• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    BLEVAJZZ: v tom případě gratulace a ať slouží a vydrží
    BLEVAJZZ
    BLEVAJZZ --- ---
    BUCCI: hele nakonec jsem našel kluka... který prodává celý předek za 1590 za výměnu chtěl 300 takže s tím že mi tam zadarmo dal folii za 250,- ....takže jsem nic neřešil a dal jsem mu to at mi to vymění... chlapík je naprosto hustej..doporučuji!!!;-) http://www.barevneledky.cz/
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    MIKROM: no máš sice pravdu, ale já kupoval na e-bay za 1640,- celej předek, takže celkově ta jednodušší varianta... je to půl roku zpět

    (bylo to na kamarádovo Mi2S, mé zatím bez poškození)
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    BUCCI: no neni prede jako predek. pokud to je za 15 kil, tak to bude asi jen sklo s displejem, takze se bude muset horkovzduchem nahřát ten původní předek, vypreparovat puvodni popraskany sklo s displejem, vse dukladne vypucovat od strepu a zbytku lepidla, a zalepit novy dil. obcas na nem byva uz z vyroby oboustrana paska, pak je to v pohode, casto si ale musi clovek poradit sam. lepim to posledni dobou timhle: http://www.hotair.cz/och_lep.php?a=90#silwts001, ale treba s chemoprenem mam taky dobry zkusenosti (da se sehnat i pruhlednej)
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    BLEVAJZZ: zrovna Mi2S je "jen o pár šroubcích" a 2 flexech (jestli si to pamatuju dobře), výměna rychlá, snadná a hlavně novej předek sedí perfektně, není se moc čeho bát, napoprvé nechce být zbrklej a pořádně hledat šroubky a neutrhnout flex...
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    BLEVAJZZ: no rozhodně jsou i jednodušší věci na výměnu. Lidi dovedou zničit telefon i během výměny simky. Ale při troše šikovnosti a trpělivosti se to dá zvládnout. Hlavně to nelep sekunďákem, to je lame :)
    BLEVAJZZ
    BLEVAJZZ --- ---
    tak už i já jsem v klubu pavočků u MI2s... sehnal jsem za 1590 náhradní displej... měnil to už někdo?.. zvládnu to sám asi ne? vypadá to jednoduše
    TRAZE
    TRAZE --- ---
    taky mi to prijde v pohode. jeste jsem ten telefon nedokazal nicim pretizit a nikdy se zatim nekousl.
    a je to fakt drzak, po 4 dnech provozu mi zbyva jeste 1/3 baterie.
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    mi4 po restartu telefonu hlasi v task manageru 2G/3G volneho. pri beznem pouzivani to po asi dni spadne na 1,5G/3G volneho (oboji bez jakekoliv aplikace). Ale i to mi bohate zatim stacilo, nevim co by se stalo kdybych dojel na 0 a chtel neco otevrit, jestli by to uvolnilo, ale tolik pameti jsem jeste nepotreboval
    FARFELOO
    FARFELOO --- ---
    Zdrojáky jsou konečně venku...

    Xiaomi is finally releasing kernel source files for Mi3, Mi4, and Mi Note
    http://www.androidauthority.com/xiaomi-mi-3-mi-4-mi-note-kernel-source-release-597876/
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    TRAZE: Přejdi na CM. CM je svižnější než MIUI. Troška hereze. ;)
    ASACHI
    ASACHI --- ---
    IXTREMIST: Musite rozlisovat rozdil mezi alokovanou pameti a pameti aktualne vyuzivanou.

    System si alokuje X pameti, protoze vi, ze ji bude potrebovat.
    Do te alokovane pameti natahuje komponenty, ktere jsou potrebne pro chod tech ocekavanych aplikaci.

    Lze tedy rici, ze pokud mam v modernim operacnim systemu volnou pamet RAM, tak je to SPATNE.
    Znamena to, ze system s tou pameti neumi korektne hospodarit.

    Pokud mam alokovane velke mnozstvi pameti (coz je spravne) a pustim nejakou aplikaci, ktera potrebuje vetsi nez aktualne volne mnozstvi RAM, tak system jednoduse vyhaze tu alokovanou pamet o balast, ktery se nepouziva ...

    Ta pamet se alokuje z toho duvodu, aby ten system mohl svizne fungovat ... nemusi nonstop nacitat kazdou kravinu pri spusteni aplikace, protoze je drzi v pameti.
    IXTREMIST
    IXTREMIST --- ---
    ASACHI: no já ti nevím, jestli systém potřebuje alokaci 9Gb RAM ke správnému chodu :-)
    ASACHI
    ASACHI --- ---
    TRAZE: Sezere nejaky proces, anebo ji alokuje system?
    Ja po zapnuti meho domaciho pocitace mam vyuzito 9GB z 32GB RAM a je to naprosto spravne ...

    To ze nejaky widget ukazuje, ze je RAM "zaplnena" neznamena, ze to je spatne ... nekteri hrdinove na to pak jeste pouzivaji cistice pameti.
    TRAZE
    TRAZE --- ---
    E2E4: je to mozny. ale ono to i cerstve po restartu sezere 1GB ram. jesteze u tohohle telefonu to nemusim resit.
    IXTREMIST
    IXTREMIST --- ---
    DRACONIK: - DARUMA
    Z prostého důvodu, pokud neresetuješ telefon před spuštěním facebooku, tak je totálně zalagovanej. Nevim který hovado psalo messenger a fb appku, ale je to totální moloch.
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    DARUMA: 2GB verze už je, ale jen TSCDMA. Zatím nejsou žádný informace, že by byla i WCDMA.
    ASACHI
    ASACHI --- ---
    TRAZE: To mas neco spatne, Redmi zere 140MB RAM bez spustenych aplikaci a tedy 1GB RAM je naprosto kralovska velikost pro potreby telefonu.
    E2E4
    E2E4 --- ---
    E2E4: aha, koukam ze to je na gestu slide up.. a neda se z toho vylezt zpatky.. nevite kde se to nastavuje?
    MIUI 5.3.27 anglicky
    E2E4
    E2E4 --- ---
    Jinak jsem presel z mi3 na mi2s - velikost je akorat, hura.

    A dokonce funguje ten VoIP jak jsem tu psal ze nefunguje.

    Akorat.. Nekam zmizel quick search (takove to iphone-like fulltextove vyhledavani ve vsem na obrazovce nalevo od hlavni) - co s tim?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam