• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    ERVIN
    ERVIN --- ---
    Pro ostatní, dogooglil jsem se k Number fixer.
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    ERVIN: Doplnit předvolbu. Je na to program na play.
    ERVIN
    ERVIN --- ---
    Chodí mi zprávy od lidí, jejichž číslo mám v adresáři bez mezinárodní předvolby a u těch se mi v nativním SMS klinetu zobrazujou jen čísla. Co s tím?
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    MIKROM: To jo, já bych měl MIUI, pokud by současná romka pro Redmi 1S měla solidní multitasking a byla svižnější. Nemluvě o žraní baterky. Pokud se tohle srovná na další verzi, jdu zpět k MIUI.
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    ERVIN: taky nesmis googlit "vopici" :P
    ja vam teda nevim, ale kdybych chtel cyanogen, tak si nekupuju xiaomi, ne?.. na CMku jsem jel od verze 7 do 10 a a krome spousty hejblatek, ktery jsem nevyuzil - a to jsem power user, jsem stejne musel resit spoustu veci apkama tretich stran, to miui na miui vubec neresim, umi to milion veci samo od sebe v zakladu..
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    ERVIN: České MIUI fórum.
    ERVIN
    ERVIN --- ---
    DARUMA: Nějak ne a ne Monkee vygooglit.
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    Já po necelém týdnu s Mokee můžu jedině doporučit :)
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    ERVIN: Jasně. Bez bugů není nic, ale existují různé mutace CM11 jako Mokee nebo PA, které mají momentálně lepší multitasking a výdrž baterky.
    ERVIN
    ERVIN --- ---
    DARUMA: S CM nemám dobré zkušenosti, ale tak první den po změně telefonu lítá úplně všechno...
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    ERVIN: Redmi 1S litá jako drak pouze na CM11. na MIUI je to spíš šnek. :-)
    ERVIN
    ERVIN --- ---
    Tak dneska dorazilo Redmi 1S, obrovská televize (předtím jsem měl Xperii mini)... Zatim nadšení, lítá to jak drak!
    PSILOCYBER
    PSILOCYBER --- ---
    ZYAN: Nevěděl jsem přesně jak to popsat, sám jsem to RNP od uvedení do provozu neměl v ruce... Ale jo, to je přesně to, o co se snažím, resp. s čím se jí snažím poradit. ok dík
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    GLACIER: vymaž jim cache ;)
    F89
    F89 --- ---
    Tak hlásím, že po několika dnech neúspěšného instalovaní V6 jsem ji dnes nainstalovala, ale nešl mi Wifi. Ztratila jsem nervy, nainstalovala CM11 a vypadá to výborně! Žádné načítání launcheru, šlape to jak hodinky..jen si zvyknu na prostředí a spokojenooost.:-)
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    Po aktualizaci mi aplikace padají jako když hodím štětec někdo podobný problém?
    ZYAN
    ZYAN --- ---
    PSILOCYBER: Mam jen 32 GB, tak nevim jestli to umi 64gb.
    A nevim presne co je dotaz. Snazis se rozsirit misto pro aplikace na SD?
    Ja ale zatim taje Androidu moc neznam.
    PSILOCYBER
    PSILOCYBER --- ---
    ZYAN: ty nillkin skla jsou fakt bez obav, mam na Mi3 a taky zadnej problem, lehce se cisti a citlivost se mam dojem prakticky nesnizila. Taky asi o pul mm z kazdy strany mensi, chce si to pri ty aplikaci trochu vystredit.
    ZYAN
    ZYAN --- ---
    Nandal jsem Nilkin anti-burst sklo na Note.
    Velikosti je o trosku mensi nez display (nevim jestli se nelisi veliksot Note a Note 4G), ale v pohode.
    Dotyk funguje bez problemu.
    MIGEL_PN
    MIGEL_PN --- ---
    FARFELOO: Ja mam poslednu 4.10.24_v6 pre Mi3 a som spokojny. Len ma sere cinstina v 'alarm style'
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam