• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    ASACHI
    ASACHI --- ---
    BUCCI: Zcela jednoduse ... tata mel nutkani 5x za den menit sim kartu z mobilu do mobilu, kdyz jsem mu dal novou mi3 ... pochopitelne to ten slot nedal, pac to tata rval nehtem ven misto toho cupliku na vyndani tech sanek na sim ...

    Ja mam doma 2x redmi a SIM jsem tam daval jen po koupi, od ty doby tam jsou, takze netusim co ho k tomu vedlo :)
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    ASACHI: jak se dá zničit slot?
    ASACHI
    ASACHI --- ---
    WOJTISHEK: jj zajdes na postu a reknes ze to chces poslat airmailem ...

    Trvalo to 10 dni nez to doslo tam a 1 tyden to ibuygou susilo na poste (pry to vyzvedavaji 1x tydne).
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    ASACHI: fajn cena :) normálně přes poštu?
    ASACHI
    ASACHI --- ---
    WOJTISHEK: Do ciny asi 300, zpatky netusim, jeste to kompletuji ... predpokladam ze stejne, pokud to neposlou airmailem
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    ASACHI: cena dopravy? kterým dopravcem?
    ASACHI
    ASACHI --- ---
    Moje čerstvá zkušenost:

    MI3 vlastní vinou zničen SIM slot
    Zasláno ibuygou zpět
    Oprava zdarma (výměna desky) ... pouze platím 10$ za držáček SIM (ten malý šuplíček)
    TRIPLT
    TRIPLT --- ---
    Objednával jste někdo přímo z ibuygou.com? Má cenu šetřit a koupit od nich s 1 roční zárukou, nebo raději připlatit a koupit v ČR? :) diky
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    PYRO: díky, já si právě nebyl nikdy jist jestli to není že prostě nejdou žádný data.... Děkuji mistře
    PYRO
    PYRO --- ---
    GLACIER: ze by jedes prstem od horniho okraje dolu, tam jsou dv moznosti, oznameni a prepinace. tak na prepinaci vypnes data a zapnes wifi. Takto to mimo jine funguje snad u vsech android systemu.
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    GLACIER: tedy... chtěl jsem napsat, že chci být odpojeny od internetu operátora a jet data přes wifi...
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    Hoši... poraďte mi, vždycky mám na dovolené dilema... jakým jedním tlačítkem se na xiaomi odpojim od sítě a přitom mi stále půjde internet, když se připojim k wifine?

    Jde to vůbec? Díky.
    TRIPLT
    TRIPLT --- ---
    Prekerni situace v dnesni dobe vybrat telefon... :( at koukam kam koukam tam je tohle tam je tamto... :)
    Popripade jinej model nez Mi ma cenu?
    Tu velikost pujdu nekam osahat u neceho tomu podobneho... :)
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    DEMONOFANARCHY: tak to si pospěš, Mi2s ukončilo výrobu.
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    TRIPLT: šel byc do mi3. Mi4 bude chvíli trvat, než spadne cena. I když designově je to prvotřídní skvost.
    TRIPLT
    TRIPLT --- ---
    Ahoj! :)
    Jdu si pro radu, kdyz bych nakonec z vyberu urcitych telefonu zvolil xiaomi, ma cenu cekat na mi4, nebo s klidnym srdcem mam koupit mi3? :) diky
    IMPROVIZACE
    IMPROVIZACE --- ---
    HIPISIK:
    PAYAXY:
    a nebo tam sluchatka nacpi jestou jednou a zas je vyndej...
    PAYAXY
    PAYAXY --- ---
    HIPISIK: vyčisti headphone jack
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    HIPISIK: vyndej baterku na par vteřin
    BLACKSOURCE
    BLACKSOURCE --- ---
    DEMONOFANARCHY: Občas ano, i když popravdě už asi měsíc se mi to nestalo. Mi2S
    HIPISIK
    HIPISIK --- ---
    Ahoj. Mam mi2s a z niceho nic se mi nevypnul headphone mode. Zkousen restart a nic. Dekuji za jakoukoliv radu. Jsem na srilance a bez telefonu jsem malinko v prdeli :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam