• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    MIKROM: mno já mám u některých fólií špatnou zkušenost spíš s tím že se začnou odlepovat. a muž je v přilepování těch Zagg folií už profík, takže toho se nebojim. spíš mě tam nalákalo to tvrzení, že jsou na tom méně vidět ohmatance. o existenci matné folie jsem neměla tušení.

    ten výběr Hongmi oproti 1S píše spousta lidí a dost z nich vyzkoušelo obojí. já byla s Hongmi naprosto spokojená, hry nehraju.

    jo a chci 2 simky.
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    AOTEAROA: root se snad zapina v nastaveni, ne? | proc ne 1S? ta stara verze se jeste da sehnat? proc si dobrovolne koupit neco s MediaTek cipsetem, pff | ScreenShield/InvisibleShield/Zagg si nejdriv nekde prohledni v realu, sice u tech folii pisou, ze jsou pomalu neprustrelne, ale spatne se lepi (mokrou cestou) a jsou takove gumove na dotek | spis bych si koupil za dolar klasickou tvrdou folii, akorat matnou - na ni nejsou otisky videt.
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    AOTEAROA: jo a na ibuygou.com mají všechno k Hongmi vyprodané, počítám že mám lepší koupit to v ČR a holt si to rootnu atd tak jako tak a přijdu o záruk, žejo, ale to je mi asi jedno... dá se to pak tak jako tak reklamovat jinde než u toho CZ shopu?
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    konečně mám prachy a jdu si tedy koupit nový telefon, hurá!
    pročetla jsem si diskuze na miui fóru a došla k tomu, že si opět koupím původní Hongmi s MTK procesorem a ne ten nový 1S. někdo něco k tomu?
    jaké používáte ochranné fólie na displej? chci něco lepšího než klasickou fólii, muž má na HTC nějakou supervěc, která omezuje otisky prstů a je fakt hodně odolná, je něco takovýho i na Hongmi? je to tohle?
    ScreenShield fólie na displej pro Xiaomi Hongmi REDMI (Red Rice) (displej) (XIA-REDMI-D) | T.S.BOHEMIA
    http://www.tsbohemia.cz/...d-folie-na-displej-pro-xiaomi-hongmi-redmi-red-rice-displej-_d187661.html
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    Přechod na novou doménu miuios.cz byl zpusoben díky nekalé praktice našeho bývaleho obchodniho partnera, který využil naší důvěry a "bývalého" vlastníka domeny miui.cz. Díky tomuto odkoupení domény, se nás pokusil vydírat za účelem ovladnutí trhu a poškození našich obchodních partnerů. Aktuálního majitele lze zjistit na adrese http://www.nic.cz/whois/?d=miui.cz
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    nevim jestli jste zaregistrovali, ale 19. by mela byt venku miui v6 na kitkatu pro mi2s, bude jiste nedoladena, ale jsem rad, ze se rozhodli pro 4.4 :-)
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    Video Demo Process of Xiaomi Mi-4 - Tekno Tube
    https://www.youtube.com/watch?v=PbsKrbCeX74
    PYRO
    PYRO --- ---
    ZYAN: ja osobne uz mam skoro rok thl W100

    no je pravda ze ja sem hracicka, ale zase to je cisty android :) trosku sem si hral s GPS aby chodilo dobre ...
    jinak neni problem
    beha svizne a nepada
    GP bez problemu aplikace vesmes vsechny. Respektive nemam problem s tim ze by nebyli podporovany.
    nabyjim kazdy den skoro.

    ted nejak zacal blbnout fotak - je pravda ze sem cetl ze i vyrobce oficialne priznal ze v nejake rade byl problem. No uvidim jak to vyresim :) je to vec co az tak nepotrebuju :)

    Ale co sem mel redmi tak je to rozhodne lepsi kus zeleza :)

    co sem ted koukal na nove modeli THL tak me jeste zaujalo L969 silna baterie + LTE


    Ale to vse je do jineho fora :)
    i kdyz ja na W100 provozuju MIUI a vcelku bez vaznych potizi :)
    ZYAN
    ZYAN --- ---
    PYRO: Jo? Jaká značka, jestli mohu? Jaké zkušenosti?
    Přemýšlel jsem o THL T6s..
    Ale zatím u mě vyrhává Xiaomi cena/kvalita. Přemýšlím o Redmi 1s x Redmi Note s LTE a teoreticky Redmi Mi3

    Jde mi hlavně aby:
    - To fungovalo a s minimem hraní a zařizování
    - Tam běhaly aplikačky z GP
    - Nemusí to být velký ani mít extra rozlišení
    - To nelagovalo a nepadalo
    - Baterka vydržela den až dva
    PYRO
    PYRO --- ---
    rikam nebyl sem jeste nucen nic reklamovat :)
    respektive kupuju tam levne kusy u kterych si rikam ze kdyztak koupim dalsi :)
    ano jedno xiaomi redmi sem take porizovatl
    ZYAN
    ZYAN --- ---
    PYRO: Jaký typ? Xiaomi?
    Já četl že první reklamace většinou projde (tak po 2-3 měsících), ale druhou už nepřeberou na poště a pokud jim dále píšeš, dají si tě do spamu a zablokujou IP.
    PYRO
    PYRO --- ---
    ZYAN: zase ja + nznami objednali 4 ks reklamaci sem jeste resit nemusel tak nevim. Takze spokojenost. Kazdy telefon jeste pred poslanim kazdy zapinaji a delaji zakladni nastaveni, jako napriklad lokalizace. Vsechny co prisli sem zapnul a byli v cestine a to sem tam nechtel jejich etotalk rom. tak bych rekl ze vystupni kontrolu maji slusnou :)
    ZYAN
    ZYAN --- ---
    ZYAN: Tak jsem si uz nasel vic info.
    Dodaji to, ale reklamace stezi projde a mobily obcas dorazi nefunkcni (ne xiaomi).
    ZYAN
    ZYAN --- ---
    Mate nejake zkusenosti s http://www.etotalk.com/
    Na ruznych CZ forech jsem cetl dobre komentare.
    VEEHELL
    VEEHELL --- ---
    VEEHELL: zrusil jsem mikey, music, video, poznamky, prirucky, assistenty, generator, pocasi, kalendar, mail a podobne aplikace a razem misto 180-210MB ram to uz hazi 270-340MB a klavesnice zatim nezazlobila. Jest otazkou co jeste muzu deaktivovat/odinstalovat (coz me trosku sere, ze mohu jen deaktivovat a nebo dokonce ani to ; takze diky TitaniumBackup jsem to vyloupal vse na co mam jiz koupene/oblibene aplikace)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Nektery ty zmeny updatu me zacinaj docela vytacet, treba ted buhviproc zmizely animovany tapety, a zustaly tam jen dve? Skoro pokazdy nejaka takova prkotina...
    VEEHELL
    VEEHELL --- ---
    TOOMIX: MREDDY: zatim podezrivam kombo ingress + hangout vs brzo plna ram ... takze jsem mu ubral par aplikaci co nepouzivam a uvidime jak moc se to bude projevoat ci ne.
    MREDDY
    MREDDY --- ---
    VEEHELL: tohle mi dělá klávesnice na Mi3 na 4.8.22 ,ale zpozoroval jsem to po updatu Google chrome (na material vzhled),do té doby se mi to nestalo.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    VEEHELL: na miui.cz se vetsina vratila k predchozi stable a cekaj na novou ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam