• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    MIKROM: jsi MISTR Funguje to. Nevíš čím to bylo, nebo proč to najednou začalo dělat?
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    MIKROM: neeee dikyyy zkusím
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    GLACIER: zamknout ty aplikace jsi zkoušel? Aby se nekillovaly. (ve správci aplikací podržením home, je šoupnout dolů)
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    Chlapci a děvčata už dva týdny mi dělá problém Mi2s která si myslím že je způsobena softwarem, ne chybou hardwaru. Pomůžete zoufalému muži?

    Zapnu několik aplikací. Když ale hodím nějaké okno, aplikace se shodí, ale přitom c pozadí běží. Dost mě to sere, protože mi třeba občas nechodí notifikace mailu, nebo Whatsapp, nebo taky messengeru.

    Tušíte čím by to mohlo být? Už třetí aktualizace od té doby a stále nic. Nemohl jsem někde něco zapnout, jako vypnutí aplikaci po nějaké době, nebo něco ala tohle?

    Díky moc za pomoc!
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Xiaomi představilo novou extra tenkou externí baterii s kapacitou 5 000 mAh
    http://pctuning.tyden.cz/...omi-predstavilo-novou-extra-tenkou-externi-baterii-s-kapacitou-5-000-mah
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    VLAKODLAK: tak ho aspoň řekni
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    Sorry za OT, ale tohle mi připomnělo ten vtip o gynekologovi, co se přeškoloval na automechanika :)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    GLACIER: vrták 0,1mm udělat dirku do Mikey a vytáhnout drátem.
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    EVILMIND: No mě se ptej. Jsem doma a koukám že je mikey venku. Říkám doprdele, jak to mohlo vypadnout? No a zkusím to dát dovnitř a místo toho zjistím, že je půlka uvnitř. Kreteni!!!
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    GLACIER: jak se to da zlomit proboha? :-)
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    GLACIER: tak jsem to musel celý rozebrat až na motherboard - takže mikey už NIKDY!!!
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    Tak super... Zlomil se mi v půlce mikey... Nějaký tip jak ho vytáhnout? (pinzeta mi moc nejde)
    F89
    F89 --- ---
    Asi nejsem moc dobry tester. Na vydrz baterky si nejak nepotrpim, protoze tomu mereni a vydrzi vubec nerozumim, takze proste furt nabijim a ani nemam tucha, jestli mi to zere moc nebo malo.

    A zaclo me to tak bavit, ze jsem si po Mokee flashnula jeste Paranoid Android a ted premyslim co dal. :D
    F89
    F89 --- ---
    Vcera sem nemohla usnout, takze jsem se rozhodla ze testnu jinou romku, s tim ze zachovam i tu puvodni... no ani sem neverila jak dual boot a nahrani druheho systemu budel lehky. :)

    Takze aktualne mam CM11 M12 a Mokee) Dneska kdyz bude cas, tak testnu, na foru docela chvala na to. :)
    ZYAN
    ZYAN --- ---
    Jde nějak napevno nastavit Buffer pro aplikace?
    Sere mě, že při uspání mi laguje přehrávání (zjevně se ho něco snaží vypnout).
    Při zapnutém displeji přehrává v pohodě.
    F89
    F89 --- ---
    ADM: manualni ostreni - to je to kdyz kliknu prstem na bod ktery chci zaostrit?:) Jestli jo, tak to mi taky nejde. Nebo jako ono to jde, ale vysledek je stejne na hovno.


    MIKROM: jo parkrat mi urcite spadnul,)) ale schytal to jenom trosku odranej zadni kryt, ze by to mohl odnest autofocus me nenapadlo. Tak supeeer, ja to zkusim a snad to pujde. :)
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    F89: nespad Ti treba ten telefon? to ten autofocus nekdy nema rad :) jinak bud focus funguje, nebo ne.. pokud ho hardware umi, tak to asi nebude ROMkou.. zkusil bych zkouknout tu gumicku, pripadne to mozna i zkusit bez ni a kdyztak posilam kamerku :)
    objednaval jsem ji znamemu, taky kvuli problemu s ostrenim (tel mu zpad z kola na asfalt) a s novou kamerkou to taky neostrilo, pak jsem si vsim ty gumy, narovnal ji a uz to slo, a slo to i z tou puvodni kamerou :D chybama se clovek uci a tak mi tu ted lezi vyhozenych $20
    ADM
    ADM --- ---
    F89: mam stejny problem s automatickym ostrenim zejmena na foceni na blizko - zaostri a pred stisknutim spouste rozostri. nemel jsem zatim cas se s stim parat, doufal jsem ze je mozny nejak prepnout na manualni ostreni, jde?
    F89
    F89 --- ---
    SUN_VU_KUNG:
    MIKROM: mockrát díky:-)

    chci to rozebrat právě kvůli té gumové krytce, jelikož mi šíleně kryplí ostření. Mám třeba problém zaostřit i na QR kódy. Spousty fotek mám úplně na prd, při dobrým světle super ale jinak nic moc. Na fóru mi řekli, že je to nejspíš mnou - takže jsem zkoušela jsem x aplikací na foto - placených a free a prostě to nefunguje.
    Nezměnilo se to ani s CM11, sem si říkala, že to je třeba nějakou aktualizací MIUI.

    Při testování sem vykoumala to, že to na 1 sekundu zaostří a pak šup a rozmazanej výsledek. Takže tohle bude moje poslední možnost.

    A nebo že bych koupila ten modul? :) To by pomohlo na tuty ne? :)
    ERVIN
    ERVIN --- ---
    Tak po pár týdnech s Xiaomi Redmi 1S musím říct, že maximální spokojenost. Baterka začala držet den a půl až dva dny. Oceňuju spousta fičurek MIUI, co to umí (počet vyzvánění při zmeškanym hovoru, double tap na lockscreenu na přehrávač, baterka na lockscreenu a mnohoh dalších, na který si teď nevzpomenu).
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam