• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    THERIDANE
    THERIDANE --- ---
    FARFELOO: zkus si nejdřív spustit OTA upgrade (v Settings - About phone)... pokud ti to spadne, tak máš tu zmršenou global romku, kterou nejde upgradovat
    FARFELOO
    FARFELOO --- ---
    Tak už je tady. Krásnej mobil, překvapil mě svou velikostí... Co mě ale překvapilo ještě víc je to, že je defaultně v angličtině. Na výběr je i čeština. Na mobilu je google play i google klávesnice. Je možný, že už ho přeflashovali na MIUI Multilanguage? Verze systému je MIUI-4.6.27 a vidím i developer options. Mám to přeflashovat nebo udělat jenom OTA update? Po pravdě bych měl raději stable release, bude bezpečný nainstalovat tu rom z posledního příspěvku?
    FARFELOO
    FARFELOO --- ---
    Za chvíli mi mají přivézt mi3 pro přítelkyni.. Chci se ujistit, že budu dělat dobrou věc při instalaci ROM: Stáhnu multilanguage, nakopíruji ji do root, spustím updater app a nainstaluji. Mám to potom zopakovat i pro druhou partition? Mám použít tu updater app (dostanu se do ní hned po prvním zapnutí?) nebo mám použít volume+power? díky, nikdy jsem neměl android, tak mám z toho trochu respekt :-D
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    AOTEAROA: lze nastavit ztišení otočením displejem dolů. Je to v nastavení telefonní aplikace
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    AOTEAROA: je to cokoliv zboku..
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    RAINBOF: hm hm, škoda že se v silikon obalu tak blbě nahmatává, hlavně při lovení z kabelky nebo kapsy :-/
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    AOTEAROA: stačí volume, slouží jako mute
    TBK
    TBK --- ---
    ASACHI: pardon, promazano.)
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    čistě náhodou, asi nejde nastavit aby se zvonění ztlumilo, když telefon vezmu do ruky (tzn. změní polohu), že? moje pravěké htc to umělo...
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    THERIDANE: ne, otevře mi to úplně normálně paměť v mobilu i SD kartu, vidim fotky a všechno.
    THERIDANE
    THERIDANE --- ---
    AOTEAROA: není to náhodou mass storage oddíl s instalačkama pro MTP? tak jako to mají snad všechny Jelly Bean stroje a novější
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    Poznatek! Když Hongmi připojím do kompu s linuxem, normálně mi to nabídne USB připojení jako kdysi i na woknech a macu! WTF?


    druhá věc - občas ráno zapnu čerstvě nabito a baterka má jen asi 96 procent... na noc ho vypínám a dávám do nabíječky.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    budu obednavat tempered glass pro hongmi
    toto má někdo zájem ? že bychom množstevně vylepšili cenu...
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    BUCCI: neru zpět... mám cm11 ofiko cm
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    MIKROM: mám jí... milestone m 8 a jsem z ni nadsenej... žádný restarty, žádný lagy, výdrž je parádní... doporučuji
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    FARFELOO: ja dneska koukal na mokee 4.4.4 pro mi2s..
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    cdr.cz (potažmo diit.cz) bylo vždy pozadu s informacemi :)
    THERIDANE
    THERIDANE --- ---
    ASACHI: a není to nijak v rozporu se smlouvou, kterou odsouhlasí uživatel (že to nečte je jeho problém)
    ASACHI
    ASACHI --- ---
    UF0UN: to uz tu bylo asi 20x a je k tomu i vyjadreni xiaomi
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam