• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    AOTEAROA: Redmi 1S - v podstate jako stary Redmi, jen ma misto Mediatek Snapdragon. Co ale tak procitam miui.cz, ty romky se docela serou. Co nejaky Jyaiu?
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    AOTEAROA: nedostane kitkat :-/ da se to ale obejit jinou romkou
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    DARUMA: jak to myslíš (poslední dobou nemám čas to tu sledovat). mám tam MIUI stable 15, jestli se tomu tak říká. jsem spokojená (až na to nepřipojování USB do Mac/Win, ale co už).
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    AOTEAROA: Redmi 1S je dobrý kus HW, ale aktuální situace s ROMkou je dost tristní.
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    Budu si pořizovat nový telefon místo stávajícího Hongmi/RedRice (který vracím firmě). Výkonnost a celkově systém jak Xiaomi funguje mi velmi vyhovuje, tak bych ráda u značky zůstala, ale přemýšlím že bych si vzala o trochu menší přístroj. Co byste na mém místě udělali vy, co byste pořídili?

    Nechci displej moc výrazně menší, hodně píšu, používám mapy, internet, fotím, potřebuju dvě simky. Nepotřebuju totální špicu, ale chci aby se to nesekalo (Redmi se mi nikdy neseká). A taky se mi moc nechce dávat přes 5-6000 Kč.
    Mám si pořídit třeba Redmi 1S? Měla bych to samý co teď, ale nový. Jaký je rozdíl mezi RedRice a Redmi?

    A pak mi ještě kolega říkal že si pořídil nějaký čínský iNew, je velký jako RedRice, lehčí a tenčí a má tisíckrát lepší silikonový obal (který nutně potřebuju). A celé i s poštovným ho to vyšlo na 3000 Kč a pár drobných. Já bych nicméně upřednostnila nákup v ČR se zárukou.

    Nějaké rady, doplňující dotazy, obvinění z lamáctví atd? :) díky.
    Jak tak koukám, asi pro mě bude nejvýhodnější pořídit Redmi 1S a použít silikon a rezervní folii na displej, co mam z RedRice - jsou stejně velké, že?
    FARFELOO
    FARFELOO --- ---
    WAKI: na miui.cz mi řekli, že v červnu byla OTA pokažená, takže se musí manuálně.. Taky jsem se k tomu ještě nedostal...
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    WAKI: jestli přes OTA tak je to verze po verzi, když to stahneš z miui.cz tak stačí jen ta poslední
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    WAKI: klidně poslední
    WAKI
    WAKI --- ---
    TOOMIX: diky a jeste dotaz instaluju verzi po verzi, nebo tam muzu rovnou nainstalovat posledni.. :-)
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    ADM: super, tak pockam na m10 ... do nighties jsem nešel, protože občas nejsou stabilní
    ADM
    ADM --- ---
    BUCCI: tak melo by to v CM11 fungovat ale ne v M8, vzhledem k tomu ze M9 nevysla ale M10 ma vyjit tak si pockam http://xiaomi.eu/...-4-cyanogenmod-11-0-nightlies-for-the-xiaomi-mi2-aries.24608/page-40#post-214692
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    WAKI
    WAKI --- ---
    Ahij dotaz, koukal jsem i sposta z vas pise, ze mate verzi 4.6.27 a ja mam 4.6.20.. mam mi3 tyden jeste se s nim seznamuji.. kupoval jsem ho na xiaomi.cz a je nejake specialni nastaveni na vyhledavani aktualizaci, nebo nejaky program.. nebo to musim stahnout a nainstalovat jako u rootnutych telefonu? diky
    ADM
    ADM --- ---
    BUCCI: ja prave to zkousel jednou na puvodnim miui a to zafungovalo (ruku do ohne bych za to nedal, miui slo hned pryc), tady v main features CM11 pisou ze je to podporovany http://en.miui.com/thread-16834-1-1.html

    no tak zeptam se jeste u zdroje proc to nefunguje
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    ADM: tak bohužel nezazvonil
    VEEHELL
    VEEHELL --- ---
    Toz jsem byl celkem mile prekvapen. Jak prostredim tak i podporou pro ty dve simky. Akorat ted holt mensi kolecko instalaci a updejtu a nalejvani dat ze zaloh. Dle recenzi vsichni tak nejak meli vyhrady k podsviceni tlacitek, coz ja naopak shledavam naprosto v poradku. Starej foun to podsviceni ma daleko horsi.
    no uvidime, kdy me ten prvni dojem prejde :DDDD zatezovka prijde zitra, budu levelit v ingresu :D
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    ADM: vyzkoušim
    ADM
    ADM --- ---
    funguje nekomu s mi2s na CM11 Alarm while off (Like 4.1 miui) ?
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    PRUSATKO: tim že mi2s má 2 partitions, tak je to bez rizika.... v cwm recovery se dá přepnout, co se bude načítat...
    případnym update miui se dostaneše do originál stavu (přepíše se originál recovery) - i když u mě už to nehrozí
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    BUCCI: ufff, tak to mě teda mrzí, no uvidím co vymyslí, ale fakt wtf...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam