• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    ADITU
    ADITU --- ---
    VLAKODLAK: 2 SIMky podle toho článku mít bude/má: Xiaomi Redmi 2's rest of the specification stays the same. ... The dual-SIM dual-standby device sports a 4.7-inch IPS display with HD (720x1280 ppi) resolution and 312ppi, same as the predecessor Redmi 1S...
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    HITOMI: kdyby uměl 2 simky a nemít 1sko, tak do něj jdu hned :D
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    tak uz oznamili redmi2 s 2GB RAM :) to uz vypada na slusnou hracku, uvidime, jaka pak bude cena
    Xiaomi Redmi 2 Now With 2GB of RAM and 16GB of Inbuilt Storage | NDTV Gadgets
    http://gadgets.ndtv.com/...ews/xiaomi-redmi-2-now-with-2gb-of-ram-and-16gb-of-inbuilt-storage-654631
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    DEMONOFANARCHY: sejmi službu provision
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    CEEFA: s WAPEM sem si dělal prdel žejo, to už ani nefunguje :)))
    CEEFA
    CEEFA --- ---
    GLACIER: tak me teda osobne staci ve velkejch mestech hspa+, nevim co byhc na tom telefonu musel delat, aby mi to nestacilo, i streaming videa bez problemu
    spis me prave zajima 4g pokryti v mistech kde ted jede edge.. wap je uplnej pravek
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    GLACIER: praveze na vesnici 5km za prahou uz ted jde i LTE, ale ne na mi4. Navic tu 800 a 900 sit budou nasi operatori dale rozsirovat. Udajne. O2/Tcko slibovali 90% pokryti do konce roku (minuleho), to se uplne nepovedlo, ale casem snad. Viz drivejsi debata.
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    CEEFA: ZNOVA opakuji. pochybuju se v podstatě JENOM ve velkých městech..na vesnici a 5km za Prahou jde stejně jenom WAP..
    CEEFA
    CEEFA --- ---
    GLACIER: no problém je, ze to neumí všechny používaný frekvence LTE v cz. V Praze to problém nebude. taky zalezi na operatorovi, ale např Vodafone pokrývá místa bez 3g hlavně 800 a 900 MHz LTE a to se obavám neumí
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    Říkal někdo nějaký řeči o lte na xiaomi? :)

    MIKROM
    MIKROM --- ---
    Xiaomi Redmi 2 - pokračovatel čínského bestselleru (recenze)
    http://www.svetandroida.cz/xiaomi-redmi-2-2-201501
    DEMONOFANARCHY
    DEMONOFANARCHY --- ---
    Prave se mi aktualizoval MI3 a po restartu skoncil v restart loop s hlaskou:

    "Unfortunately, the process com.google.process.gapps has stopped."

    neeeeeee
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    Hugo Barra promluvil o tajemství úspěchu Xiaomi - Svět Androida
    http://www.svetandroida.cz/hugo-barra-xiaomi-201501
    SKYE
    SKYE --- ---
    IXTREMIST: slabej argument :))
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    GLACIER: no jsou to kundy, o tom není pochyb
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    JULIAN: kdykoliv jsem mimo město někde na závodech, tak kamarádům s telefony s LTE telefon vůbec nejde... a vůbec... Někde v Praze nejde ani 3G. Přijde mi to totální výsměch, když i v největší prdeli na sri lance jde v horách internet na plný koule a to berou pár tisíc měsíčně a žijou fakt chudé. Ať chcípnou všichni operátoři v cr...
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    GLACIER: právě ze jde, ale 800 či 900
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    JULIAN: já jsem ale 99% času ve velkých městech... A mimo lte stejně nejde
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    GLACIER: jenže když se podivas na pokryti tak tyhle vysoký bandy jsou jen na par místech, většinou ve velkejch městech, kde je 3g. Kdežto T-Mobile a o2 se snaží pokryt ČR 800 a Vodafone 900. Takze mimo město povalis s xiaomi na edge a rozdíl mezi 3g a LTE je pro běžného uživatele díky datovému limitum téměř nulovej
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    PSILOCYBER: www.ibuygou.com/p-xiaomi-mi4-white-smart-phone-snapdragon-801-quad-core-25ghz-3gb-ram-16gb-rom-5-inch-screen-130mp-3080mah-fdd-lte-version-6415.html

    Takže u Vodafone ti půjde jak 1800 tak i 2100 u Tmobile jenom 1800 takže není pravda že neumí evropský Lte
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    PSILOCYBER: ano
    Xiaomi Mi4 má fdd-lte ale mají zatím jenom 16GB verzi
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam