• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    E2E4
    E2E4 --- ---
    PSILOCYBER: ten mi prokazatelnej webovej virus nenašel.. stejně jako ostatní antiviry.
    PSILOCYBER
    PSILOCYBER --- ---
    E2E4: ten antivir, co je v ramci MIUI Optimalizace. (MIUI 4.10.24) je sice mozny, ze je to dira, ale nepozoruju zadny zpomalovani.. ale pokud bys mel dobrej tip cim to nahradit, rad vyzkousim. taky bych zkusil nejakej jinej System cleaner.
    ZYAN
    ZYAN --- ---
    E2E4: Nepoužívám, stahuje zbytečně moc dat.
    Opera je na normální browsení lepší.
    E2E4
    E2E4 --- ---
    PSILOCYBER: prave ze me to dost sokovalo. co se tyce antiviru, ztratil jsem jakykoliv iluze ze by cokoliv delaly (oscannuji appky ktere stejne bezi v sandboxu a maji pevne dana prava a co jako?), protoze zadny z nich nic nenasel.

    jakej "jejich antivirus" pouzivas?
    PSILOCYBER
    PSILOCYBER --- ---
    E2E4: pouzivam ten jejich browser od doby, co jsem Mi3 poridil (asi pul roku) a to co tobe se mi nikdy nestalo. nic to nenapadlo a pouzivam jejich antivira. nikdy ani zadna infekce. na puvodni browser jsem cetl nejaky pro a proti a zdalo se mi ze prevazoval nazor nenahrazovat chromem ani foxem. nechal jsem to byt a zadny komplikace ani v rychlosti.. tos chytl zrovna neco zlyho teda )
    E2E4
    E2E4 --- ---
    Jak resite prehravani videa typu appka ct24? chybejici kodek? MIUI CZ 5.3.13
    RUM
    RUM --- ---
    taky jsem objednal kamerku z xiaomiforsale a pak vemu ještě ten obal, až bude k dispozici, což bude asi do konce měsíce
    E2E4
    E2E4 --- ---
    Používáte MIUI browser? Chytáte malware? Mě se před chvílí stalo, že po kliknutí na odkaz na coindesk.com se mi do nativního browseru nainstalovalo cosi, co pak každou stránku po pár vteřinách reloadovalo nějakou fake stránkou searchingresults.com?, popř. jinými reklamními stránkami.. :/

    Mám od úterý Mi3 z Mironetu (MIUI 5.3.13 týdenní), no nečekal jsem že nastanou takové problémy tak brzo, přitom tam mám jen úplně běžné masové aplikace a nechodím na žádné podezřelé weby..

    Zajímavé je, že všechny antiviry co jsem zkoušel (norton, avast, avg, avira..) nic nehlásily, přesto, že v tu chvíli jsem tam ten webový worm měl.. Jediný AdWare říkal že speedtest.net má nějakou příliš reklamu. Ještě před chvílí to bylo reprodukovatelné (kliknout na hlavní článek na coindesk.com nativním browserem), teď už to nefunguje. Pomohlo vymazat data a cache nativního browseru. Chm, asi tedy přecházím na Chrome..
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    BOBULIX: upgrade nebo downgrade google services framework
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    RAINBOF: na konci března V6
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    neměl by vyjít na redmi nějaký update ? už se mi dlouho nic nerozbilo.
    F89
    F89 --- ---
    BOBULIX: nejspis to bude problem, co ma hodne lidi z nas. Ja taky. Nekde na foru je navod, kdy si musis stahnout apku DisableServices a tam zaskrnout jednu moznost. Jen ti to ted nereknu z hlavy, zkus to profiltrovat tady nebo primo na miui.

    Kazdopadne me to zlobi i s timto zpusobem "opravy". Prestane jit sluchatko, nekdy staci restart, jindy musim obnovit zalohu.. jak kdy no.
    FARFELOO
    FARFELOO --- ---
    [MiPhone Manager] The Official English Mi PC Suite Released! Download Here! - App - Xiaomi MIUI Official Forum
    http://en.miui.com/thread-92720-1-1.html

    Phone manager v angličtině..
    BOBULIX
    BOBULIX --- ---
    Na Mi2s mi přestalo fungovat sluchátko. Nejspíš HW problém. Vyměňovali jste někdo?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Za me teda zatim nic moc, zbozi na webu skladem, 4 dny od zaplaceni a zatim nikde nic, ani email ze odesilaji, a jelikoz na webu se neobjevilo tracking number, tak hadam asi jeste maji Vanoce. Takhle bych to cekal v pripade, kdybych to kupoval v Cine...
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    TRAZE: super, díky moc za info :)
    TRAZE
    TRAZE --- ---
    WOJTISHEK: nakup probihal jako z ceskeho eshopu. odeslano pres zasilkovnu a doruceno na druhy den kuryrem in-time. cena byla konecna vcetne dopravy za cca 82 kc. fakturu v baliku nehledej.
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    TRAZE: a co veškeré ty zprávy o poplatcích, daních, atd? jak je to s cenou, která je uvedena jako prodejní, za dopravu a co ještě k tomu dalšího připočítají?
    TRAZE
    TRAZE --- ---
    WOJTISHEK: uz jsem to testnul. do dvou dnu byl telefon doma. vsechno v poradku.
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    už jste někdo nakupovali na Xiaomiforsale? nějaké zkušenosti?

    po přechodu MI2S -> Nex5 -> P7 bych rád zase zpět k výkonu...:D
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    RUM: podle me fish eye se ti omrzi na fotkach tak za den, a normalni fotku s tim proste neudelas. Misto hledacku muzes pouzit mobil pres wifi (teda jestli to Xiaomi kamera bude umet podobne jako treba SJCAM, videl jsem jen nejakou vagni specifikaci zatim).
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam