• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    ERVIN
    ERVIN --- ---
    MIKROM: Recovery je normálně Xiaomiácká. Web začal taky fungovat, jediný co nejde, je to ověření pravosti, to se furt chce updatovat... zkusim to ještě doma, v práci mám divnou wifinu. I s iPadem tu byly děsivý problémy...

    Zkusim tam nahodit ten update. Ale před tim je nutný Wipe, ne?
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    vy si nedate pokoj s tena nakupama od neoverenych prodejcu, zejo :P
    zacal bych tim, ze bych se podival jaky to ma recovery - netusim jak ty redmi, ale na mi2s pokud naskoci 3e recovery, je to fake. a za druhe, stahnout z miuios.cz zip s novou verzi, nahrat do telefonu a pres aplikaci aktualizace dat update from zip. pokud to nepujde tak je to fake.
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    ERVIN: bych možná vrátil a koupil třeba přes czc, tolik peněz ta 1s není a s czc by problémy být neměly.
    ERVIN
    ERVIN --- ---
    Koupil jsem to přes aukro, od typa, kterej na to dává dva roky záruku. cinashop se jmenuje. Zkoušim to dneska. Mám poslední update systému 45 tušim. Vysype to čínský znaky a když to hodim do překladače, napíše to: "The information you enter in millet network no sales records, verify and then query."
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    ERVIN: a kdes to kupoval? máš puštěnej net, když ti nejde se tam dostat? :) nezkoušel jsi to v době nějaké odstávky webu? zkus http://order.mi.com/service/imei :)
    ASACHI
    ASACHI --- ---
    ERVIN: Jinak ja taky imei v menu nezjistim a root maji vsechny xiaomi s novejsi romkou by default. Root se da zapinat a vypinat primo pres xiaomi aplikaci.
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    ERVIN: najdi někoho se stejnym modelem a porovnejte
    ERVIN
    ERVIN --- ---
    ASACHI: To se shoduje s tim co je vzadu na krytu. Zatim jsem ve čtrnácti dnech, kdy můžu telefon bez udání důvodu vrátit. Ještě počkám den, jestli někdo nebude vědět víc. Pak to typovi vrátím.
    ASACHI
    ASACHI --- ---
    ASACHI: coz ti ale nerekne, jestli to je fake ... ale zjistis imei ... nevim jak s tim dale nalozit
    ASACHI
    ASACHI --- ---
    ERVIN: Staci dat volat a vytocit *#06#
    ERVIN
    ERVIN --- ---
    Nemůžu se z telefonu dostat na jakoukoliv stránku týkající se miui, v infromacích NELZE najít IMEI (tam kde by mělo být, v informacích o telefonu).

    Šetřil jsem, jestli to je fake, ale podle všech hardware testů je to ten telefon. Aplikace fake detekce z fóra taky nějak nefunguje...

    Nerootval jsem to, i přes to má telefon root access aktivní...

    Začínám se trochu bát.
    ASACHI
    ASACHI --- ---
    Nemate nekdo MI TV 2, anebo nemate tuseni, kde by se dala koupit do evropy?
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    ono se v miui da kdyztak nastavit automaticky doplnovani predvolby. ale samozrejme je lepsi v tom nemit bordel a mit to vsude rovnou s predvolbou
    ERVIN
    ERVIN --- ---
    Pro ostatní, dogooglil jsem se k Number fixer.
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    ERVIN: Doplnit předvolbu. Je na to program na play.
    ERVIN
    ERVIN --- ---
    Chodí mi zprávy od lidí, jejichž číslo mám v adresáři bez mezinárodní předvolby a u těch se mi v nativním SMS klinetu zobrazujou jen čísla. Co s tím?
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    MIKROM: To jo, já bych měl MIUI, pokud by současná romka pro Redmi 1S měla solidní multitasking a byla svižnější. Nemluvě o žraní baterky. Pokud se tohle srovná na další verzi, jdu zpět k MIUI.
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    ERVIN: taky nesmis googlit "vopici" :P
    ja vam teda nevim, ale kdybych chtel cyanogen, tak si nekupuju xiaomi, ne?.. na CMku jsem jel od verze 7 do 10 a a krome spousty hejblatek, ktery jsem nevyuzil - a to jsem power user, jsem stejne musel resit spoustu veci apkama tretich stran, to miui na miui vubec neresim, umi to milion veci samo od sebe v zakladu..
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    ERVIN: České MIUI fórum.
    ERVIN
    ERVIN --- ---
    DARUMA: Nějak ne a ne Monkee vygooglit.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam