F89: myslim, ze to muze byt zpusobenou spatnou montazi. at uz nejakym Tvym pokusem, nebo servisakovym. stacil treba nejaky zapadly sroubek, a nekdo se to snazil secvaknout a kdyz to neslo, tak sroubek vyklepal, zacvaknout to slo, ale displej uz je poskozen.. to se muze klidne stat.