• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    CEEFA
    CEEFA --- ---
    Updatnul jsem na miui v6, ktery se mi teda mimochodem fakt libi, i na ten posunutej multitasking si asi casem zvyknu, ale za zivyho boha nemuzu prijit na to, jak spravovat widgety na plose? predtim stacilo dlouze podrzet prst kdekoli na plose, ted nic... Netusite nekdo?
    VEEHELL
    VEEHELL --- ---
    ASACHI: TRIPLT: ja jsem nadmiru spokojen. Taky jsem nechtel tahat dva mobily. Navic me velmi potesilo par detailu kolem nastavovani/spravovani jednotlivejch simek a propojeni do telefonovani/psani zprav.
    MREDDY
    MREDDY --- ---
    ASACHI: Tak z her to byl co mám vyzkoušeno Real Racing 3 - to se na Hongmi hrát vůbec nedalo. Ale myslím tím všeobecně - furt na něm něco dělám,takže mi běží plno app na pozadí a u Hongmi jsem je musel násilně ukončovat,protože zamrzal ..
    MREDDY
    MREDDY --- ---
    AOTEAROA: v tomhle případě a právě teď smolíčka máš,ale kdo ví s čím přijdou za půl roku :)
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    ASACHI: no když si vezmu jak porovnávali hongmi a redmi 1s na nějaké hře s autíčky tak se to na hongmi drbalo a na 1s to šlo. Na mi3 to musí jet naprosto plynule.
    ASACHI
    ASACHI --- ---
    MREDDY: Jenom pro zajimavost ... co mi3 spusti a hongmi ne? Nebo v cem je slabej?
    FARFELOO
    FARFELOO --- ---
    THERIDANE: nápodobně...
    THERIDANE
    THERIDANE --- ---
    BUCCI: no však jo, teším se, až to přepadne z testing do stable :)
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    THERIDANE: já dneska brouzdal po XDA a koukal jsem, že na Mi3 je už docela dost romek... např. má oblíbená SlimKat 4.4.4
    THERIDANE
    THERIDANE --- ---
    BUCCI: jo, těším se na stable CM pro Mi3 :)
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    FARFELOO: spousta lidí je na CM11 ;-) (primárně ti s Mi2S)
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    MREDDY: jsem o Mi3 taky uvažovala, ale jelikož jsem Xiaomi prapůvodně objevila právě pro potřebu dvou simek, mám smolíčka.
    FARFELOO
    FARFELOO --- ---
    Je z vás už někdo na v6?
    MREDDY
    MREDDY --- ---
    TRIPLT: Já měl Hongmi a co se týče dualsimu,tak spokojenost. Ale po stránce HW je slabej (pro mě,jsem celkem náročnej) a tak jsem oželel dual a šel do Mi3,to se nedá srovnávat :)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    TRIPLT: mam Hongmi TD, Stable 16 a naprosta spokojenost
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    TRIPLT: asi takhle - loni představa dvou mobilů byla docela děsivá, tak jsem na rady TOOMIXe pořídila Hongmi, a byla jsem ukrutně spokojená s neuvěřitelnou pohodlností dvou sim, dokonalá rozeznatelnost na kterou mi někdo volá, ze který volám/píšu apod, aniž by mobil byl pomalá sračka, jak hlásila konkurence. teď jsem na dvou slabých mobilech a pokaždé když je vezmu do ruky, tak pláču. jakmile mi dorazí nějaké prachy, jdu opět do dualsim Xiaomi .)
    DARUMA:
    RAINBOF:
    jasný no. Koupim RedMi 1S a budu podávat reporty :)
    ASACHI
    ASACHI --- ---
    TRIPLT: Tak spokojeni ... to je spise must have pro nektere lidi
    Ja mam firemni simku a soukromou simku ... Budto bych tahal 2 mobily, nebo 1 :)
    TRIPLT
    TRIPLT --- ---
    Jak jste spokojeni s dual sim? Vyuzio bych to, ale zas mi3/4 zni proste lepe.... :D
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    DARUMA: no ono redmi není výhra není snad romka kde něco nefunguje
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam