• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    UF0UN: verze 3.2.2 je na xiaomi marketu, kde ceka na schvaleni. tema je mozne stahnout i jako mtz soubor a nahrat do telefonu rucne, ale tento zpusob instalace pred nejakym casem zatrhli, takze potrebujes appku wsmtools a k ni plugin mithemes. vse se pise na miui.cz, odkaz na tema by mel byt tusim v zahlavi

    DEMONOFANARCHY: nemam zadny super lockscreen, nebo jo? :P
    WAKI
    WAKI --- ---
    AOTEAROA: taky jsem to resil.. u o2 prodavaj redukce stoji to 100kc
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    NINE_OF_NINE: už jsem se s tim smířil, že nemůžu mít v telefonu milion aplikací. Stejně bych je ale nepoužíval ;)
    NINE_OF_NINE
    NINE_OF_NINE --- ---
    TOOMIX: To jeden tak nejak tusil, ale stejne jsi me nepotesil ;-)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    NINE_OF_NINE: řešil - situace je taková, že se sice aplikace instalujou do 4GB úložiště/na kartu, ale apk od aplikace je vždycky v sekci zvané Kořenová složka souborového systému, co má 800MB. Řešením je tedy projet mobil čističem, pak ccleanerem a většinou to něco uvolní. Ale aby se celá aplikace, včetně slouštěcího apk nainstalovala na kartu, to imho nejde
    UF0UN
    UF0UN --- ---
    MIKROM: to je jenom na xiaomi marketu?
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    verze flat ikonek 3.2.2 prave nahozena ke schvaleni na market

    pro nedockavce s mitools http://www.ulozto.cz/xBwoks7K/miui-cz-sk-3-2-2-flat-mtz
    NINE_OF_NINE
    NINE_OF_NINE --- ---
    Jdu s dotazem ohledne meho HongMi. Poslednich par dnu mu zacalo rapidne dochazet misto a odmita aktualizovat i instalovat nove app. Na SD karte i internim ulozisti je ho ale habadej, problem je systemove uloziste. Myslel jsem si ze situaci vyresim prohozenim, nicmene jak jsem se docetl v tomto tematu: http://www.miui.cz/viewtopic.php?f=107&t=1022 to jiz u novych buildu nelze.
    Resil nekdo podobny problem?
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    díky vám, pánové.
    tak já jdu mazat, bů :(
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    AOTEAROA: mam microsim vyřízlou z tý půodní a momentálně mi2s má obyč, takže jsem jen tu malou vložil do tý díry a drží to můžeš to i podlepit izolepou
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    AOTEAROA: některý operátoři (tuším Vodafone a T-Mobile) nabízeli kopii simkarty s tím, že aktivní byly obě, ale k síti mohla být připojena v jednu chvíli jen jedna ;) to by Tvůj problém řešilo
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    TOOMIX: jo a pak za měsíc zas budu potřebovat normální sim, a co potom! :D to zrovna.

    TOOMIX: díky.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    AOTEAROA: microsim je otazkou chvilky s nuzkama nebo jedny navstevy pobocky operatora ;)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    AOTEAROA: v Recovery das wipe vseho, co Ti to nabizi a pak factory reset ;)
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    TOOMIX: hmm, tak tohle vypadá moc dobře, až na jednu drobnost - nehodlám do toho cpát jednu sim plus druhou microsim. mám prostě dvě simky normální velikosti (co si to zas ti výrobci vymysleli? dyk to tam prachatej rusák ani nenacpe svejma prackama).
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    AOTEAROA: synchro na miCloud mám, kontakty mám na gůgl účtu synchro, většina věcí je na kartě, já myslim že to by mělo být ok, ne? a pak systém prostě přemáznout (na to uvítám link).
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    ještě se zeptám... zítra budu svému red rice "vystrojovat pohřeb". co mám všechno udělat, abych ho zdárně vyčistila do nuly a vymazala absolutně všechny stopy po mně, a současně abych až si zas pořídím skoro ten samý telefon, abych ho mohla mít co nejpodobnější? dá se něco takovýuho udělat? mám zálohu na SD kartě atd, kontakty mám na googlu, projedu si s ním ještě pořádně synchro, ale bojím se abych na něco nezapomněla. budu teď aspoň měsíc muset být na prastarém HTC a nějakém Samsungu, než pořídím nový dualfoun :/
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    projeď si miui.cz ;)
    KOX
    KOX --- ---
    Zdravím, dnes mi přišla Mi3 a první dojem - až trochu víc velkej, ale jinak super telefon :)
    Každopádně jsem se chtěl zeptat...změnil jsem pozadí na lockscreen a teď, jakmile probudím telefon tak ještě než se mi ukáže obrazovka s odemknutím, na obrazovce problikne "Don't cover the top of the screen" a pod tím je obrys Mi3 s červeně vyznačeným horním okrajem. Je to tam ani ne na sekundu, takže ani print screen se mi nepoved :D pak normálně phone odemknu a pohoda.. Nesetkal se s tím už někdo? Co to je? Zkusím aktualizaci nejspíš, ale jen mě to tak zajímalo :) Dík
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    AOTEAROA: zkusil bych něco od Jiayu, třeba G4 Turbo, koukám, že pro to je ROM z miui.cz ;)

    Česká recenze JiaYu G4 Turbo - GizChina.cz
    http://gizchina.cz/2014/03/19/ceska-recenze-jiayu-g4-turbo/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam