• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    UF0UN
    UF0UN --- ---
    F89: mně se to taky s cm11 stávalo, pomohl restart
    F89
    F89 --- ---
    MIKROM: rozebírala, ale nerýpala se do součástek.

    Každopádně od dnešního rána mi nefunguje sluchátko, respektive při volání nikoho neslyším, nikdo neslyší mě. Myslela jsem, že je to následek mého rýpání v tel. Mrknu na forum a dnes ráno tam napíše někdo se stejným problémem.
    Operátora máme jiného. Netuší někdo, čím by to mohlo být? Na náhodu, že bychom si to pokazili ve stejný den ráno se mi to fakt nezdá.
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    F89: tak telefon jsi už rozebírala, ne? Jen pak nehtem opatrně odklopíš takový zámek co drží ten kablík od foťáku v konektoru. Pak to půjde snadno ven.
    F89
    F89 --- ---
    máte někdo zkušenost s výměno foto.modulu? Dnes mi přišel od MIKROMA a trosku mam bobky, na netu jsem zadny tutorial bohuzel nenasla. :(
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    VLAKODLAK: Zkus CM11 R14. Šlape bezvadně.
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    Je možné, že se mi 1Ska na mokee rebootuje kvůli tomu, že jedna ze SIMek (podezřívám tu sekundární) snaží o připojení se/nalezeni dalšího vysílače? Mam totiž pocit, že telefon se mi rebootuje pouze pokud jsem v pohybu... cestou z karlína do dejvic 2x, z prahy do brna asi 8x :D
    BOBULIX
    BOBULIX --- ---
    Ano ano děkuji, byl jsem zbrklý a neflashnul jsem. Už v pořádku. Děkuji
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    BOBULIX: pokud jsi delal zalohu, neobnovuj nastaveni system. Po flashi mi zlobil fotak, stacilo vymazat data aplikace a vse funguje. Jedu na V6 od jejiho uvolneni a naprosta spokojenost :-)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    BOBULIX: factory reset jsi delal?
    F89
    F89 --- ---
    tohle mi taky delalo, prej sem to blbe nainstalovala. nemela sem na to nervy, tak sem dala cm. zkus nejspis znovu fleshnout, mam takovej pocit ze mi radili at nezapomenu na wipe? ale nejsem si jista...takze me vlastne radeji neber moc vazne.)
    BOBULIX
    BOBULIX --- ---
    Nainstaloval jsem v6 na Mi2S. U wifi pořád píšou zapínání a nic.
    Někdo ví co s tím?
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    !!!

    Pre-Order Black Xiaomi Mi4 Smart Phone Snapdragon 801 Quad Core 2.5GHz 3GB RAM 16GB ROM 5 inch Screen 13.0MP 3080mAh (WCDMA version)
    http://www.ibuygou.com/...25ghz-3gb-ram-16gb-rom-5-inch-screen-130mp-3080mah-wcdma-version-6203.html
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    TURF: to bude hned, měsíc je v klidu :):):)
    ADM
    ADM --- ---
    PAYAXY: nekupovat
    PAYAXY
    PAYAXY --- ---
    ADM: souhlas, ale jaký je podle GPL trest za porušení?
    ADM
    ADM --- ---
    FARFELOO: typicky bullshit cinskych firem, kernel source maji releasnout jakmile je produkt na trhu, vymluva ze je tam kod pro budouci modely je trapna, to je pouze jejich problem a v zadnem pripade duvod pro porusovani GPL
    F89
    F89 --- ---
    ajo, ja blbec:) diky!
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    F89: mikrom
    TURF
    TURF --- ---
    GLACIER: tak jsem si to prosel, ale nepisou do tydne, pisou do mesice a nejspis jen na 16gb white verzi. fuck
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam