• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    jesteze neaktualizuju uz, to musi jeden milovat tyhle zmeny... :)
    TURF
    TURF --- ---
    TOOMIX: aha, dik. mne ho nenahradil, musel jsem chrome stahnout sam. ale nejvetsi vopruz je dvojitej zamek obrazovky.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    TURF: nahradili ho Chromem i v oficiální EN ROMce, viz miuios.cz ;)
    TURF
    TURF --- ---
    po posledni aktualizaci mi zmizel prohlizec, setkali jste se tim taky?
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Nové základní Xiaomi odhaleno. Výbava rozhodně nebude ošizená - iDNES.cz
    http://mobil.idnes.cz/...elefony_ada#utm_source=sph.idnes&utm_medium=richtext&utm_content=clanek-box
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    tak právě mi redmi zmrzlo a nelze ho zapnout. :(
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    mě taky musel jsem udělat wipe. nyní ok.
    SWIST
    SWIST --- ---
    Zdravim. Nemáte prosím někdo tip na aplikaci která by mi umožnila nějak lépe spravovat vyzvánění? Popřípadě navést jak na to, jestli to lze nastavit přímo v systému.. Hong Mi 1S.
    Moje představa je taková, že si budu moci, třeba pro jednotlivé skupiny, zvolit vyzvánení, nebo třeba pouze vybrace. Tedy něco na způsob nočního režimu, ale v něm mi třeba od kontaktu který je ve vyjímkách nepípají smsky. Díky
    DYNK
    DYNK --- ---
    Mne minuly tyden zacala padat google keyboard (neslo nic napsat). Vyresil jsem zmenou klavesnice. Vcera mi zacal padat gmail dost nepravidelne. Do ty doby nepadalo nikdy nic. ROM mam porad stejnou, origo V5 nekdy ze srpna. Mi2S, pamet se tvari, ze ma rezervu. Restart to nevylepsil. Nejaky napady cim by to mohlo byt?
    UUFFOO
    UUFFOO --- ---
    od včera mi začaly padat služby google play, aktualizace aplikace nepomohla. verze MIUI 4.12.5.
    nevíte někdo, co s tím?
    BOBULIX
    BOBULIX --- ---
    RUM: Si to přivolal. Už zase nejde a update tentokrát nepomohl.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    MOPIK: aneb, vezměte nejsilnější telefon trhu a my vám ukazem ze je to malo.
    MOPIK
    MOPIK --- ---
    More details emerge on how the Xiaomi Windows 10 preview will be distributed | Windows Central
    http://www.windowscentral.com/more-details-emerge-how-xiaomi-windows-10-preview-will-be-distributed
    RUM
    RUM --- ---
    BOBULIX: ale na jak dlouho :-)
    BOBULIX
    BOBULIX --- ---
    Tak stačil update a sluchátko už zase jede.
    E2E4
    E2E4 --- ---
    A další problém - zkoušeli jste nastavit SIP server v nativní telefonní aplikaci?

    Když nastavím username, heslo a server a dám to znovu editovat, zůstane vyplněné jen username, server a heslo jsou prázdné.. když je vyplním znovu, napíše to "protocol cannot be null".. :(
    E2E4
    E2E4 --- ---
    PSILOCYBER: ten mi prokazatelnej webovej virus nenašel.. stejně jako ostatní antiviry.
    PSILOCYBER
    PSILOCYBER --- ---
    E2E4: jediny co je zatim problem, ze kdyz si telefon najde aktualizaci, po jejim spusteni se ten proces kousne ihned u zjistovani verze. takze proto mam stale MIUI 4.xx.xx :) zatim se mi dostatecne nechtelo to menit manualne
    PSILOCYBER
    PSILOCYBER --- ---
    E2E4: ten antivir, co je v ramci MIUI Optimalizace. (MIUI 4.10.24) je sice mozny, ze je to dira, ale nepozoruju zadny zpomalovani.. ale pokud bys mel dobrej tip cim to nahradit, rad vyzkousim. taky bych zkusil nejakej jinej System cleaner.
    ZYAN
    ZYAN --- ---
    E2E4: Nepoužívám, stahuje zbytečně moc dat.
    Opera je na normální browsení lepší.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam