• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    BLEVAJZZ
    BLEVAJZZ --- ---
    BLACKSOURCE: Glaca tady už několikrát říkal ze je 90% svého času v Praze... a když se to tak veme... určitě nebude sám... takže LTE i to od Xiaomi pro nás cenu má.
    BLACKSOURCE
    BLACKSOURCE --- ---
    GLACIER: A proč by nekomentoval. Já si takový lefeon samozřejmě taky kupovat nebudu když vím že LTE funguje jen ve městech.
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    DYNK: Jasný, ale proč to komentuje někdo kdo to nemá doma?
    DYNK
    DYNK --- ---
    GLACIER: k tomu bys mel jeste dodat, ze se pohybujes jen ve meste.. nekdo by z tvyho komentare mohl pochpit, ze ti lte jede vsude, kde je pokrytiGLACIER:
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    LAKSHMANA: dobře jsme ti poradil co? :)
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    HVJ3R: hele mám FDD LTE a vůbec si nestěžuju LTE mi jede pořád...
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    JULIAN: nejlepší je, že to komentujou lidi, co to nemají doma! :)
    ERVIN
    ERVIN --- ---
    Tak k mému problému: stačilo zamknout launcher v ramce...
    LAKSHMANA
    LAKSHMANA --- ---
    Čili kdo nepoužívá google play, tak by se měl vlastně trochu stydět, jo? :-)
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    FARFELOO: hele už ani ne, to jsem dělal když mi bylo 17, před pár lety jsem přešel na freeware, pokud mám program rád, tak pošlu alespoň donate a pokud stojí pro verze appky 20 korun, tak si ji koupím (ty dražší kupuju ve slevách) jako autor několika free doplňků za který mi vpodstatě nikdy nikdo nepřispěl na vývoj se to tak snažím zlomit.
    Ale pokud má někdo raději nějakej Amazon store, nebo blackmarket, tak mu to neberu.
    FARFELOO
    FARFELOO --- ---
    MIKROM: No jasně! Copak ty nechceš být pirát a stáhnout si nějakej adware?
    LAKSHMANA
    LAKSHMANA --- ---
    LAKSHMANA: Aha, tak už to vidim, ta zipka je uložená na disku a je to
    xiaomi.eu_multi_aries_4.10.31_v5_4.1.zip
    LAKSHMANA
    LAKSHMANA --- ---
    No tak ta dnešní zásilkamá nainstalovanou MIUI-4.10.31, má google play coby jedinou google appku, spustilo se to rovnou v angličtině a moc čínskýho balastu tam teda neni.
    ADM
    ADM --- ---
    MIKROM: kdybys to nahodou nevedel, tak stejny apky z google play se daji sehnat i ke stazeni bez google play, takze o jakych neznamych pochybnych zdrojich to mluvis
    HVJ3R
    HVJ3R --- ---
    JULIAN: Mam VF, takze z tohohle hlediska by to mohlo fungovat. Ale tam, kde potrebuju, je pokryti LTE-900. Dik za doplnujici info.
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    IXTREMIST: no jasny, ale tak to ze si nekde z neznamych pochybnych zdroju potaham kdovijake apk nepokladam za kdovijakou cestu
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    HVJ3R: podivej se na mapu pokryti podle telekomunikacniho uradu. neni to 100% odpovidajici skutecnosti pro ty 800/900, ale jasne je tam videt kde jsou ty vyssi frekvence a ty uz rozhodne rozsirovat moc neplanuji, aspon co ja vim. Podle me se to u nas nevyplati, nehlede na to ze LTE nechteji "realni" operatori virtualum poustet (je to ted jejich tahadlo, viz turbointernet a duchodci na vesnici) takze pokud clovek nema neco z velkeho tria, tak nema sanci vubec. mozna jedna dve vyjimky
    HVJ3R
    HVJ3R --- ---
    JULIAN: Nojo, je to trochu slozitejsi. Mi4 umi:

    4G FDD-LTE:1800/2100MHz

    Tyhle frekvence Dle Wiki u nas obcas operatori pouzivaji, ale v ruznych kombinacich. Tak pravda, to nebude idealni zarizeni pro LTE v ceskych krajich. Dik.
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    LAKSHMANA: gratuluju!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam