• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    MIKEKT: dx ma 100% originaly, aspon podle miuios.cz
    MIKEKT
    MIKEKT --- ---
    MIKROM: hm koukam ze to nemaji o moc levnejsi nez na tom xiaomimobile. Tam snad budou mit original ne?
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    MIKEKT: osobne bych nekoupil nic jinyho nez xiaomi, kdyz to vidim jak jsou to vsechno cinsky shity. hledas toto: http://www.dx.com/...-ah-5200mah-usb-mobile-power-source-bank-w-4-led-indicators-silver-white-318507
    MIKEKT
    MIKEKT --- ---
    Vybírám nějakou menší power banku. Mam ted jednu cestovni vetsi banku 10500 mAh a momentalne shanim neco mensiho na jedno nabiti telefonu. Rekneme cca 2000-4000 mAh.
    Libi se mi tohle
    Powerbanka 4000 mAh - Xiaomimobile
    Powerbanka OEM 4000 mAh - Xiaomimobile
    http://xiaomimobile.cz/101-powerbanka-4000-mah.html
    Nemate s ti mnekdo zkusenost? Kde v cine se da koupit urcite original? Co jsem tak celt tak ty vetsi verze xiaomi baterek se dost padelaly. Nebo nemate tip na nejakou podobnou malou kompaktni powerbanku?
    když tak to asi koupím tady na tom webu.
    Díky
    DEMONOFANARCHY
    DEMONOFANARCHY --- ---
    F89: mno jako musim rict ze po par mesicich s Mi3, kdyz jsem na ten 5" plival tak ted si neumim predstavit navrat ke 4" :-)))

    Dokonce diky tomu uz jsem par mesicu nesahnul na tablet co mi tu jen lezi na stole.
    F89
    F89 --- ---
    to uz je fakt moc :D ja se zarekla ze vic jak mi2s velikostne nechci, ale kluci maj redmi1s a note...a zase kdyz si clovek zvykne, tak to neni tak zly:))
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    ježiš ne, 5,7 neeee
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    Xiaomi Mi5 pravdepodobne príde s 5.7" 2k displejom, Snapdragonom 810 a skvelou cenou! | Touch.sk
    http://www.touch.sk/xiaomi-mi5-s-2k-displejom-snapdragonom-810/
    SUMI
    SUMI --- ---
    Já mám na Mi2s i MiPadu nějaký tempered glass, na mobil jsem ho bral od někoho z miui.cz, na tablet z aliexpressu a spokojenost. Hezky se to instaluje a zatím jsem se nesetkal s tím, že by tím displej nějak ztrácel. + Mám aspoň trochu pocit klidu. Už mi jednou spadnul mobil z auta do nějaký škarpy a krásně to přežil (silikonový obal + tempered glass). :D
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    Nejsem a nechci to :) Jsem úplně spokonený i bez baterku žeroucí V6 :)
    FARFELOO
    FARFELOO --- ---
    Už jste všichni na miui v6 nebo ještě někdo čeká na v5? Z těch co jste na miui, samozřejmě...:-)
    F89
    F89 --- ---
    MIKROM: ja to prave nijak neresila, brala sem z toho e-shopu magsafe a koukala co maj od xiaomi, bylo tam napsany, ze nerozbitna folie, tak sem vzala, pac sem mela jen tu obyc. lepeni pohodicka, cisty, jak rikas.:)

    Tyjo, ja matnou folii zatim u nikoho nevidela, tak nemam nejak realnou predstavu, jak to vubec vypada)
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    F89: klasický tempered grass, na ebay kupa. Má to asi čtvrt milimetru tloušťku, dobře se to lepí. Objednával/lepil jsem to šéfovi. Ale není matný :-P
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    F89: dík, zkusím.
    F89
    F89 --- ---
    F89: jako moc tomu nerozumim, zdali je kvalitni a tak, ale mobil uz mi dvakrat spadnul a pohoda.
    F89
    F89 --- ---
    SUN_VU_KUNG: ja mam tuhle a spokojenost
    Ochranná fólie Xiaomi Mi2 nerozbitná | www.alfa-omega.cz
    http://www.alfa-omega.cz/ochranne-folie-nerozbitne-c202/ochranna-folie-xiaomi-mi2-nerozbitna-i772/
    PSILOCYBER
    PSILOCYBER --- ---
    SUN_VU_KUNG: ja teda mam Mi3, pořídil jsem na to Nillkin nano glass a řekl bych, že se to vyplatilo, je k tomu antistatickej kit na instalaci, tím odstraníš všechen prach. kromě toho myslim, že už mě to zachránilo před pavoukem, ptž mi to spadlo tak šikovně, že na kachle a přímo na displej :D myslim, že jinak by to dopadlo hůř, takhle křápnul jen trošku z boku ten Nillkin a celkem to ničemu neva.

    HITOMI: ja taky ne vid ;) ale za pokus to vždycky stojí ta rejže.. ty tekutiny jsou rychlý no )
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    PSILOCYBER: ja ti nevim, ta wifi to odskakala hnedka, nez jsem s tim dojela domu, uplynuly stejne 4 hodiny :D
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    MIKROM: Tak to je přesně ona, co jsem kupoval :) Lepí se dobře, jen jsem nepochopil, jak tak rychle nachytala zespodu tolik prachu. Zkusím to v tom vlhkém vzduchu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam