• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    TOOMIX: no a teda nějaká alternativa? páč to zní jako že redmi 1s je slepá ulice.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    AOTEAROA: odhadnout těžko, ty potíže s aktuálníma stable romkama pro 1S se projevujou kus od kusu. Někdo nemá žádné potíe, někomu se telefon přehřívá a dělá psí kusy ;)
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    TOOMIX: a je teda víc rozdílů v tom? jak moc by mě bolel přechod z toho co mám na ten Redmi 1S? :) dokáže to někdo odhadnout?

    jinak můj muž je dlouhodobě věrný HTC, ale už začíná být děsně nasraný (po poslední aktualizaci mu v 99 % nejde zapnout wifina, jen svítí že se zapíná - 2x to reklamoval, protože nemůže sám zasahovat do SW, dycky mu smazali systém a když začal mobil používat, zjistil že wifi stále nefunguje. no a downgrade prej nelze. tak jim to dal potřetí a buď to bude fungovat, nebo ať vrátěj prachy). navíc já po zkušenosti s miui na xiaomi bych teda do htc nešla :) navíc nemam mobil na okrasu, ale na funkci. je mnohem lepší a stojí míň (jen se všem zdá moc velký).
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    DARUMA: no tim lepe! u xiaomi jsem pres rok a nerad bych od jejich miui prechazel jinam :-)
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    AOTEAROA: Zrovna výběr Xiaomi a MIUI předpokládá, že se v tom člověk bude trošku šťourat. ;-)
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    TOOMIX: kurnik :) aby na to zase člověk studoval vysokou školu, než si vybere telefon :/
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    AOTEAROA: Redmi má jiné stable verze (včetně číslování) než Redmi 1S, takže Stable 15 z Redmi do Redmi 1S rozhodně nepůjde ;)
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    PRUSATKO: Já jsem četl, že dostane.
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    AOTEAROA: Tohle je trošku jiné číslování.
    MIUI CZ&SK • Xiaomi Redmi 1S WCDMA
    http://www.miui.cz/viewforum.php?f=190&sid=a1f0418698eb426e1e4ea18ada9c08d8
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    DARUMA: a je možný pořídit si Redmi 1S a dát si na to třeba Stable 15? (to co mám v mobilu má napsáno MIUI-JHBCNBD15.0 a od té doby už jsem aktualizovat nechtěla).
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    AOTEAROA: Poslední stable verze pro Redmi 1S je 36 - hlavní problémy jsou špatná správa ramky, přehřívání, výpadek signálu na simkách a problém se Swift Keyboard.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    AOTEAROA: Redmi 1S - v podstate jako stary Redmi, jen ma misto Mediatek Snapdragon. Co ale tak procitam miui.cz, ty romky se docela serou. Co nejaky Jyaiu?
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    AOTEAROA: nedostane kitkat :-/ da se to ale obejit jinou romkou
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    DARUMA: jak to myslíš (poslední dobou nemám čas to tu sledovat). mám tam MIUI stable 15, jestli se tomu tak říká. jsem spokojená (až na to nepřipojování USB do Mac/Win, ale co už).
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    AOTEAROA: Redmi 1S je dobrý kus HW, ale aktuální situace s ROMkou je dost tristní.
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    Budu si pořizovat nový telefon místo stávajícího Hongmi/RedRice (který vracím firmě). Výkonnost a celkově systém jak Xiaomi funguje mi velmi vyhovuje, tak bych ráda u značky zůstala, ale přemýšlím že bych si vzala o trochu menší přístroj. Co byste na mém místě udělali vy, co byste pořídili?

    Nechci displej moc výrazně menší, hodně píšu, používám mapy, internet, fotím, potřebuju dvě simky. Nepotřebuju totální špicu, ale chci aby se to nesekalo (Redmi se mi nikdy neseká). A taky se mi moc nechce dávat přes 5-6000 Kč.
    Mám si pořídit třeba Redmi 1S? Měla bych to samý co teď, ale nový. Jaký je rozdíl mezi RedRice a Redmi?

    A pak mi ještě kolega říkal že si pořídil nějaký čínský iNew, je velký jako RedRice, lehčí a tenčí a má tisíckrát lepší silikonový obal (který nutně potřebuju). A celé i s poštovným ho to vyšlo na 3000 Kč a pár drobných. Já bych nicméně upřednostnila nákup v ČR se zárukou.

    Nějaké rady, doplňující dotazy, obvinění z lamáctví atd? :) díky.
    Jak tak koukám, asi pro mě bude nejvýhodnější pořídit Redmi 1S a použít silikon a rezervní folii na displej, co mam z RedRice - jsou stejně velké, že?
    FARFELOO
    FARFELOO --- ---
    WAKI: na miui.cz mi řekli, že v červnu byla OTA pokažená, takže se musí manuálně.. Taky jsem se k tomu ještě nedostal...
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    WAKI: jestli přes OTA tak je to verze po verzi, když to stahneš z miui.cz tak stačí jen ta poslední
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    WAKI: klidně poslední
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam