úvod
témata
události
tržiště
diskuze
nástěnka
přihlásit
přezdívka
heslo
přihlásit heslem
přihlásit přes passkey
pamatuj si mě
registrace
ztracené heslo?
Xiaomi a MIUI
IXTREMIST
---
---
11:10:35 13.1.2015
Mám redmi a ta velikost paměti je doopravdy tristní. Nechápu proč tam cpou tak malo, kdyby tam dali 2gb tak se cena zvedne o 500 a hned by to byla jiná písnička.
KALTY
---
---
10:54:11 13.1.2015
Já jsem s Mi2 spokojen. Krom velikosti paměti
BLEVAJZZ
---
---
7:36:40 13.1.2015
+2
F89
: tak dej unbook totoho klubu, ty malověrná! :-)
SUN_VU_KUNG
---
---
18:44:50 12.1.2015
F89
: Za rok už budeš mít miXs :)
TOOMIX
---
---
18:32:20 12.1.2015
ZYAN
: počkat na něco lepšího ;)
ZYAN
---
---
17:09:51 12.1.2015
1 odpověď
Co myslíte o Redmi 2?
Mě příjde špatn áta 1GB RAM :(
Xiaomi Redmi2 Qualcomm Snapdragon 410 Quadcore 64-bit 1.2 GHz Processor 1GB RAM, 8GB ROM 4.7 Inches Display with 8 MP Back Camera FDD-LTE Version With Original Xiaomi Piston Earphone
http://www.ibuygou.com/...back-camera-fdd-lte-version-with-original-xiaomi-piston-earphone-6465.html
TOOMIX
---
---
12:14:46 12.1.2015
+1
KOX
: vyber si tady ;)
MIUI CZ&SK • Licencované eshopy
http://www.miuios.cz/eshopy.php
KOX
---
---
11:42:58 12.1.2015
1 odpověď
Zdravím, min týden mi ukradli Mi3ku.. Nějaké doporučení kde pořídit nový? Krom toho na nástěnce? :) Dík
TOOMIX
---
---
19:41:08 10.1.2015
http://gizchina.cz/2015/01/10/xiaomi-mi-tv2-dostupne-aj-u-nas-aj-ked/
MILAZAJICEK
---
---
11:56:36 10.1.2015
TOOMIX
:
TOOMIX
---
---
11:32:18 10.1.2015
1 odpověď
ERVIN
: podržíš home tlačítko, a stáhneš aplikaci dolu, místo nahoru
ERVIN
---
---
11:12:18 10.1.2015
1 odpověď
TOOMIX
: Pardon, jak se to dělá?
TOOMIX
---
---
10:53:15 10.1.2015
+1
http://gizchina.cz/2015/01/10/xiaomi-s-procesorem-leadcore-za-65-dolaru-podporou-lte/
TOOMIX
---
---
10:53:02 10.1.2015
1 odpověď
ERVIN
: zamkni něco v RAM a mělo by být po problému ;)
ERVIN
---
---
9:21:09 9.1.2015
1 odpověď
OD instalace MIUI 47.0.0 při každym vyskočení z aplikace na homescreen 5 sekund "Načítání launcheru"... Oser. Děje se to i někomu dalšímu? Redmi 1S
RAINBOF
---
---
19:34:56 7.1.2015
VLAKODLAK
:
no ja uz neupdatuju, vylkuchal jsem os nakost a nechavam to fungovat.
ale cekal bych to tak ze to staci jen stahnout a nahrat..
VLAKODLAK
---
---
16:54:33 7.1.2015
1 odpověď
RAINBOF
: njn, ten stav už asi nenavodim, mno jsem poučen. Žebych romku updatnul? mam release ze začátku listopadu :) jaxe to dělá? nahraju zip, ale v recovery nedám faktory reset a prostě to jenom flashnu a pak vymazu cache a dalvik(abych nepřišel o nastaveni a data)? OTA se poslední dobou nějak nedostavují :D
RAINBOF
---
---
16:15:47 7.1.2015
1 odpověď
VLAKODLAK
: je ale otázkou jak to ale při reklamaci zduplikuješ.
nicméně s tou romkou by to mohlo souviset tak že poplete acpi a pomůže až vyndání baterky která ho uvede do defaultu.
VLAKODLAK
---
---
16:13:25 7.1.2015
1 odpověď
RAINBOF
: taky, vypnutej, zaptunej, originální nabíječka, neoriginální nabíječka, ze stěny i z nb. Zabralo až jen vyndání zandání tý baterky. Grr reklamace je opruz :(
RAINBOF
---
---
16:09:22 7.1.2015
1 odpověď
VLAKODLAK
: ano. nabíjení ve vypnutém stavu s romkou nesouvisí.
(zkoušel jsi vypnutý stav že ?)
<<
<
automatické načítání
>
>>
Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam