• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    TOOMIX: jo a pak za měsíc zas budu potřebovat normální sim, a co potom! :D to zrovna.

    TOOMIX: díky.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    AOTEAROA: microsim je otazkou chvilky s nuzkama nebo jedny navstevy pobocky operatora ;)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    AOTEAROA: v Recovery das wipe vseho, co Ti to nabizi a pak factory reset ;)
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    TOOMIX: hmm, tak tohle vypadá moc dobře, až na jednu drobnost - nehodlám do toho cpát jednu sim plus druhou microsim. mám prostě dvě simky normální velikosti (co si to zas ti výrobci vymysleli? dyk to tam prachatej rusák ani nenacpe svejma prackama).
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    AOTEAROA: synchro na miCloud mám, kontakty mám na gůgl účtu synchro, většina věcí je na kartě, já myslim že to by mělo být ok, ne? a pak systém prostě přemáznout (na to uvítám link).
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    ještě se zeptám... zítra budu svému red rice "vystrojovat pohřeb". co mám všechno udělat, abych ho zdárně vyčistila do nuly a vymazala absolutně všechny stopy po mně, a současně abych až si zas pořídím skoro ten samý telefon, abych ho mohla mít co nejpodobnější? dá se něco takovýuho udělat? mám zálohu na SD kartě atd, kontakty mám na googlu, projedu si s ním ještě pořádně synchro, ale bojím se abych na něco nezapomněla. budu teď aspoň měsíc muset být na prastarém HTC a nějakém Samsungu, než pořídím nový dualfoun :/
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    projeď si miui.cz ;)
    KOX
    KOX --- ---
    Zdravím, dnes mi přišla Mi3 a první dojem - až trochu víc velkej, ale jinak super telefon :)
    Každopádně jsem se chtěl zeptat...změnil jsem pozadí na lockscreen a teď, jakmile probudím telefon tak ještě než se mi ukáže obrazovka s odemknutím, na obrazovce problikne "Don't cover the top of the screen" a pod tím je obrys Mi3 s červeně vyznačeným horním okrajem. Je to tam ani ne na sekundu, takže ani print screen se mi nepoved :D pak normálně phone odemknu a pohoda.. Nesetkal se s tím už někdo? Co to je? Zkusím aktualizaci nejspíš, ale jen mě to tak zajímalo :) Dík
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    AOTEAROA: zkusil bych něco od Jiayu, třeba G4 Turbo, koukám, že pro to je ROM z miui.cz ;)

    Česká recenze JiaYu G4 Turbo - GizChina.cz
    http://gizchina.cz/2014/03/19/ceska-recenze-jiayu-g4-turbo/
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    TOOMIX: no a teda nějaká alternativa? páč to zní jako že redmi 1s je slepá ulice.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    AOTEAROA: odhadnout těžko, ty potíže s aktuálníma stable romkama pro 1S se projevujou kus od kusu. Někdo nemá žádné potíe, někomu se telefon přehřívá a dělá psí kusy ;)
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    TOOMIX: a je teda víc rozdílů v tom? jak moc by mě bolel přechod z toho co mám na ten Redmi 1S? :) dokáže to někdo odhadnout?

    jinak můj muž je dlouhodobě věrný HTC, ale už začíná být děsně nasraný (po poslední aktualizaci mu v 99 % nejde zapnout wifina, jen svítí že se zapíná - 2x to reklamoval, protože nemůže sám zasahovat do SW, dycky mu smazali systém a když začal mobil používat, zjistil že wifi stále nefunguje. no a downgrade prej nelze. tak jim to dal potřetí a buď to bude fungovat, nebo ať vrátěj prachy). navíc já po zkušenosti s miui na xiaomi bych teda do htc nešla :) navíc nemam mobil na okrasu, ale na funkci. je mnohem lepší a stojí míň (jen se všem zdá moc velký).
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    DARUMA: no tim lepe! u xiaomi jsem pres rok a nerad bych od jejich miui prechazel jinam :-)
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    AOTEAROA: Zrovna výběr Xiaomi a MIUI předpokládá, že se v tom člověk bude trošku šťourat. ;-)
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    TOOMIX: kurnik :) aby na to zase člověk studoval vysokou školu, než si vybere telefon :/
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    AOTEAROA: Redmi má jiné stable verze (včetně číslování) než Redmi 1S, takže Stable 15 z Redmi do Redmi 1S rozhodně nepůjde ;)
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    PRUSATKO: Já jsem četl, že dostane.
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    AOTEAROA: Tohle je trošku jiné číslování.
    MIUI CZ&SK • Xiaomi Redmi 1S WCDMA
    http://www.miui.cz/viewforum.php?f=190&sid=a1f0418698eb426e1e4ea18ada9c08d8
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    DARUMA: a je možný pořídit si Redmi 1S a dát si na to třeba Stable 15? (to co mám v mobilu má napsáno MIUI-JHBCNBD15.0 a od té doby už jsem aktualizovat nechtěla).
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    AOTEAROA: Poslední stable verze pro Redmi 1S je 36 - hlavní problémy jsou špatná správa ramky, přehřívání, výpadek signálu na simkách a problém se Swift Keyboard.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam