• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    ADM: minutku po tom, co jsem to sem napsal, se po asi půl hodině checkování z 99% přehoupl ukazatel na nabito, asi mu jenom ten poslední kousek dlouho trval :)
    ADM
    ADM --- ---
    VLAKODLAK: v nekterych romkach je to primo featura ze se da omezit max limit nabiti baterky (udajne to ma zvysovat zivotnost), sice sem se s tim nesetkal, ale mohlo by to byt, jinak googluj wipe battery stats
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    Tak se mi to 1Sko s Mokee odmítá nabít na víc než 99%(co s tim? :D), jinak ale z 15% na těch 99% bylo za necelé 3 hodiny (a vydrží min. 2 dny, což pokládám za docela doboru výdrž) takže nechápu lidi co si v recenzích stěžují na dlouhé nabíjení :)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Xiaomi připravuje do prodeje 16000 mAh Power bank za zaváděcí cenu 99 jüanů/16 dolarů
    http://gizchina.cz/.../xiaomi-pripravuje-prodeje-16000mah-power-bank-zavadeci-cenu-99-juan16-dolaru/
    ASACHI
    ASACHI --- ---
    AOTEAROA: Zase zalezi co na tom mobilu delas no :)
    Ja mam v mobilu jenom internetovy prohlizec, kalendar, proxy server, nyxdroid, navigaci a 9gag browser .. vice tam nepouzivam.
    Provolam 6 hodin mesicne a napisu 2 smsky :)
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    ASACHI: nezbývá než gratulovat :) já čekám jestli se to s nějakou další verzí třeba nezlepší. fakt mi ten telefon brutálně vyhovoval, ale teď mě trochu zlobí. sekaj se mi appky a tak.
    ERVIN
    ERVIN --- ---
    Poslední poznatek ke cause já, na fóru: "overovacie serveri su offline pre pouzivatelov mimo Ciny... ostava len cakat..." Takže úplně zbytečný šílenství...
    ASACHI
    ASACHI --- ---
    AOTEAROA: ted to bude neco pres rok, telefon funguje porad stejne, baterka vydrzi 5-8 dni, dle pouzivani ... rychlost se taky nezmenila ..
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    ASACHI: a obecně jak dlouho máš tenhle telefon a miui? Loni to fakt bylo lepší, letos nějak nestíhá.
    Downgrade zkusím ale ještě nevím na kterou verzi. A u toho SwiftKey mám dojem je problém u nich. Píšou u aktuální verze že vyřešili nějaký bug co sral některé uživatele. No, mě sere s tou poslední furt :-)
    ASACHI
    ASACHI --- ---
    Ja delam upgrady s kazdou novou verzi co vyjde a problem jsem jeste nezaznamenal ... aktualne verze 26
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    AOTEAROA: jelikoz mam TD verzi, tak jedu na 25. Potize jsem zadny nezaznamenal a vsechno slape vyborne. Zkouselas downgrade? (akorat je po nem nutnej factory reset)
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    TOOMIX: jojo, ještě před dvěma týdny jsem tam měla stable 17 nebo kolik a mám 26. Je to děs, myslím že dobrá byla 16 nebo tak něco.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    AOTEAROA: mas stable 26?
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    AOTEAROA: Nahraj si alternativní ROMku CM11.
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    Achjo achjo... Kde že loňské sněhy jsou... Loni jsem ten telefon tak milovala! A teď, používám ho stejně, ale je o dost pomalejší a baterka rychleji mizí... Zjistila jsem že když ho dávám nabít vypnutý, nabije se jen na 95 procent. Když dám nabít v režimu letadlo, nabije se úplně, ale obvykle jakmile hodím wifinu, během první synchronizace mi ta baterka velice rychle klesne taky o několik procent.
    A do toho mě strašně sere SwiftKey.
    ERVIN
    ERVIN --- ---
    MIKROM: ten se právě chce furt updatovat a pak se vypne. Kašlu na to. Fake to s největší pravděpodobností nejni.
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    ERVIN: stáhni z miuios.cz/antifake, ne?
    ERVIN
    ERVIN --- ---
    ASACHI: Nechápu...
    ASACHI
    ASACHI --- ---
    ERVIN: Neni nad to usetrit 20 korun :)
    ERVIN
    ERVIN --- ---
    TOOMIX: Stalo se. Nefunguje. Zkusím to z domova, zabil jsem tím celej den.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    ERVIN: musis v opravnenich u te aplikace zapnout Verim teto aplikaci ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam