• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    LAKSHMANA
    LAKSHMANA --- ---
    Podařilo se někomu nastavit synchronizaci kontaktů MIUI 5 -- Mi Cloud -- Mac OS ? (Případně MIUI 5 -- iCloud -- Mac OS)

    Objevil jsem jedině tenhle starej návod, kterej ale, zdá se, nemaká (secure connection could not be established).

    Xiaomi Mi Cloud service Contacts Sync Supports iPhone & iPad now! - MIUI General - Xiaomi MIUI Official Forum
    http://en.miui.com/thread-19856-1-1.html
    IXTREMIST
    IXTREMIST --- ---
    Musím zaklepat - redmi čtvrt roku stabilní, bez bugů atd...
    LAKSHMANA
    LAKSHMANA --- ---
    JULIAN: No právě to je poslední stable verze miui 5. Ale jako samozřejmě to není žádná katastrofa, kvalita není jenom o nějaké totální stabilitě...
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    LAKSHMANA: tak porad je tam co vylepsovat/ladit. v kazde tydenni verzi je tak jeden az tri bugfixy. mozna pro klid duse si sehnat posledni stable verzi miui5 a nechat to byt
    LAKSHMANA
    LAKSHMANA --- ---
    PRUSATKO: Aha, takže přehrání romky je i u xiaomi telefonů pořád obligátní, rozumim. Já si miui poprvé naimplantoval do htc desire s skoro před čtyřmi lety, takže jsem byl zvyklej na leccos. Ale právě jsem si myslel, že u orig telefonu tohle odpadne... (Jenom dodávám že se jedná o stable verzi miui 5)
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    LAKSHMANA: zkusil bych obligatni prehrani romky
    LAKSHMANA
    LAKSHMANA --- ---
    MOPIK: Chvíli jsem googlil jak se tomu říká správně, ale nic jsem nevygooglil, tak jsem to napsal takhle přiblble. :-D Prostě telefon na 2 vteřiny zamrzne a pak se zrestartuje.
    MOPIK
    MOPIK --- ---
    LAKSHMANA: co to znamena crash uprostred prace?
    LAKSHMANA
    LAKSHMANA --- ---
    Tak dneska první crash uprostřed práce. Po třech dnech používání. To jsem nečekal.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    FARFELOO: předpokládal bych to.
    FARFELOO
    FARFELOO --- ---
    RAINBOF: Myslíš, že tu 1800 budou ještě rozšiřovat? V Brně ji není ždibec, kdyby měli v plánu ji tady mít, tak už by začali, ne?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    PRUSATKO:
    no hlavně LTE 900 není 4G ale 3G (je to tím že 2g bylo převedeno na 3G ve variantě LTE)

    LTE 1800 je už 4g a to je vě městech protože se to vyplatí,

    no a důvod proč telefony neumí ve 3G LTE je hlavně proto že to je poslední úprava 3G která se ale "nakonec" moc nepoužívá.

    Druhou věcí je fakt že 4g nemá takový dosah jako má 3G a letos bych očekával LTE1800 ve všech trošku větších městech.
    (osobně nechápu proč se u nás nepoužívá wimax ale to je jiná pohádka)
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    RAINBOF: mrkni se na nejpouzivanejsi frekvence v ostatnich zemich, tuzemske pokryti je specificke. Je jasny, ze v cr asi nebude fungovat vse co v cine...
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    to jsou zas kecy... chyba operátora je že používáme telefony co umí jen jedno LTE ? to snad ne
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    HVJ3R: no je to fail operatoru imho, zase nekdo premyslel, co jsem koukal za hranice tak frekvence u xiaomi jsou venku bezne
    HVJ3R
    HVJ3R --- ---
    PRUSATKO: Otazka, je-li to fail Mi4 nebo spis nasich operatoru :)
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    HVJ3R: ja jsem prave na nove xiaomi telefony taky zatim zanevrel, protoze kdyz mam tu moznost, chci vyuzivat dostupne technologie naplno, jinak mi2 bych nemenil, jsem s ni spokojen tak na 90% a to se mi jeste u zadneho mobilu nestalo :-)
    HVJ3R
    HVJ3R --- ---
    GLACIER: Jasny. Jak uz jsme tu rozebirali - ja jsem nechtel Mi4 JEN kvuli LTE, ale rikal jsem si, ze bude fajn, kdyz mi na (nasem :) vidlakove pojede slusnej net (ne-LTE je to tam neuveritalna bida), bohuzel jak jsem se zde dozvedel, u nas je LTE pokryti na frekvenci, kterou Mi4 neumi, takze tenhle bonus odpada, cimz se znacne zmensila moje chut si ten telefon poridit, nebot jsem zatim spokojen s Mi3. Uvidime, za kolik soudruzi nabidnou 64G/cerny :)
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    LOGO: hongmi LTE neumi zadne pokud vim.
    LOGO
    LOGO --- ---
    hm, takže vím zase hovno, protože říká každej něco trochu jinýho :b takže nejlepší asi budu mít zajít si do Vodafonu a zeptat se jich, jestli můj telefon je k něčemu nebo k ničemu. co myslíte?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam