• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    MIKROM: už to mám ono je to appka zase
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    MIKROM: děkuju moc a to je v nastavení kde?
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    GLACIER: a v nastavení stahování souborů je takový to, když má aplikace dvacet Mega a pindá to, že je moc velká na stažení.
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    CEEFA: díky, ale tohle to není to jsem zkoušel včera
    CEEFA
    CEEFA --- ---
    GLACIER: to je imho v nastaveni google play a ne v telefonu - google play - nastaveni - automaticke aktualizace a tam si zaskrtnes pouze wi-fi
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    Hoši pomůžete mi? Kamarád si koupil xiaomi a já už zase nevím kde je to nastavení, že se to nestahnou aplikace, pokud člověk není na wifi. Nemůžu to najít. Pomůžete prosím?

    Díky
    BLEVAJZZ
    BLEVAJZZ --- ---
    PRUSATKO: vždycky ne,....víš jak :-)
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    DEMONOFANARCHY: s mizí v6 se teprve seznamují, ale ve v5 stačilo zamknout v paměti počasí bz weather
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    SWIST: jestli chceš přesunout zástupce, podrž na něm prst, vyhoď ho na jinou plochu a dosaď si tam místo něj jinej ;)
    SWIST
    SWIST --- ---
    Dá se prosím vás někde změnit zástupci co jsou na hlavní obrazovce - hovory, kontakty atp. Rád bych vyměnil nativní prohlížeč za jiný. Díky.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    ja mel od minule aktualizace problem, ze mi to "zwindosovatelo", docela casto se objevila hlaska "aplikace xxx nereaguje, pockat/ukoncit" (predtim se to nikdy nestalo)
    ted jsem tam teprve hodil patecni tak uvidime...
    KOD3K
    KOD3K --- ---
    KOD3K
    KOD3K --- ---
    Už od minulé aktualizace mám problém s ikonami ve složce, občas zčernají.
    černé ikony v otevřené složce

    AOTEAROA: zkoušel jsi Nastavení - aplikace - výchozí?
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    Prosím poraďte mi, jak si nastavím chrome jako defaultní prohlížeč na odkazy z fb. Pořád mi to otvírá nativní a zaboha to nemůžu najít.
    ASACHI
    ASACHI --- ---
    SWIST: Aaha, tak to jsem blbe pochopil systemovy planovac.
    Na todle byl kdysi juice defender, ale ten uz ma komplet mrtvy vyvoj.

    Aktualni nevim
    SWIST
    SWIST --- ---
    ASACHI: teda spíš něco jak jsem teď našel - automateit.
    SWIST
    SWIST --- ---
    Zdravim. Mohli by jste mi prosím poradit nějakou aplikaci místo systémového plánovače? Poměrně mi u něho chybí možnost vypnutí zvuků. Díky
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    což mi připomíná že tu mám lehce použitý černý obal na Redmi/Hongmi/RedRice a fólii na displej ještě v originálním balení, měla jsem ji koupenou do rezervy, značka Screen Guard. kdyby to někdo chtěl, ráda osobně předám v praze nebo pošlu za 37 Kč poštou. fólii za 150 a "silikon" za 200 nebo dohromady za 300 kč .)
    kdyžtak nafotim.

    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    VEEHELL: to byl teda nápad :)) já mám modrej zadní kryt a na tom průhlednej modře zabarvenej "silikon" a naprostá špica.
    NINE_OF_NINE
    NINE_OF_NINE --- ---
    TOOMIX: Je pravda ze o verzi zpet jsem tuhle app nezkousel, ale minimalne o dve verze zpatky jsem veci do keepu diktoval :(
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    NINE_OF_NINE: mám Hongmi TD Stable 16 a hlásí mi to nekompatibilní
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam