• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    FARFELOO
    FARFELOO --- ---
    MIKROM: No jasně! Copak ty nechceš být pirát a stáhnout si nějakej adware?
    LAKSHMANA
    LAKSHMANA --- ---
    LAKSHMANA: Aha, tak už to vidim, ta zipka je uložená na disku a je to
    xiaomi.eu_multi_aries_4.10.31_v5_4.1.zip
    LAKSHMANA
    LAKSHMANA --- ---
    No tak ta dnešní zásilkamá nainstalovanou MIUI-4.10.31, má google play coby jedinou google appku, spustilo se to rovnou v angličtině a moc čínskýho balastu tam teda neni.
    ADM
    ADM --- ---
    MIKROM: kdybys to nahodou nevedel, tak stejny apky z google play se daji sehnat i ke stazeni bez google play, takze o jakych neznamych pochybnych zdrojich to mluvis
    HVJ3R
    HVJ3R --- ---
    JULIAN: Mam VF, takze z tohohle hlediska by to mohlo fungovat. Ale tam, kde potrebuju, je pokryti LTE-900. Dik za doplnujici info.
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    IXTREMIST: no jasny, ale tak to ze si nekde z neznamych pochybnych zdroju potaham kdovijake apk nepokladam za kdovijakou cestu
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    HVJ3R: podivej se na mapu pokryti podle telekomunikacniho uradu. neni to 100% odpovidajici skutecnosti pro ty 800/900, ale jasne je tam videt kde jsou ty vyssi frekvence a ty uz rozhodne rozsirovat moc neplanuji, aspon co ja vim. Podle me se to u nas nevyplati, nehlede na to ze LTE nechteji "realni" operatori virtualum poustet (je to ted jejich tahadlo, viz turbointernet a duchodci na vesnici) takze pokud clovek nema neco z velkeho tria, tak nema sanci vubec. mozna jedna dve vyjimky
    HVJ3R
    HVJ3R --- ---
    JULIAN: Nojo, je to trochu slozitejsi. Mi4 umi:

    4G FDD-LTE:1800/2100MHz

    Tyhle frekvence Dle Wiki u nas obcas operatori pouzivaji, ale v ruznych kombinacich. Tak pravda, to nebude idealni zarizeni pro LTE v ceskych krajich. Dik.
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    LAKSHMANA: gratuluju!
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    Dotázek pro majitele redmi 1S, kolik máte °C na cpu v zátěži? já v klidu mam 40+ a v zátěži to přelezlo i 55, to jsou skoro notebookové hodnoty :) ale děje se to jenom když mám spuštěná data..., i když ho mam z těch 1,6Ghz podtaktovanej na 1,2Ghz tak se děsně i na dotek zahřeje a pak se restartuje, to je asi špatnej křemík na reklamaci, co?
    IXTREMIST
    IXTREMIST --- ---
    IXTREMIST: easy
    IXTREMIST
    IXTREMIST --- ---
    BUNDA: Me to dycky přišlo rasy.
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    IXTREMIST: tak instalace mimo GP je pro laika něco jako vyhánění čerta ďáblem :-) Ale každý svého štěstí strůjce.
    LAKSHMANA
    LAKSHMANA --- ---
    Takže abych to shrnul:

    > Mi2s jsem objednal 13.2. na iBuygou. Na druhý den (v sobotu) byl na cestě s DHL.
    > Zásilku jsem si nechal na iBuygou pojistit na ztrátu/zničení, proti clu nikoliv.
    > Cesta zásilce trvala přesně 7 dní - následující pátek ráno zvonil telefon. (luxus)
    > Pán z DHL dovalil balíček bez vyznačené ceny obsahu, s poznámkou "media player".
    > Doručovateli jsem NIC NEPLATIL.
    > Zaplatil jsem celkem 221$, což mi PayPal přepočítal na 5.573 Kč

    Nestěžuju si... :-)
    IXTREMIST
    IXTREMIST --- ---
    MIKROM: install aplikaci nevyžaduje google play.
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    LAKSHMANA: muzu se zeptat k cemi Ti je chytrej telefon, na kterym nemas aktivni google play a tudiz si do nej nedoinstalujes zadnou aplikaci? na to tu jsou tlacitkovy plecky, ne?
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    HVJ3R: ano, ale LTE co podporuje MI4 nemaji mistni operatori v lasce. VF pokryva pasmem 900 a o2/tm pasmem 800 a ani jedno z toho xiaomi neumi (to umi 1800/2100 akorat tusim)
    HVJ3R
    HVJ3R --- ---
    JULIAN: Aha, tak to asi nebude pro me. U naa na chalupe totiz 3G neni, ale VF by tam mel mit LTE.
    LAKSHMANA
    LAKSHMANA --- ---
    JULIAN: Nemám u googlu ucet a tel. neprihlasuju. Pro lepsi pocit - pristup googlu k soukromi lidi na me neudelal nejlepsi dojem.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam