• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    JULIAN: já jsem ale 99% času ve velkých městech... A mimo lte stejně nejde
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    GLACIER: jenže když se podivas na pokryti tak tyhle vysoký bandy jsou jen na par místech, většinou ve velkejch městech, kde je 3g. Kdežto T-Mobile a o2 se snaží pokryt ČR 800 a Vodafone 900. Takze mimo město povalis s xiaomi na edge a rozdíl mezi 3g a LTE je pro běžného uživatele díky datovému limitum téměř nulovej
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    PSILOCYBER: www.ibuygou.com/p-xiaomi-mi4-white-smart-phone-snapdragon-801-quad-core-25ghz-3gb-ram-16gb-rom-5-inch-screen-130mp-3080mah-fdd-lte-version-6415.html

    Takže u Vodafone ti půjde jak 1800 tak i 2100 u Tmobile jenom 1800 takže není pravda že neumí evropský Lte
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    PSILOCYBER: ano
    Xiaomi Mi4 má fdd-lte ale mají zatím jenom 16GB verzi
    IXTREMIST
    IXTREMIST --- ---
    SKYE: Už vidím darkpsy producenty na google music
    SKYE
    SKYE --- ---
    KALTY: tak kdykoli si muzes na wifine neco stahnout na google music play, kdekoli v kavarne treba...já mám taky neomezená, data, v práci taky wifi nemám ;) nebo vyjimecne i na datech, ja tam mam stazenych treba 20 alb a cas od casu je zmenim ;) ale je to každého věc...
    FARFELOO
    FARFELOO --- ---
    Xiaomi Mi Box Mini is a fun-size Android streaming box | Android and Me
    http://androidandme.com/2015/01/news/xiaomi-mi-box-mini-is-a-fun-size-android-streaming-box/

    škoda, že nemám televizi, tohle se mi hodně líbí...
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    PSILOCYBER: Screen predictor? :) to je jak koukat na southpark: you will respect my authoratom! :D ale jinak koukám, že to maj vyřešený pěkně, až to svoje 1S zreklamuju nebo omlátim o zem, tak zkusim výkonější telefon, na kterým to miui třeba nebude taková zoufalá zasekaná záležitost :)
    PSILOCYBER
    PSILOCYBER --- ---
    E2E4: nz, koukam, že tři dny uváděj jako real i v recenzích, ta baterie je 3 050 mAh. not bad. a kvalitní foťák, to asi platí pro Xiaomi obecně. to sklo je asi milimetr tenký. Prostě lepší folie. jojo, je třeba dokoupit, citlivost dotykovky se aplikací nijak neomezí. http://m.youtube.com/watch?v=DzVosH3M1To
    a kromě toho bych si asi pořídil MiKey ať ti do zdířky na jacka nepadá bordel. občas to k tomu dávají jako gift. kdyby ses nějak rozhodl, klidně se ještě zeptej.. Nevim co bych ještě.. běžim na MIUI-4.10.24
    E2E4
    E2E4 --- ---
    PSILOCYBER: Diky.. Co je to tvrzene sklo? To si koupis extra bo co?
    PSILOCYBER
    PSILOCYBER --- ---
    E2E4: mam mi3, "jen" s 3G, neni to tak velky.. mam trochu drobnější ruce a velikost mi přijde ideální. s evropským LTE si nejsem jistej, ale mám pocit, že to chystali a ja byl linej čekat. projeď verze co nabizej na ibuygou. kouknul bych tam, ale jsem nemocnej a fakt se mi teď nechce nic hledat, srry. vydz baterie je dva az tři dny při méně frekventovaný užívaní. nic nepadá, běží fakt slušně. tvrzené sklo od Nillkinu téměř povinností. už 2* zachránilo displej při pádu na zámkovku & kachle :D tomu se prostě nevyhneš pokud jseš jelito jako já. nicméně žádnej problém, nic nevrže pevný jak bejk. jeste mam hliníkovej obal kterém těsně obepiná tělo zezadu, měl by i chladit. zevnitř tenká semišová plocha. Redmi Note je oproti tomu pádlo, kupoval jsem to známý. tohle je tak na hranici a působí dobře navenek. Akorát je mi záhadou, co bude až bude potřeba vyměnit baterii, čemuž zatím nic nenasvědčuje, ale údajně se nedá dovnitř dostat. taky mrkni na YouTube na nějaký recenze. Jasný že ho budu chválit vid, ale neměnil bych. ... Vlastně měnil, za Mi Note asi jo :P
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    E2E4: samotnej mobil stoji treba 375 dolaru, 20 postovne a kdyz nechces riskovat celniky, tak 5% navic. da se to za 10k. v cechach je to kolem 13k
    E2E4
    E2E4 --- ---
    JULIAN: Hm jenze mi4 je v cechach za desitku, to uz mi prijde moc..
    Na kolik te to vyslo z ciny a odkud jsi kupoval?
    Co vydrz baterie?
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    E2E4: pokud nechces padlo, tak mi2s. mi3 uz je docela velky, to uz muzes rovnou mi4, ktery je o kousicek mensi. a LTE z ciny neni s tema nasima moc kompatibilni, hlavne s tema ktere bys vyuzil.

    Jinak me doslo vcera Mi4 z ciny, prekvapive uz tam byla cz/sk verze, ktera se mi v pohode aktualizovala na posledni (5.1.9)
    E2E4
    E2E4 --- ---
    DYNK: Prehodnocuju. :) ono tezko dneska sehnat telefon kterej je zaroven modrerni (mi3) a zaroven neni padlo (a note uz o tolik vetsi padlo neni - nebo jo)?
    DYNK
    DYNK --- ---
    E2E4: jak jde dohromady Redmi Note s "nechci velky padlo"? :))
    PYRO
    PYRO --- ---
    mi3 pokud se nepltu nema LTE ne
    E2E4
    E2E4 --- ---
    E2E4: Resp., jak na to teď koukám, Redmi Note za 6 tis, nebo Mi 3 za 8 tis ?
    DYNK
    DYNK --- ---
    E2E4: nejmensi je mi2s.. a stoji ted na ibuygou $215
    E2E4
    E2E4 --- ---
    Právě se mi definitivně rozbil stávající telefon a vím že můj další bude xiaomi.. Co byste doporučili? Nechci velký pádlo.. Funguje u MI3 LTE v ČR ?
    DYNK
    DYNK --- ---
    Tak nakonec pomohlo wipe all data + reset. Telefon prej bezi ted dobre, aplikace jdou spustit a ma to i signal.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam