• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    MIKEKT
    MIKEKT --- ---
    ZYAN: takze uz tam nemuzou na celnici pripocitat dph?
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Xiaomi konkurenci zasadí ránu smartphonem za méně než 1 800 korun - iDNES.cz
    http://mobil.idnes.cz/...elefony_ada#utm_source=sph.idnes&utm_medium=richtext&utm_content=clanek-box
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    Myslite, ze ma smysl cekat na cernou Mi4 LTE verzi pro evropu? Nebo koupit bilej s wcmda ted za $370?
    Pokud to chapu spravne tak stejne to nebude umet ty nizsi LTE frekvence, tj pojede to akorat praha a tak?
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    ZYAN: tak to je vyborna zprava!
    ZYAN
    ZYAN --- ---
    Do CZ a SK již posílají rovnou z EU!
    EU Direct Warehouse at ibuygou.com
    http://www.ibuygou.com/categories/eu-direct-1.html
    TURF
    TURF --- ---
    PRUSATKO: no nebudou. "ceske frekvence" lte zadna vlajkova lod z cinskych telefonu (meizu, 1+1, xiaomi) dnes nema. podpora fdd lte konci u 1800,1900 a 2100, tj. velka mesta. 800 a 900 se nedockas. pro cinsky trh nejsme tema.
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    SUMI: taky ji mam a idealni, vcera jsem si ale asi hodinu hral s redmi note a da se na to zvyknout :-) navic s novou funkci ovladani jednou rukou ve V6 to pujde, no uvidim jake budou recenze mi4 s lte a ceskymi frekvencemi
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    Přesně, hned bych ho bral, ale pingpongovou pálku s sebou tahat nechci :)
    SUMI
    SUMI --- ---
    PRUSATKO: Jo, s tím souhlasím. :-) Mi4 vypadá suprově, ale mě hrozně vyhovuje velikost Mi2s.
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    SUMI: ted ma byt novy model, i kdyz vykonove by mel jit oproti stavajicimu dolu, me vadi absence lte a simky, gps bych ozelel. ted spis uvazuji o mi4, to je krasny kus zeleza
    SUMI
    SUMI --- ---
    BLEVAJZZ: Mám a jsem spokojen, pokud nemáš tablet a nevadí ti absence GPS, tak do něj určitě jdi. Mipad ještě nepodporuje témata, takže tam třeba nedostaneš ikonky od mikroma atp. Jinak si fakt nestěžuju. :-)
    ALLOPSYCHOSIS
    ALLOPSYCHOSIS --- ---
    SUN_VU_KUNG: jsem ochotna to risknout ;) po měsíci a půl už je na čase
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    ALLOPSYCHOSIS: Jsi ochotná ztratit konfuciánské požehnání? :)
    ALLOPSYCHOSIS
    ALLOPSYCHOSIS --- ---
    SUN_VU_KUNG: tak tenhle oldschool beta model budu mít jen do zítřka, ne? ;)
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    Já to věděl! :D
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    SUN_VU_KUNG: zkutečně ten nápis tak funguje, mam ozkoušeno :) ale po sundání fólie (asi tak 20m po s amotném sundání) mi telefon spadl z pračky na kachlíky a taky úplně v pohodě přežil :D to, že se rebootuje po tom, co pustim data(A občas i bez toho) přisuzuju něčemu jinému :)
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    já, narozdíl od náplavky redmičů co ho mají max pů roku, mám mi2s tak rok a půl? a jedinej problém je, že když mám zapnutý potlačení okolního hluku, tak nějak vypadávám při hovoru. v nastavení jsem to vypnul a od tý doby bez problémů. jsem z těch co neuznávají přístup "když to funguje tak to neaktualizuj" a jedu vždy na nejnovější romce a nepamatuju si, že by něco nešlo. nejde tak maximálně aplikace na mikey, ale to ji stačí nahradit verzí 1.9. :)
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    ALLOPSYCHOSIS: Nebo ty čínské znaky zaclánějící uprostřed displeje znamenají nějaké tajné konfuciánské požehnání ;)
    ALLOPSYCHOSIS
    ALLOPSYCHOSIS --- ---
    SUN_VU_KUNG: ne, možná je ze železa a proto zatím přežil všechny strasti a pády. to nemůžu riskovat ;)
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    ALLOPSYCHOSIS: A folii jsi už sundala? ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam