• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    TRAZE: Hele nechci Ti brát iluze, ale jsou to češi a je to podvod

    XiaomiForSale.com už běží. Bublina splaskla – MobilMania.cz
    http://www.mobilmania.cz/...ky/xiaomiforsalecom-uz-bezi-bublina-splaskla/sc-3-a-1329848/default.aspx
    Cenový uragán Xiaomi přiletěl, ale je to samý háček a nejasnost - iDNES.cz
    http://mobil.idnes.cz/...minky-obchodu-xiaomiforsale-f0t-/telefony.aspx?c=A150225_115614_telefony_jm

    Tady v komentech dokonce info o vlastníkovi.
    V Evropě roste nový neoficiální obchod s Xiaomi. Láká na skvělé ceny i servis | Cnews.cz
    http://www.cnews.cz/.../v-evrope-roste-novy-neoficialni-obchod-s-xiaomi-laka-na-skvele-ceny-i-servis

    Navíc prodávat v EU s roční zárukou, bez možnosti vrátit zmetek do 14 dnů a bez vyčíslenýho DPH je nezákonný i když to maskuješ asijskou firmou, z toho bude ještě randál.
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    TRAZE: ibuygou maji sklad ve spanelsku, tudiz tez se da kupovat bez DPH/cla, nicmene doprava tam stavala 40 dolaru. jestli je to tu za 3€, proc ne...
    MIKEKT
    MIKEKT --- ---
    TRAZE: Aha kde jsi nasel, ze maji sklad v cr?
    TRAZE
    TRAZE --- ---
    MIKEKT: Vzhledem k tomu ze sklady maji v CR, tak postovne pri platbe predem je cca 80 korun. Odpada problem s celniky a zadrzovani zasilek kvuli DPH a doba doruceni se zkrati nanejvys na 3 dny. Takze to zatim vypada jako vyborna alternativa oproti kupovani telefonu primo z Ciny.
    MIKEKT
    MIKEKT --- ---
    TRAZE: Neprijde mi to uplne spatny, ale kde je tam videt postovne do CR?
    FARFELOO
    FARFELOO --- ---
    WOJTISHEK: Už tomu rozumím... Mají to formulováno stejně špatně jako ostatní věci na webu.
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    FARFELOO
    FARFELOO --- ---
    TRAZE: To je tvuj shop? Nerozumim tomu pre-order miTV. Píše se tam něco o zaplacení full price... Za 300 eur bych to ale zvažoval:-)
    TRAZE
    TRAZE --- ---
    Tak http://xiaomiforsale.com/ uz jede. Co na to zatim rikate?
    DYNK
    DYNK --- ---
    LAKSHMANA: to se mi stalo tak max jednou za celou dobu, co mi2s mam (neco pres rok)
    LAKSHMANA
    LAKSHMANA --- ---
    Další věc co pozoruju (a slušně mi teda cuchá nervy) je, že asi tak v 80% případů, kdy "stisknu" ikonu na homescreenu a držím, si telefon myslí, že jsem jí kliknul a otevře příslušnou apku.

    Děje se to ještě někomu, nebo je to další kandidát na obligátní přehrání ROM?
    LAKSHMANA
    LAKSHMANA --- ---
    RAINBOF: Můžeš zkusit Smart Keyboard Pro, ten má vlastní slovník. Taky blbej, ale možná lepší než tadyto. (Zatím nemůžu posoudit.)
    LAKSHMANA
    LAKSHMANA --- ---
    ADM: I s restartem čéče. A ten starej port pro hátécéčko mi tohle nedělal teda.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Na svém Hondmi TD (Stable 25) mám zatím rekord bez restartu něco málo přes 45 dní. Všechno bylo v pohodě, RAM volná okolo 25%, žádný zpomalení atd... Telefon se zakousnul při přehrávání FullHD videa ve VLC, když jsem otočil telefon na výšku...

    ADM
    ADM --- ---
    LAKSHMANA: a po trech dnech bez restartu, nebo s vypinanim telefonu na noc (tedy kazdy den cerstvy boot s budikem)? to druhy by bylo horsi, to prvni to se moc nediv, deje se to treba i u stock samsungu
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    už jsem si na xiaomi zvykl (i když proti BlackBerry ma sakra co dohánět a to presto ze bb se snaží ho zlikvidovat) ale nezvykl jsem si na ten extra pitomý t9 slovník.

    není možnost ho nějak upgradovat ?
    LAKSHMANA
    LAKSHMANA --- ---
    Podařilo se někomu nastavit synchronizaci kontaktů MIUI 5 -- Mi Cloud -- Mac OS ? (Případně MIUI 5 -- iCloud -- Mac OS)

    Objevil jsem jedině tenhle starej návod, kterej ale, zdá se, nemaká (secure connection could not be established).

    Xiaomi Mi Cloud service Contacts Sync Supports iPhone & iPad now! - MIUI General - Xiaomi MIUI Official Forum
    http://en.miui.com/thread-19856-1-1.html
    IXTREMIST
    IXTREMIST --- ---
    Musím zaklepat - redmi čtvrt roku stabilní, bez bugů atd...
    LAKSHMANA
    LAKSHMANA --- ---
    JULIAN: No právě to je poslední stable verze miui 5. Ale jako samozřejmě to není žádná katastrofa, kvalita není jenom o nějaké totální stabilitě...
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    LAKSHMANA: tak porad je tam co vylepsovat/ladit. v kazde tydenni verzi je tak jeden az tri bugfixy. mozna pro klid duse si sehnat posledni stable verzi miui5 a nechat to byt
    LAKSHMANA
    LAKSHMANA --- ---
    PRUSATKO: Aha, takže přehrání romky je i u xiaomi telefonů pořád obligátní, rozumim. Já si miui poprvé naimplantoval do htc desire s skoro před čtyřmi lety, takže jsem byl zvyklej na leccos. Ale právě jsem si myslel, že u orig telefonu tohle odpadne... (Jenom dodávám že se jedná o stable verzi miui 5)
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    LAKSHMANA: zkusil bych obligatni prehrani romky
    LAKSHMANA
    LAKSHMANA --- ---
    MOPIK: Chvíli jsem googlil jak se tomu říká správně, ale nic jsem nevygooglil, tak jsem to napsal takhle přiblble. :-D Prostě telefon na 2 vteřiny zamrzne a pak se zrestartuje.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam