• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    MREDDY: jsem o Mi3 taky uvažovala, ale jelikož jsem Xiaomi prapůvodně objevila právě pro potřebu dvou simek, mám smolíčka.
    FARFELOO
    FARFELOO --- ---
    Je z vás už někdo na v6?
    MREDDY
    MREDDY --- ---
    TRIPLT: Já měl Hongmi a co se týče dualsimu,tak spokojenost. Ale po stránce HW je slabej (pro mě,jsem celkem náročnej) a tak jsem oželel dual a šel do Mi3,to se nedá srovnávat :)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    TRIPLT: mam Hongmi TD, Stable 16 a naprosta spokojenost
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    TRIPLT: asi takhle - loni představa dvou mobilů byla docela děsivá, tak jsem na rady TOOMIXe pořídila Hongmi, a byla jsem ukrutně spokojená s neuvěřitelnou pohodlností dvou sim, dokonalá rozeznatelnost na kterou mi někdo volá, ze který volám/píšu apod, aniž by mobil byl pomalá sračka, jak hlásila konkurence. teď jsem na dvou slabých mobilech a pokaždé když je vezmu do ruky, tak pláču. jakmile mi dorazí nějaké prachy, jdu opět do dualsim Xiaomi .)
    DARUMA:
    RAINBOF:
    jasný no. Koupim RedMi 1S a budu podávat reporty :)
    ASACHI
    ASACHI --- ---
    TRIPLT: Tak spokojeni ... to je spise must have pro nektere lidi
    Ja mam firemni simku a soukromou simku ... Budto bych tahal 2 mobily, nebo 1 :)
    TRIPLT
    TRIPLT --- ---
    Jak jste spokojeni s dual sim? Vyuzio bych to, ale zas mi3/4 zni proste lepe.... :D
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    DARUMA: no ono redmi není výhra není snad romka kde něco nefunguje
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    AOTEAROA: Pokud chces zustat u Xiaomi tak jinou volbu bez 1S nemas. Aktualni romka je relativne v pohode. Furt se ti meni.
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    RedMi je na IbuyGou vyprodán... to už asi nebude, když byl nahrazen 1S, což? nevím jestli jít do 1S, když jsu s tím údajně nějaké občasné problémy?
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    AOTEAROA: zaplatíš paypalem, jako dopravu dáš DHL. iBuyGou to automaticky nadeklarujou jako 20$, v 90% případů to u DHL projde ;)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    AOTEAROA: to je ten, cos měla ;)
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    DARUMA: chci zůstat u Xiaomi ;)
    ASACHI: díky, mrknu na to.
    jsou tam nějaký triky jak si to objednat aby se neplatily daně a podobný věci, nebo to prostě objednám, zaplatím paypalem nebo kartou a budu čekat na balíček?
    ASACHI
    ASACHI --- ---
    AOTEAROA: kup si Redmi s mediatek procesorem na ibuygou
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    AOTEAROA: Koukala jsi na Samsung Duos?
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    ASACHI: právě z toho vycházel můj dotaz :) moc bych si chtěla novej mobil brzo koupit, tak pořád koumám kde a který. nechci dát nad 6000, potřebuju 2simkový a chci vysoký výkon a dobrý foťák :)
    ASACHI
    ASACHI --- ---
    Podivejte se na moje posledni prispevky o servisovani Xiaomi ...

    Ceske servisy absolutni tragedie, cinani opravili vse :)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    AOTEAROA: tak ibuygou.com a servisovat v

    [ EAT_ME @ Xiaomi a MIUI ]
    F89
    F89 --- ---
    Za kolik je reálné prodat Xiaomi MI2S 32GB kupovaný v lednu 2014 na xiaomimobile.cz? :)
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    TOOMIX: no já právě nevim, jestli je to dobrej nápad, doufala jsem že už aspoň normálně řeší záruku a opravy? ale podle toho co píšou lidi u nich na webu, tak je to stále zprostředkování? stejně jako http://mixiaomi.cz/ .
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam