• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    IXTREMIST
    IXTREMIST --- ---
    BUNDA: Me to dycky přišlo rasy.
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    IXTREMIST: tak instalace mimo GP je pro laika něco jako vyhánění čerta ďáblem :-) Ale každý svého štěstí strůjce.
    LAKSHMANA
    LAKSHMANA --- ---
    Takže abych to shrnul:

    > Mi2s jsem objednal 13.2. na iBuygou. Na druhý den (v sobotu) byl na cestě s DHL.
    > Zásilku jsem si nechal na iBuygou pojistit na ztrátu/zničení, proti clu nikoliv.
    > Cesta zásilce trvala přesně 7 dní - následující pátek ráno zvonil telefon. (luxus)
    > Pán z DHL dovalil balíček bez vyznačené ceny obsahu, s poznámkou "media player".
    > Doručovateli jsem NIC NEPLATIL.
    > Zaplatil jsem celkem 221$, což mi PayPal přepočítal na 5.573 Kč

    Nestěžuju si... :-)
    IXTREMIST
    IXTREMIST --- ---
    MIKROM: install aplikaci nevyžaduje google play.
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    LAKSHMANA: muzu se zeptat k cemi Ti je chytrej telefon, na kterym nemas aktivni google play a tudiz si do nej nedoinstalujes zadnou aplikaci? na to tu jsou tlacitkovy plecky, ne?
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    HVJ3R: ano, ale LTE co podporuje MI4 nemaji mistni operatori v lasce. VF pokryva pasmem 900 a o2/tm pasmem 800 a ani jedno z toho xiaomi neumi (to umi 1800/2100 akorat tusim)
    HVJ3R
    HVJ3R --- ---
    JULIAN: Aha, tak to asi nebude pro me. U naa na chalupe totiz 3G neni, ale VF by tam mel mit LTE.
    LAKSHMANA
    LAKSHMANA --- ---
    JULIAN: Nemám u googlu ucet a tel. neprihlasuju. Pro lepsi pocit - pristup googlu k soukromi lidi na me neudelal nejlepsi dojem.
    FARFELOO
    FARFELOO --- ---
    Nevíte jestli to 5% pojištění z ibuygou platí i na ten poplatek DHL?
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    HVJ3R: funguje to, ale jen u "real" operatoru a jen ve velkejch mestech, nekterejch, a tam vetsinou frci i 3G, ktere je dostacujici. Dle meho to neni dobra investice.


    LAKSHMANA: doporucoval bych tu EU romku i kdyz budes mit telefon v anglictine. treba ty LTE telefony z ibuygou uz ji tam maji hozenou defaultne.
    google play nepouzivas proc?
    HVJ3R
    HVJ3R --- ---
    Mate tu nekdo Mi4 FDD-LTE? Funguje to? Asi budu trpelivy a pockam na 64G/cernou verzi, ta jeste neni.
    LAKSHMANA
    LAKSHMANA --- ---
    UF0UN: chápu
    UF0UN
    UF0UN --- ---
    LAKSHMANA: no vlastně myslím appky od googlu (hlavně market)
    originál těžko soudit, imho všichni instalují eu verzi
    LAKSHMANA
    LAKSHMANA --- ---
    UF0UN: Aha, google play nepoužívám. Takže orig rom je stabilnější?
    LAKSHMANA
    LAKSHMANA --- ---
    TOOMIX: Do telefonu mi řekl že nic neplatim. Ještě potvrdim až to bude doma.
    LAKSHMANA
    LAKSHMANA --- ---
    UF0UN: jo
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    LAKSHMANA: kolik si řekl prachů za celní zastupování?

    Nová kulišárna DHL od 1.listopadu aneb jak klesnout pod úroveň České Pošty - GizChina.cz
    http://gizchina.cz/2014/11/07/nova-kulisarna-dhl-1-listopadu-aneb-klesnout-uroven-ceske-posty/
    UF0UN
    UF0UN --- ---
    LAKSHMANA: v EU není čínský balast a je tam Google play. Akorát to má nějaké mušky.
    UF0UN
    UF0UN --- ---
    LAKSHMANA: šlo to z Číny?
    LAKSHMANA
    LAKSHMANA --- ---
    Tak pan DHL už volal. :-)

    Ještě dotaz, jestli můžu: Pokud jsem zvyklej používat systém v Aj, má smysl instalovat tu eu multilanguage rom?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam