• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    IMPROVIZACE: android wear, bt lp, jádro droidu bezpečnější, hot fix
    IMPROVIZACE
    IMPROVIZACE --- ---
    BUCCI: me na 4.1.1 funguje vsechno.. ani nevim co zasadniho ma 4.4 bez ceho nemuzu bejt..
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    UF0UN: hele uvidim, mam teď zájemce, když to nevezme, tak asi zkusim...
    UF0UN
    UF0UN --- ---
    BUCCI: já to mám na mi2s někdy od listopadu, používám denně, a nemůžu si stěžovat. Baterka vydrží tak dva dny, lagy nepozoruju. Jediný problém je občasný náhodný restart, tak jednou za tři dny.
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    UF0UN: co jsem tak čet, tak to neni dobrej nápad, hodně to laguje, a žere baterku... s MIUI jsem spokojenej, to jako, že určitě, ale hold s firemní politikou ne...

    přesně tohle je třeba důvod, proč jsem nikdy neměl Sony (Sony-Ericsson), prostě update pozdě (jestli vůbec) - většinou to ale ustřihli...
    UF0UN
    UF0UN --- ---
    BUCCI: dej si tam CM ne?
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    IMPROVIZACE: tohle je jedinej důvod, proč je moje Mi2S na prodej - že jí zařízli na JB 4.1.1 - mam takový cuky drcnout tam WIUI, ale radši koupim něco jinýho...
    IMPROVIZACE
    IMPROVIZACE --- ---
    BUCCI: ja updaty nedavam.. vsechno co potrebuju mi funguje a dukud se to neposune na MIUI v6 jakoze to asi nenastane tak to nema moc velkej smysl..
    kolega v praci updatuje pomerne pravidelne a rika ze by se na to nejradsi vysral pac po kazdym updatu mu neco nefunguje.. pritom zacal ve stavu kdy vsechno bezelo super.)
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    IMPROVIZACE: jelikož orange friday, tak tolik nikdy mít nebudu... nicméně vždy v pátek odpoledne před update a restartem mam kolem 800 - 1200
    IMPROVIZACE
    IMPROVIZACE --- ---
    ja mam tak 700-800MB na mi2s.. uptime neco pres 80 dni..
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    MIKROM: tahle otázka se nám historicky stále opakuje ze... přeci
    pro rychlejší start a běh aplikací. spustím si hru a nevidím důvod proč by mela jet pomalu jen proto ze na pozadí je app která už od startu ma pocit že má nárok na 200mb.
    mobil není server aby jsi takto uvažoval.

    ostatně wildfire by mi stačil kdyby tech 512 bylo dostačující pro běh systému s operou, nyxroidem a terminálem.... to nebylo o CPU. dnes mi výkon stačí u hongmi az za roh. ramka je bottleneck.
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    Nechci bejt za chytrýho, ale k čemu je ramka, kterou nevyužiju? Trochu kontraproduktivní.
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    715MB volnych, tel mam bez restartu od sobotniho updatu romky, mi2s
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    1S Redmi 250 MB. :-p
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    RAINBOF: mam 5 dni zaply Hongmi a mam volno cca 300MB z 1GB ;)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    kolik mate volny ramky ? mam 429 a prije mi to nejak malo.
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    Xiaomi Mi 4 First Sale in China: Sold Out in 37 Seconds! :-D
    EX_JHON_DOE
    EX_JHON_DOE --- ---
    Bobulixi, chyba je u tebe, projdi si nastavení telefonu a těch konkrétních aplikací. Mně notifikace chodí a displej se mi nerozsvěcí, pouze bliká dioda.
    BOBULIX
    BOBULIX --- ---
    EX_JHON_DOE: No, já chci notifikace, ale bez rozsvěcení displaye.
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    první várka Mi4 byla dneska v noci (den v číně) prodána za 37 vteřin - takže se teď čeká na výrobu... ;-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam