• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    F89
    F89 --- ---
    MIKROM: mi napsal,ze -> zdravim display se sklada ze dvou casti dotykove sklo a samotny display, pri vymene fotoaparatu se rozdelavala pouze zadni cast kde je zapojen fotak do zakladni desky tudiz neni mozne aby se display jakoliv poskodil. Znovu usazeni fotoaparatu nepomuze vyresila by to pouze oprava displaye ale tu nedelame.
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    F89: těžko říct, musí se to rozebrat a vidět. Normálně bych jim to tam přines, že tam ten flek před výměnou foťáku nebyl.
    F89
    F89 --- ---
    MIKROM: aha aha. a da se to napravit kontrolou a novou montazi nebo uz to nema ani cenu resit a je to navzdycky?
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    F89: myslim, ze to muze byt zpusobenou spatnou montazi. at uz nejakym Tvym pokusem, nebo servisakovym. stacil treba nejaky zapadly sroubek, a nekdo se to snazil secvaknout a kdyz to neslo, tak sroubek vyklepal, zacvaknout to slo, ale displej uz je poskozen.. to se muze klidne stat.
    F89
    F89 --- ---
    MIKROM: takze myslis, ze by to mohlo byt tim, ze by mi tam ten servisak dal fotak spatne? ale foti to vyborne:)
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    F89: Jo, to je přesně ono. Akorát já to mám víc kruhové...
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    F89: něco vevnitř nesedí a tlačí na displej zevnitř.
    F89
    F89 --- ---
    SUN_VU_KUNG: fakt,jo? no nadhera... :((

    Jinak je to presne takoveto, mozna u me svetlejsi a na jinem miste -> http://s1226.photobucket.com/user/jerryperng/media/bluespot.jpg.html

    Procitala jsem ty fora, ale uz sem z toho jelen a nevim co si myslet. :(
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    F89: tohle mi udělali s tabletem lenovo, když jsem ho dával do servisu kvůli opravě tlačítka - taky od té doby mám v jednom místě namodralý flek na displeji, který je vidět nejvíc na bílém pozadí. Podle mne evidentně něco v servisu, asi jak to tam rvali zpátky, čert ví. Řekl bych, že to bude nějaký tlak na displej. Kryt za to asi nemůže.
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    F89: kryty z czc mám taky, nepraskaj a sedí (u mě) výborně
    F89
    F89 --- ---
    Tak já nevím no. Můj MI2S se asi rozhodl, že mě bude nasírat.

    Výměna foťáku mi pomohla (dala sem to do místního servisu). Všimla jsem si však, že na bílém pozadí mám světle modrou skvrnku. Dělala jsem si test na mrtvé pixely, je to vidět u všech barev.... :(

    Mám to asi v těch místech jak je foťák, je to možný, že je to tou výměnou? Zkoušela jsem na to zatlačit a rychle dát prst pryč, po tom zatlačení se kolem toho vytvoří takovej jakoby "kruh" - na jiném místě to nedělá..

    No a po Googlení sem zjistila, že by to mohlo být těsným krytem. Je to možný? Pravda je, že jsem si nedávno koupila na czc.cz - prej originální kryty na mi2S. A oba dva mi asi po dnu používání praskly úplně ve stejným místě (levý horní roh),což je divný.

    Vyměnila sem za original v jakym sem ho koupila a budu se modlit ze modra skrvna zmizi.

    GLACIER
    GLACIER --- ---
    TURF: já taky nikam jinam nejezdím :D
    TURF
    TURF --- ---
    GLACIER: podle vseho bude bilej a nebude lte ti pobezi jen v praze :)
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    Tak jsem si včera koupil Mi4 fdd-lte 64gb. Jsem zvědavý jak to bude fungovat :)
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    BOBULIX: delo se mi to taky asi verzi zpatky uz vypinani funguje, jedu na aktualni romce z patku
    ALLOPSYCHOSIS
    ALLOPSYCHOSIS --- ---
    Tak děkuji všem, nakonec to vyřešila manuální aktualizace telefonu. Potom už vše chodí jak má a můj "velký problém prvního světa" je vyřešen :)
    BOBULIX
    BOBULIX --- ---
    Divná věc ve v6. V nastavení notifikací mi nejde vypnout u žádné aplikace notifikace v roletce. Vypnu to, vrátim se a je to tam znova. Někdo zkušenost?
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    Ahhhhh! Amazing news, the much-anticipated Xiaomi Mi4 FDD-LTE version will be released on Dec 16th!!
    ibuygou.com will stock it. Please check our new arrivals section for more info.
    #Xiaomi #Mi4 #iBuygou
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    ALLOPSYCHOSIS: nebude to tim, ze miui aplikace na smsky je "uprednostnena", jede kvuli tomu treba verifikovat whatsapp.
    zkus sms - nastaveni - pokrocila nastaveni a vypni "Systém. SMS aplik. má přednost"
    pak to zkus znova z ty airbank aplikace
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    ALLOPSYCHOSIS: používám bez problémů a to jak na v5 tak na v6, teď mám lollipop ROM od Ivana a nejede, ale je to věc ROM, na minulé fungoval bez problémů, tak čekám na update
    ADM
    ADM --- ---
    UF0UN, F89: a nemate nahodou vodafone (ten dost experimentuje)? pokud je to tohle tak muze pomoct vymena /firmware pokud pouzivate nejaky hodne stary, CM na firmware partisnu nesaha ani firmware neobsahuje, aktualizuje to ale MIUI/WIUI, bohuzel ten firmware neni nijak verzovany ani zdokumentovany ani to neudrzuje nikdo nekde ke stazeni, takze je nejlepsi pouzit ten z posledni ofiko verze MIUI ktery ho presmahne (tj nainstalovat, nebo si jej vyseknout z image a udelat instalacni zip). firmware jsou prvni 2 partitions (pro TDB) schvalne si udelejte diff vetsinou se to lisi v zavislosti jake verze miui/wiui kdy v minulosti byly na dany system nainstalovany
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam