• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    GLACIER: vymaž jim cache ;)
    F89
    F89 --- ---
    Tak hlásím, že po několika dnech neúspěšného instalovaní V6 jsem ji dnes nainstalovala, ale nešl mi Wifi. Ztratila jsem nervy, nainstalovala CM11 a vypadá to výborně! Žádné načítání launcheru, šlape to jak hodinky..jen si zvyknu na prostředí a spokojenooost.:-)
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    Po aktualizaci mi aplikace padají jako když hodím štětec někdo podobný problém?
    ZYAN
    ZYAN --- ---
    PSILOCYBER: Mam jen 32 GB, tak nevim jestli to umi 64gb.
    A nevim presne co je dotaz. Snazis se rozsirit misto pro aplikace na SD?
    Ja ale zatim taje Androidu moc neznam.
    PSILOCYBER
    PSILOCYBER --- ---
    ZYAN: ty nillkin skla jsou fakt bez obav, mam na Mi3 a taky zadnej problem, lehce se cisti a citlivost se mam dojem prakticky nesnizila. Taky asi o pul mm z kazdy strany mensi, chce si to pri ty aplikaci trochu vystredit.
    ZYAN
    ZYAN --- ---
    Nandal jsem Nilkin anti-burst sklo na Note.
    Velikosti je o trosku mensi nez display (nevim jestli se nelisi veliksot Note a Note 4G), ale v pohode.
    Dotyk funguje bez problemu.
    MIGEL_PN
    MIGEL_PN --- ---
    FARFELOO: Ja mam poslednu 4.10.24_v6 pre Mi3 a som spokojny. Len ma sere cinstina v 'alarm style'
    FARFELOO
    FARFELOO --- ---
    Poprvé od vydání v6 se mi3 přihlásilo s tím, že je novej update. Znamená to, že už to je nějaká bezpečná verze pro update z v5?

    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    F89: na v6 jedu na mi2s a už to jde, hodně počátečních bugu je pryč, největší plus je pro me zvysena výdrž. miflash na 64bit win 7 proběhla jak po másle ;-)
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    F89: na v6 jedu na mi2s a už to jde, hodně počátečních bugu je pryč, největší plus je pro me zvysena výdrž. miflash na 64bit win 7 proběhla jak po másle ;-)
    F89
    F89 --- ---
    COCHRAN: Ja mam MI2S, mam jeste porad V5 a upozorneni na nove aktualizace mi stale chodi. V6 je pro nas dostupna, ale je to zrejme jeste nejaka beta verze (?) a jsou na ni hodne stiznosti, ale dost lidi ji taky ma. Precti si diskuzi a rozhodni se sam. Kazdopadne pak samotna instalace neni zrovna med, pres aktualizace, tak jako si updatoval do ted to nejde, coz se ostatne doctes v tom navodu - je potreba to delat pres MiFlash. Jako nejak ultra slozity to neni, ale treba me se to jeste nainstalovat nepodarilo, mam problem, ze mi miflash ukazuje device is busy a proste se to neflashne. Reslm to v diskuzi na foru, jeden typek ma problem stejny - prej se s tim pare uz dva tydny a nic.

    Ale hodne lidi to zvladlo, tak snad se to podari i Tobe. :-)
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    ZYAN: pres sms uplne v klidu, pres mail mi to nikdy neslo, pres web v klidu
    ZYAN: bez gmailu je ti telefon s androidem dobrej tak na volani a sms
    TOOMIX: urcite rucne, je to jistotka, v6 jeste ofiko neni ale mela by byt do konce roku
    AOTEAROA: mas redmi, ne? v tematech si nastav tema "Default", pokud to nepomuze, tak v teze aplikaci v kategorii mix, jde nastavit libovolna bootovaci animace, i zvuk..
    TOOMIX: byla, ale tak pred trema rokama :D, ale jak rikam, sestka je imho ofiko jen na mi3/mi4, na mi2 jedine pres miflash. tak jako tak, bych po instalaci sestky dal radeji tovar.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    COCHRAN: tyrka zadna nebyla ;) koukni na miuios.cz, je tam navod
    COCHRAN
    COCHRAN --- ---
    TOOMIX: a můžu tam hazet ze čtverky rovnou šestku? Ohledně postupu.. prostě stačí otevřít příslušný zip v aplikaci updater? díky
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    AOTEAROA: na Hongmi TD jsem to někde vypínal, ale už nevim kde :) na miuios.cz je v sekci Hongmi na to topic a měl by tam být návod. Je ale možný, že jsem mazal systémovej zvuk, ale na to je potřeba root ;)
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    dá se prosím nějak vypnout ta úvodní animace po zapnutí telefonu nebo aspoň její zvuk, jinak než tím že před vypnutím mobilu zvuk vypnu? dost mě to rozčiluje, někdy na to zapomenu a ráno vzbudim půl baráku.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    COCHRAN: updatuj ručně, viz miuios.cz ;) Mi2S dostalo tušim V6
    COCHRAN
    COCHRAN --- ---
    Zdravím a prosím o radu: zjistil jsem, že už delší dobu mi nechodí na mj mi2s aktualizace. (mám verzi MIUI 4.4.11) Nedostanu se například ani na takove ty online MI-tapety ani na online vyzvánění. Můžete mi prosím poradit, kde by mohlo být jádro zakopaného pudla? Dík!
    ZYAN
    ZYAN --- ---
    DEMONOFANARCHY: zkousim. Tak gmail udelam..
    DEMONOFANARCHY
    DEMONOFANARCHY --- ---
    ZYAN: jestli to zkousis s CZ emailem nikdy neprijde, na gmail dojde tak do dvou vterin:-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam