• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    RAINBOF: mam 5 dni zaply Hongmi a mam volno cca 300MB z 1GB ;)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    kolik mate volny ramky ? mam 429 a prije mi to nejak malo.
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    Xiaomi Mi 4 First Sale in China: Sold Out in 37 Seconds! :-D
    EX_JHON_DOE
    EX_JHON_DOE --- ---
    Bobulixi, chyba je u tebe, projdi si nastavení telefonu a těch konkrétních aplikací. Mně notifikace chodí a displej se mi nerozsvěcí, pouze bliká dioda.
    BOBULIX
    BOBULIX --- ---
    EX_JHON_DOE: No, já chci notifikace, ale bez rozsvěcení displaye.
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    první várka Mi4 byla dneska v noci (den v číně) prodána za 37 vteřin - takže se teď čeká na výrobu... ;-)
    EX_JHON_DOE
    EX_JHON_DOE --- ---
    Zkraje se má dodávat ještě s v5, miui6 přijde o trochu později.
    PSILOCYBER
    PSILOCYBER --- ---
    EX_JHON_DOE: praveze snad jakoby jo, asi jen nejaky preorder
    EX_JHON_DOE
    EX_JHON_DOE --- ---
    PSILOCYBER: Však také nepíšu, že je v prodeji, nýbrž že byl nástupce mi3 představen.
    PSILOCYBER
    PSILOCYBER --- ---
    EX_JHON_DOE: jo 4 už je v prodeji, jsem si nevšiml, ok .)
    EX_JHON_DOE
    EX_JHON_DOE --- ---
    PSILOCYBER: Čekat samozřejmě můžeš, ale nejspíš se nedočkáš... Nástupce mi3 byl již představen: mi4.
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    PSILOCYBER
    PSILOCYBER --- ---
    Můžu mít takovej dotaz, má cenu čekat na Mi3s?
    EX_JHON_DOE
    EX_JHON_DOE --- ---
    Zrušit notifikace lze v nastavení každé té konkrétní aplikace. Systém sám neumí za tebe rozhodnout, které notifikace chceš nebo nechceš.

    Ale snazší bude toto: nastavení - notifikační lišta - Přizpůsobit notifikace. U těch zmíněných aplikací zruš všechny typy notifikací.
    BOBULIX
    BOBULIX --- ---
    EX_JHON_DOE: SMS by nevadilo. On se display ale rozvěcí kvůli všemu - skype, email, ...
    EX_JHON_DOE
    EX_JHON_DOE --- ---
    BOBULIX: Co přesně máš na mysli? Že ti přijde sms a rozsvítí se displej? Vypíná se to zde: Zprávy - nastavení a zde deaktivuj nabídku Rozsvítit displej.
    BOBULIX
    BOBULIX --- ---
    Opravdu nejde nějak vypnout rozsvěcení displeje při každý notifikaci, která se nota bene ani nezobrazí?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    TYMUR: u xiaomi není. u ostatních by taky nemělo ten proces je vpodtstatě stejnej.
    TYMUR
    TYMUR --- ---
    Ještě mám takovej jeden blbej dotaz, když dám Nastavení systému - Info o telefonu a kliknu na aktualizace systému, tak se vrátí na plochu aniž by cokoliv oznámil nebo udělal. Je to v pořádku?
    CEEFA
    CEEFA --- ---
    HVJ3R: to nevim, mi2s uz mi ukradli, tak nemuzu porovnat, ale podle xiaomimobile.cz maji vahu stejnou...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam