• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    ZYAN
    ZYAN --- ---
    OVECKA_MJ: Tak on to zvládal i Samsung Galaxy S.
    Task killer nemám. Ale jde o čerstvě reinstalovanej a restartlej telefon.
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    kdy už lidi pochopí, že srovnání s oldschool telefony je úplně mimo?

    máš nějaký task killer?
    ZYAN
    ZYAN --- ---
    Tak Přehrávač laguje i u české verze a i po čerstvém Rebootu.
    Děje se vám to taky? Uprostřed písnišky to prostě na chvíli ztichne.
    To mi příjde šílené, i moje stará Single core Nokia to zvládala lépe.
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    F89: nejsou odinstalovat ale jdou systémem skrýt
    F89
    F89 --- ---
    OVECKA_MJ: haa! to me nenapadlo! myslim, ze by na to mela existovat nejaka app, ktera primo vyextrahuje soubor do apk..

    diky za inspiraci. :)
    ZYAN
    ZYAN --- ---
    Docela casto mi laguje prehravani v zakladnim prehravaci. Myslim tim ze se pisnicka napriklad uprostred zastavi na nekolik vterin, nez zase zacne pokracovat. Prehravac ji ukazuje jako hrajici.
    To jsem od noveho a vykonneho stroje necekal 9Mam Redmi Note 4G s zakladni stable ROM)
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    věci jako dialer a SMS a mail by na měly jít dostat z miui jako apk, ne?
    jinak miui byl dobrý akorát dialer. imho
    F89
    F89 --- ---
    F89: a jeste email klient. na miui mi ten jejich vyhovoval, u cm11 teda moc ne, takze sem nakonec stahla k9, kterej neni moc "hezkej" ale zas funkcni, i kdyz mi tam jeste chybi mazani mailu tahem prstu.
    F89
    F89 --- ---
    ADM: no vubec se mi nelibil vzhledove ani funkcne vestaveny dialer, nejak sem mu proste neprisla na chut. Takze mam stahnuty jiny. To stejny na sms, taky jsem stahovala jinou app. To jsem u miui nemusela, tam to bylo vyhovujici. :) Takze ted mam v mobilu treba v podstate dvakrat kontakty, dvakrat ciselnik - protoze ty vestaveny samozrejme nejdou odinstalovat. :)
    ASACHI
    ASACHI --- ---
    Umi CM automaticke nahravani vsech hovoru? To je absolutne dominantni funkce, kvuli ktere ja miui mam
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    ERVIN: nastavení, režim nerušit
    ERVIN
    ERVIN --- ---
    MIKROM: Rád bych tenhle trik prokouk, kde to nastavuješ. Jako nováčka mě potěšilo například počet zazvonění u zmeškanejch hovorů.
    ADM
    ADM --- ---
    MIKROM: kazdy ma samozrejme jiny potreby, to co popisujes mi nechybi ale zas napriklad ocenim vestavene profily ktery sice nenabizi tolik co treba tasker nebo lama, ale zas maj mnohem mensi footprint a umi to co potrebuji
    F89: nevim co myslis zakladni veci (a jaky google apps sis vlastne nainstalovala, zda nejaky minimal nebo plny) ale to povazuji naopak za vyhodu ze si nainstaluju pouze to co potrebuji/pouzivam a nemam tam pribaleno neco co nevyuziji a neda se toho zbavit
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    F89: to je presne to proc se mi miui nechce opoustet, to ze si nastavim cojavim, hodiny na stred me je celkem volny, ale takovy ty picicinky jako ze se mi po pulnoci dovolaji jen tri lidi, a nekdo cizi pouze v pripade, ze bude volat dvakrat behem peti minut, to proste cm neumi..
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    F89: hold je to "holej" droid ale já jsem nadmíru spokojenej taky...
    F89
    F89 --- ---
    tak uz sem po delsi dobe testovani cm11 na mi2s. vsecko super, akorat teda obcas zamrzne google play nebo prohlizec. ale da se to prezit. Jediny co bych jakoze vytkla - je to ze sem si musela stahovat na zakladni veci appky tretich stran, coz u miui mi vyhovovali ty vestavene.)

    velky plus - zmizlo nacitani launcheru a diky 4.4 sem si stahla google fotoaparat, ktery kupudivu foti lip nez obyc v miui.
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    ADM: tohle mi odpovídá. díky
    ADM
    ADM --- ---
    nevim jestli sem to popsal srozumitelne ale v cm11 muzes vymenit jadro, to puvodni f2fs podporu imho nema
    ADM
    ADM --- ---
    OVECKA_MJ: myslis jako ci build cm11? kazdy device ma v CM prece svuj oficialni build, tenhle ma navic oproti jinym zarizenim akorat dobastleny TDB coz v cm12 uz maintainer nebude udrzovat a nebude to ani mozny kvuli povinny full disk encryption. f2fs je v prave v tom alternativnim jadre a na image oficialniho CM11 by to nijak zavisly byt nemelo (aspon co jsem pochopil z fora, sam jsem to nezkoumal, naformatovat si musis externe napr. z jinyho recovery coz se zase tluce prave s tim TDB) a taky asi kdyz uz mas f2fs tak oficialni cm11 ci miui/wiui na tom zase nebootnes, navic /data partition je pres TDB hack sdilena obema systemy, takze je to celkove trochu bordel
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    ADM: tdb je hezká věc, ale chybět mi asi fakt nebude.

    a proč se musí používat jejich build cm 11? kvůli knihovnám f2fs?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam