• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    BOBULIX
    BOBULIX --- ---
    Divná věc ve v6. V nastavení notifikací mi nejde vypnout u žádné aplikace notifikace v roletce. Vypnu to, vrátim se a je to tam znova. Někdo zkušenost?
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    Ahhhhh! Amazing news, the much-anticipated Xiaomi Mi4 FDD-LTE version will be released on Dec 16th!!
    ibuygou.com will stock it. Please check our new arrivals section for more info.
    #Xiaomi #Mi4 #iBuygou
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    ALLOPSYCHOSIS: nebude to tim, ze miui aplikace na smsky je "uprednostnena", jede kvuli tomu treba verifikovat whatsapp.
    zkus sms - nastaveni - pokrocila nastaveni a vypni "Systém. SMS aplik. má přednost"
    pak to zkus znova z ty airbank aplikace
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    ALLOPSYCHOSIS: používám bez problémů a to jak na v5 tak na v6, teď mám lollipop ROM od Ivana a nejede, ale je to věc ROM, na minulé fungoval bez problémů, tak čekám na update
    ADM
    ADM --- ---
    UF0UN, F89: a nemate nahodou vodafone (ten dost experimentuje)? pokud je to tohle tak muze pomoct vymena /firmware pokud pouzivate nejaky hodne stary, CM na firmware partisnu nesaha ani firmware neobsahuje, aktualizuje to ale MIUI/WIUI, bohuzel ten firmware neni nijak verzovany ani zdokumentovany ani to neudrzuje nikdo nekde ke stazeni, takze je nejlepsi pouzit ten z posledni ofiko verze MIUI ktery ho presmahne (tj nainstalovat, nebo si jej vyseknout z image a udelat instalacni zip). firmware jsou prvni 2 partitions (pro TDB) schvalne si udelejte diff vetsinou se to lisi v zavislosti jake verze miui/wiui kdy v minulosti byly na dany system nainstalovany
    UF0UN
    UF0UN --- ---
    F89: zda se, že za to může zapnutý internet
    ALLOPSYCHOSIS
    ALLOPSYCHOSIS --- ---
    Nerada ruším debatu zručných rozebíratelů, ale chci se zeptat, jestli někdo máte na Xiaomi Mi2s nainstalovanou aplikaci mobilní bankovnictví od Air Bank?

    Telefon se tomu zuby nehty brání, v AB neví co s tím. Pokaždé když zadám verifikační smsku (a to i přes internetové bankovnictví na desktopu) tak mi vyskočí, že aplikace zprávy přestala pracovat. Přitom smsky od operátorů nebo jiné banky, stejně jako jejich mobilní bankovnictví funguje bez problémů...

    Používám pro to zatím starý telefon už s nainstalovanou aplikací, ale je to dost na ho..uby.

    Máte s tím někdo zkušenost?
    F89
    F89 --- ---
    ADM: taky cm, ale ne snapshot ale ta nightly verze (uz starsi neaktualizovala sem)
    to je divny, jo zkousela sem - chvilku to slo a pak zas nic. psala sem tomu typkovi, ten zkusil wipe cache taky a zatim mi to jede - cekam az mi napise, ze mu to taky prestalo.
    ADM
    ADM --- ---
    F89: ja mam stejny system a nemam problem (wipe cache, wipe dalvik jsi predpokladam zkousela). a ten druhy system je co?
    F89
    F89 --- ---
    ADM: tak vyzkouseno, hardware to nebude.

    MAM TDB, takze jsem se prepla do druhyho systemu a tam to jede.
    F89
    F89 --- ---
    F89: ale neni divny, ze tomu typkovi se to stalo taky, ve stejny den jako mne? respektive dneska rano?

    ja sem do nej vcera rypala tim zpusobem, ze jsem odmontovala 4 prostredni sroubky ale zbytek mi nesel, tak sem se na to vykaslala (blbej sroubovak). On s nim nedelal vubec nic. To se mi prave nezda, ze by to bylo zpusobeno mym rypanim do mobilu, kdyz ma druhy clovek to stejny
    ADM
    ADM --- ---
    F89: jo to co jsem psal je prikaz z terminalu (nebo z adb shellu, a nejspis pod rootem), pres getprop tu zmenu nastaveni zkontrolujes (ted tam mas hodnotu 2), ale nepomuze ti to protoze to co popisujes je spis hardware problem
    F89
    F89 --- ---
    ADM: neslysim nikoho ja a nikdo neslysi me, je tam uplny ticho, ani to nezvoni. nejde to ani na hlasity reproduktor. zkousela jsem poklepani do dlane (psali na foru skrz v6, wipe cache, restar, baterka..nic nepomohlo.

    tady to co pises, to musim nejak skrz pc a prikazovy radek?

    tohle me ale uz fakt zacina srat, mam ten telefon rok, ostreni nejede a ted jeste tohle..boze. :(
    ADM
    ADM --- ---
    F89: to zni podobne jako znamy problem s potlacenim okolniho sumu (teda spis jen to ze protistrana neslysi tebe), zkus disablovat zadni mikrofon: setprop persist.audio.vns.mode 1
    F89
    F89 --- ---
    jo tak on má taky cm11 snapshot m12...takže je to jasný no.. :/ ted jen jetli se to rozjede
    F89
    F89 --- ---
    UF0UN: jsem zkoušela hned a nic. :(
    UF0UN
    UF0UN --- ---
    F89: mně se to taky s cm11 stávalo, pomohl restart
    F89
    F89 --- ---
    MIKROM: rozebírala, ale nerýpala se do součástek.

    Každopádně od dnešního rána mi nefunguje sluchátko, respektive při volání nikoho neslyším, nikdo neslyší mě. Myslela jsem, že je to následek mého rýpání v tel. Mrknu na forum a dnes ráno tam napíše někdo se stejným problémem.
    Operátora máme jiného. Netuší někdo, čím by to mohlo být? Na náhodu, že bychom si to pokazili ve stejný den ráno se mi to fakt nezdá.
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    F89: tak telefon jsi už rozebírala, ne? Jen pak nehtem opatrně odklopíš takový zámek co drží ten kablík od foťáku v konektoru. Pak to půjde snadno ven.
    F89
    F89 --- ---
    máte někdo zkušenost s výměno foto.modulu? Dnes mi přišel od MIKROMA a trosku mam bobky, na netu jsem zadny tutorial bohuzel nenasla. :(
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam