• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    F89
    F89 --- ---
    ADM: manualni ostreni - to je to kdyz kliknu prstem na bod ktery chci zaostrit?:) Jestli jo, tak to mi taky nejde. Nebo jako ono to jde, ale vysledek je stejne na hovno.


    MIKROM: jo parkrat mi urcite spadnul,)) ale schytal to jenom trosku odranej zadni kryt, ze by to mohl odnest autofocus me nenapadlo. Tak supeeer, ja to zkusim a snad to pujde. :)
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    F89: nespad Ti treba ten telefon? to ten autofocus nekdy nema rad :) jinak bud focus funguje, nebo ne.. pokud ho hardware umi, tak to asi nebude ROMkou.. zkusil bych zkouknout tu gumicku, pripadne to mozna i zkusit bez ni a kdyztak posilam kamerku :)
    objednaval jsem ji znamemu, taky kvuli problemu s ostrenim (tel mu zpad z kola na asfalt) a s novou kamerkou to taky neostrilo, pak jsem si vsim ty gumy, narovnal ji a uz to slo, a slo to i z tou puvodni kamerou :D chybama se clovek uci a tak mi tu ted lezi vyhozenych $20
    ADM
    ADM --- ---
    F89: mam stejny problem s automatickym ostrenim zejmena na foceni na blizko - zaostri a pred stisknutim spouste rozostri. nemel jsem zatim cas se s stim parat, doufal jsem ze je mozny nejak prepnout na manualni ostreni, jde?
    F89
    F89 --- ---
    SUN_VU_KUNG:
    MIKROM: mockrát díky:-)

    chci to rozebrat právě kvůli té gumové krytce, jelikož mi šíleně kryplí ostření. Mám třeba problém zaostřit i na QR kódy. Spousty fotek mám úplně na prd, při dobrým světle super ale jinak nic moc. Na fóru mi řekli, že je to nejspíš mnou - takže jsem zkoušela jsem x aplikací na foto - placených a free a prostě to nefunguje.
    Nezměnilo se to ani s CM11, sem si říkala, že to je třeba nějakou aktualizací MIUI.

    Při testování sem vykoumala to, že to na 1 sekundu zaostří a pak šup a rozmazanej výsledek. Takže tohle bude moje poslední možnost.

    A nebo že bych koupila ten modul? :) To by pomohlo na tuty ne? :)
    ERVIN
    ERVIN --- ---
    Tak po pár týdnech s Xiaomi Redmi 1S musím říct, že maximální spokojenost. Baterka začala držet den a půl až dva dny. Oceňuju spousta fičurek MIUI, co to umí (počet vyzvánění při zmeškanym hovoru, double tap na lockscreenu na přehrávač, baterka na lockscreenu a mnohoh dalších, na který si teď nevzpomenu).
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    F89: rozborka je opravdu hracka, neni to nijak pekelne zacvakany jak samsungy.. je potreba si dat pozor na dve veci
    1. gumovy krytky, jsou na kazdem cudliku, a jedna je okolo takovych dvou kontaktu, taky okolo microUSB, mozna narazis jeste na nejakou.. kdyz se z toho vysypou, tak je trochu honicka prijit na to kam vsechny patri a pri skladani.
    2. u fotaku si dej VELKY pozor na gumu okolo fotaku, hlavne pri skladani. tu gumu nejdriv nasadit na fotak a pak opatrne skladat. kdyz se Ti trochu zhrne, tak prestane fungovat autofocus!

    btw modul fotaku mam jeden navic ;)
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    F89: a co na tom foťáku chceš hledat?
    F89
    F89 --- ---
    a jeste otazka do eteru. Dneska sem se rozhodla ze rozeberu Mi2S, zaruka mi tim padne - s tim pocitam. Potrebuju se podivat na ten fotak. Mate nekdo s rozebranim zkusenost, je neco na co si dat pozor? Hledala sem nejaky video, ale nic. Potrebuju se pred operaci trosku uklidnit. :D
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    F89: hlavně design, zpět už nepujdu, ale asi si nech cm11 a počkej si az na 12
    F89
    F89 --- ---
    BUCCI: a kdybys měl L srovnat s CM11 - vyplati se ten prechod? A je tam nejakej zasadnejsi prinos?:)
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    SUMI: na miui v5 funguje spolehlivě do verze 1.9 tuším. Ty 2.x padají
    SUMI
    SUMI --- ---
    ahoja, tak jsem si pořídil mikey, na mipadu mi nefunguje vůbec..a na mi2s mi funguje jen baterka, vše ostatní spadne..neměl někdo podobný problém? :D
    UF0UN
    UF0UN --- ---
    Narazili jsme na klonované mobilní telefony - Policie České republiky
    http://www.policie.cz/clanek/narazili-jsme-na-klonovane-mobilni-telefony.aspx

    :)
    BOBULIX
    BOBULIX --- ---
    BUCCI: Na ty rozdíly se právě ptám. Nevidim mezi nimi nic zajímavýho.
    Ale ještě zeptám, možná mantácky, když si nainstaluješ lollipop, tak si pak ještě musíš nainstalovat miui v6?
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    BUCCI: jj full wipe jsem dělal, reference jsem nenašel, ale stažení to má hodně :D dalvik nebo art znamená co? :D
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    VLAKODLAK: moc jsi toho nenapsal... dělal si full wipe? (system/cache/dalvik)...?
    jedeš dalvik nebo art?
    četl jsi reference na rom nebo jsi jen rovnou instaloval?

    bych se soustředil na CM11 milestone (stable release) a jel bych striktně podle návodu, pak až řešil...
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    Tak jsem si po velkém sraní stáhl MK44.4-armani-141108-RELEASE a jednou za pár minut se dokolečka rebootuje, kromě návratu na MIUI nemá někdo nějaké nápady, co s tim? :D
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    BOBULIX: psychickej přínos k nezaplacení ;-) nejnovější systém

    ale vážně: je to plynulý, líbivý atd...
    pak už jen rozdíly mezi 4.4. a 5.0 - nic jinýho

    jestli rozdíl mezi origo MIUI v5 - tak tam je to mezigenerační rozdíl 4.1 vs 5.0
    jestli máš testrelease v6 tak je tam rozdíl 4.4 vs 5.0 (ale s tim, že tady nemusíš reformátovat partititon)
    BOBULIX
    BOBULIX --- ---
    BUCCI: Děkuju. A přínosy?
    ERVIN
    ERVIN --- ---
    Další noob dotaz. Hlasový zadávání je možný nějak aktivovat nainstalovat? Redmi 1S MIUI...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam