• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    HVJ3R
    HVJ3R --- ---
    PRUSATKO: Otazka, je-li to fail Mi4 nebo spis nasich operatoru :)
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    HVJ3R: ja jsem prave na nove xiaomi telefony taky zatim zanevrel, protoze kdyz mam tu moznost, chci vyuzivat dostupne technologie naplno, jinak mi2 bych nemenil, jsem s ni spokojen tak na 90% a to se mi jeste u zadneho mobilu nestalo :-)
    HVJ3R
    HVJ3R --- ---
    GLACIER: Jasny. Jak uz jsme tu rozebirali - ja jsem nechtel Mi4 JEN kvuli LTE, ale rikal jsem si, ze bude fajn, kdyz mi na (nasem :) vidlakove pojede slusnej net (ne-LTE je to tam neuveritalna bida), bohuzel jak jsem se zde dozvedel, u nas je LTE pokryti na frekvenci, kterou Mi4 neumi, takze tenhle bonus odpada, cimz se znacne zmensila moje chut si ten telefon poridit, nebot jsem zatim spokojen s Mi3. Uvidime, za kolik soudruzi nabidnou 64G/cerny :)
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    LOGO: hongmi LTE neumi zadne pokud vim.
    LOGO
    LOGO --- ---
    hm, takže vím zase hovno, protože říká každej něco trochu jinýho :b takže nejlepší asi budu mít zajít si do Vodafonu a zeptat se jich, jestli můj telefon je k něčemu nebo k ničemu. co myslíte?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    jinak neměl tmbobile náhodou pokryto tim LTE1800 ?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    LOGO:

    no me se hongmi chyta dobre HSPA i na šumavě v hlubokých lesích :)
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    RAINBOF: pokud nejsi nekde, kde 3G neni - tj temer kdekoliv kde neni ani LTE 1800 a to jsi pak na edge a to uz je docela apokalypsa :D
    LOGO
    LOGO --- ---
    RAINBOF: sorry, že se tu ptám na základní věci ale když se tomu zrovna věnujete :)
    hongmi mi bude k ničemu co se týče lte, co? mám to půl roku a můžu to vyměnit abych mohl využívat lte. to bych blil... :/
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    LOGO: přepneš se na 3G a rychlost klesne. apokalypsa se nekoná :)
    LOGO
    LOGO --- ---
    RAINBOF: a pokud máš telefon schopnej příjmu lte (městského treba) a vyjedeš mimo dosah stane se co s příjmem netu? já mám teď Xiaomi hongmi, končí mi smlouva za chvíli u Vodafonu, budu prodlužovat, přičemž novej tarif maj už s lte netem a já ho chci. tudíž mě zajímá, jestli si budu muset pořídit novej stroj, nebo ne. jsem pražskej především. dik
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    LOGO: když je nedostupné LTE naskočí ti pomalejší net.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    LOGO: lte jsou dva typy. tady se mluvi o tom ze na xiaomi nechytis to "vesnicky" lte ktery se ted zavadi.
    LOGO
    LOGO --- ---
    hodím lamí dotaz - lte phone nemám ale chci. pakliže je prozatím lte jen ve městech, znamená to, že když z města /dosahu lte vyjedu, jsem úplně bez netu, nebo mi naskočí 30-pomalejší net?
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    JULIAN: pak příjmi moji omluvu :):):)
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    GLACIER: nejsem fanboy a klidne rad priznam, ze ty prachy vyhozeny za LTE verzi byly.. vyhozeny :)
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    JULIAN: protože bys to pořád tak brutálně nekritizoval! :)
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    BLEVAJZZ: díky kubo
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    GLACIER: a jakej ma vliv to, jestli LTE telefon mám či nemám na fakt, ze LTE na mi4 mimo velkoměsta nechytnes a zároveň ve velkoměstech je 3G, tudíž z toho LTE mas v našich podmínkách prd?

    A druha otázka, kde jsi přišel k tomu, ze nemám mi4 s LTE ???
    BLEVAJZZ
    BLEVAJZZ --- ---
    BLACKSOURCE: Glaca tady už několikrát říkal ze je 90% svého času v Praze... a když se to tak veme... určitě nebude sám... takže LTE i to od Xiaomi pro nás cenu má.
    BLACKSOURCE
    BLACKSOURCE --- ---
    GLACIER: A proč by nekomentoval. Já si takový lefeon samozřejmě taky kupovat nebudu když vím že LTE funguje jen ve městech.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam