• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    undefined: cca 12 hodin hraní...

    - ze začátku nefungoval kalendář, nezobrazoval se - UZAVŘENO - restart do CWM + wipe cache
    - z GP nelze nainstalovat Google search - UZAVŘENO - nutno stáhnout jako apk ve verzi 4.0.xxxxxx (na netu je k nalezení)
    - nepřetáhnout se staré aplikace - hold jsem si je překlikal
    - nelze rootnout (aktuálně) - ale např. Greenify jede i bez rootu a titanium nepoužívám

    a teď jen samá pozitiva a výhody:
    - je to bleskurychlý
    - líbivej design
    - žádný lagy ani problémy jsem nezaznamenal (avizujou problémy s BT volánim a TBD - což pro mě neni problém)
    - baterka se tváří že vydrží dýl než KK
    - dialer je fakt luxusní
    - jestli někdo už má CWM 6.0.5.0 (protože už používal např. CM11), není třeba nic měnit
    - v tomhle případě je postup jen takový, že:
    - wipe data / factory reset + wipe dalvik (data na SD zůstanou)
    - install rom (jak jste zvyklí) + restart a nabootovat
    - restart do CWM, wipe cache + install gapps + restart a nabootovat

    nice to have oproti současnému AOSP
    - procentuelní baterka v liště
    - možnost vlastních karet rychlého přepnutí
    - víc asi nepoužiju (i když možná ten root jen pro jistotu)
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    lollipop pro Mi2S je tu... http://www.miuios.cz/viewtopic.php?f=27&t=6587 - zrovna instaluju
    ASACHI
    ASACHI --- ---
    KEL: V cine se uz prodava Mi TV2 ... tu bych chtel koupit, v preprodeji je u nas za 25K, coz je porad fer za 4K TV s androidem
    KEL
    KEL --- ---
    pocitam ze toto je jen pro cisnky trh, 4k i se soundberem

    小米电视2——小米电视官网(配备独立音响的顶配4K电视)
    http://www.mi.com/mitv

    FARFELOO
    FARFELOO --- ---
    KEL: Jestli to nemá příjem DVB-T, tak bych konečně začal zvažovat pořízení televize:-))
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    nema nekdo zkusenost s dovozem KEL ?
    KEL
    KEL --- ---
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    ZYAN: ani na mizí ani na cm jsem nikdy nic takového nenavodil a to mám starší hw
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    ZYAN: pouzivam PlayerPro a nelaguje nic
    ZYAN
    ZYAN --- ---
    BUCCI: Zamknutí mi pomohlo u RAcket palyeru. U toho originálního nepomohlo. Ale možná zamknutí + čistící appka by pomohlo.
    Ale musím říct že velké zklamání, čekal jsem že takovéhle věci už dávno nejsou problém.
    ADM
    ADM --- ---
    ZYAN: a pokud to system umoznuje nastaveni vykonu (scheduler), mas predpokladam na vyvazeny/ondemand, ne na usporny
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    ZYAN: cache jsi čistil? jestli máš MIUI, tak ještě zamkni apku... jen pro test, jakou verzi ROM z jakého zdroje? zkoušel jsi jiný přehrávač?
    ZYAN
    ZYAN --- ---
    OVECKA_MJ: Tak on to zvládal i Samsung Galaxy S.
    Task killer nemám. Ale jde o čerstvě reinstalovanej a restartlej telefon.
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    kdy už lidi pochopí, že srovnání s oldschool telefony je úplně mimo?

    máš nějaký task killer?
    ZYAN
    ZYAN --- ---
    Tak Přehrávač laguje i u české verze a i po čerstvém Rebootu.
    Děje se vám to taky? Uprostřed písnišky to prostě na chvíli ztichne.
    To mi příjde šílené, i moje stará Single core Nokia to zvládala lépe.
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    F89: nejsou odinstalovat ale jdou systémem skrýt
    ZYAN
    ZYAN --- ---
    Docela casto mi laguje prehravani v zakladnim prehravaci. Myslim tim ze se pisnicka napriklad uprostred zastavi na nekolik vterin, nez zase zacne pokracovat. Prehravac ji ukazuje jako hrajici.
    To jsem od noveho a vykonneho stroje necekal 9Mam Redmi Note 4G s zakladni stable ROM)
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    věci jako dialer a SMS a mail by na měly jít dostat z miui jako apk, ne?
    jinak miui byl dobrý akorát dialer. imho
    ASACHI
    ASACHI --- ---
    Umi CM automaticke nahravani vsech hovoru? To je absolutne dominantni funkce, kvuli ktere ja miui mam
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    ERVIN: nastavení, režim nerušit
    ERVIN
    ERVIN --- ---
    MIKROM: Rád bych tenhle trik prokouk, kde to nastavuješ. Jako nováčka mě potěšilo například počet zazvonění u zmeškanejch hovorů.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam