• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    COCHRAN: updatuj ručně, viz miuios.cz ;) Mi2S dostalo tušim V6
    COCHRAN
    COCHRAN --- ---
    Zdravím a prosím o radu: zjistil jsem, že už delší dobu mi nechodí na mj mi2s aktualizace. (mám verzi MIUI 4.4.11) Nedostanu se například ani na takove ty online MI-tapety ani na online vyzvánění. Můžete mi prosím poradit, kde by mohlo být jádro zakopaného pudla? Dík!
    ZYAN
    ZYAN --- ---
    DEMONOFANARCHY: zkousim. Tak gmail udelam..
    DEMONOFANARCHY
    DEMONOFANARCHY --- ---
    ZYAN: jestli to zkousis s CZ emailem nikdy neprijde, na gmail dojde tak do dvou vterin:-)
    ZYAN
    ZYAN --- ---
    Tak zatim pekne, jen mi nejde registrovat Mi account :(
    Z mobilu to nejede, pokud zkusim pres web, tak to neposila mail.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Tak jsem na Redmi TD nahodil Stable 25 a všechno se zdá být OK, včetně rootu přes VRoot
    ZYAN
    ZYAN --- ---
    Redmi Note LTE Dorazila :-)
    Tak zkousim prvni kroky s Miui
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    DARUMA: Díky, já se držel slepě toho videonávodu, tzn. že když jsem se pokusil flashnout gapps, tak se rozhodily ty ze stable verze... kdybych se nedržel toho návodu tak ortodoxně, ušetřil bych si 4h sraní :D
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    VLAKODLAK: Gapps jsou ve stable verzi.
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    DARUMA: GApps instalation failed, nemam dost free space, což mi přijde jako nesmysl, prej chce 384284 KB a já mam jen 331928, little help, here? :)
    F89
    F89 --- ---
    Tak zkouška instalace V6... MiFlash ukazuje že Device is busy a nějak si nic neděje. Bože, bože.. :D
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    DARUMA: Dík, vypadá to dobře, snad je ta instalace dost blbuvzdorná :)
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    VLAKODLAK: Nahraj si CM11 Mokee. Jedu na tom a je to paráda.
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    Tak pardon za spam, sice se mi furt nezdá ta spotřeba, ale po ručním updatu z nejnovějšího odkazu se snad chová už ok, akorát že 7% dolů jenom na wifině za necelou hoďku stahování a instalace aplikací a nastavování se mi zdá moc, asi mam moc velký nároky :)
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    DARUMA: web prohledávám, moc moudrej z toho nejsem, zkusím ruční update, i když už tam tu verzi mám. Jak já bych zabil za telefon s těmahle vnitřnostma a cenou ale čistym androidem :D
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    VLAKODLAK: Všechno najdeš na MIUI webu. Tvůj kousek se každopádně chová dost divně.
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    VLAKODLAK: factory reset, už se to nabíjí, verze zůstala... nemá někdo funkční odkaz na nějakej bezproblémovej update? obvykle mám svoje zařízení v angličtině, ale zkusil jsem češtinu, samozřejmě znaky špatně a displej mi teď žere 80% výkonu (podle grafu v baterii, což včera neměl ani náhodou) :)
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    MIKROM: už mi to dolezlo a nainstalovalo se a teď se telefon po zapojení do elektriky i do pc odmítá nabíjet :( někdo nějaké rady? na googlu jsem toho moc nenašel, kromě vadné baterky, ale to by nevysvětlovalo, proč se dobíjel předtim :)
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    VLAKODLAK: http://www.miuios.cz/viewforum.php?f=224 vzdy stahnu zip z fora a nahraju rucne, pac z ty ciny to leze hodiny a hodiny
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam