baterky? Ja je tedy nevazil, ale pocitove je dvojka o dost tezsi, to bych se divil.
    CEEFA
    CEEFA --- ---
    HVJ3R: ja myslim ze tezkej je uplne stejne, oba maji 145 g, ale mas pravdu, mel jsem mi2s a ted mam mi3 a pocitove mi taky prijde mi3 lehsi
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    RUM: Asiati jsou prdli. Bezne telefonuji s phabletem.
    HVJ3R
    HVJ3R --- ---
    DEMONOFANARCHY: Tezky neni vubec. Naopak je o hodne lehci, nez daleko mensi Mi2S.
    RUM
    RUM --- ---
    DEMONOFANARCHY: velký určitě je, pokud nepatříš mezi ty, co si na trend zvětšování úhlopříčky zvykli. těžký není, ale díky oblým okrajům klouže v ruce trochu

    btw zdá se, že s velikostí 4,3' u Xiaomi už je navždy konec a teď budeme muset být rádi i za 5' displeje
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    DEMONOFANARCHY: kterej model? já mám Red Rice / Hongmi, ale počítám žes šel do těch menších a výkonnějších.
    F89
    F89 --- ---
    PRUSATKO: ja nad tim prave dnes premyslela:) fotky mam zalohovany v cloudu..takze v galeri mam i cloudovy album. Kdyz tedy smazu z lokalnich, v cloudu zustava a je to vlastne v cajku. No diky moc za ujisteni. :-)
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    PRUSATKO: micloud mám plnej - dá se nějak zvětšit kapacita?
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    GLACIER: fotky do micloudu a dokumenty do gdrivu
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    PRUSATKO: do jakýho cloudu házeš?
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    F89: nejvic mista mi na mi2s zabira hudba a fotky, ty jsem vyresil presouvanim do cloudu, mam 16GB a mam permanentne 4giga volno, appek a her pozehnane. Pokud aktualizujes, mrknul bych se do slozky downloaded rom, kde se skladuje zip s romkou a nejakych 350MB se da usetrit. Do nejakeho rypani v systemu bych se nepoustel
    F89
    F89 --- ---
    co delat kdyz dochazi misto na mi2s? koukala jsem na forum, no pulka lidi tam polemizovala, nekdo malo tam poslal nejake navod, kteryho se vsichni bali..takze ted nak nevim co delat.

    mazat appky nechci, cache promazavam porad.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    mohli by jste mi do xiaomi poradit nějaký lepší budík než ten co ho teď šikmooký rozbili (nelze ho vypnout) ?
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    GLACIER: pochybuju... leda od wajka
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam