• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    MIUI 6 based on Android 5.0 lollipop for Mi 2/2S will be released for public today!
    See more: http://en.miui.com/thread-99298-1-1.html
    ZYAN
    ZYAN --- ---
    DRACONIK: Problém s Redmi je v tom, že jsou tam bugy a nejsou automatické update. Musel bych si to přeinstalovávat ručně, aby tam fungovalo přehrávání MP3, to je docela fail.
    Mám Redmi Note s LTE
    TRAZE
    TRAZE --- ---
    MIKROM: je fakt, ze displej jel jen 2,5 hodiny cisteho casu. ale dostat se na 5 dni pri beznem volani, chatovani, zbezne synchronizaci mailu, obcas internet/jizdni rady a notifikace do mibandu, je pekny
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    TRAZE: podle rozsviceneho displeje ten telefon lezel tejden v supliku
    TRAZE
    TRAZE --- ---
    a pak ze dnes telefony nic nevydrzi.. :D
    Mi4 5.3.27

    E2E4
    E2E4 --- ---
    MIKROM: Ja myslim ze to souvisi s tim, ze maji pojisteni na rozbiti. Zaplatis par stovek a kdyz si rozbijes telefon, zaplati to pojistovna.. Ovsem Mironet si pojistovne nauctuje za opravu tuhle horentni sumu za displej..
    Jinak tohle pojisteni pro cloveka neni takovej zazrak - vzhledem k prehnany cene displeje a spoluucasti 10% clovek da za rozbitej displej u mi3 treba 700 misto nejakejch do 2 tis kdyz si to zaplati sam..
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    MIKROM: uffff, nenažranci
    BLEVAJZZ
    BLEVAJZZ --- ---
    MIKROM: přesně..včera jsem tam byl.. a když mi řekli tuhle cenu..tak jsem ji ho vytrhl z ruky že se snad posrali nebo co :-DD
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    MIKROM: oproti tomu mironet to prodava za 4500! :D
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    BUCCI: prave tu byla slecna s pavoukem na mi2s a na ebay oem komplet predek za 950,- to je slusny.. a origos od tech 15 stovek, no.
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    BUCCI: lucky for you. bohuzel vetsina lidi koupi to levnejsi a pak se doma divi. obcas mi nekdo prinese telefon v pytliku s tim, ze si objednal dotyk z ciny a pak zjistil, ze to nezvladne vymenit :)
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    BLEVAJZZ: v tom případě gratulace a ať slouží a vydrží
    BLEVAJZZ
    BLEVAJZZ --- ---
    BUCCI: hele nakonec jsem našel kluka... který prodává celý předek za 1590 za výměnu chtěl 300 takže s tím že mi tam zadarmo dal folii za 250,- ....takže jsem nic neřešil a dal jsem mu to at mi to vymění... chlapík je naprosto hustej..doporučuji!!!;-) http://www.barevneledky.cz/
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    MIKROM: no máš sice pravdu, ale já kupoval na e-bay za 1640,- celej předek, takže celkově ta jednodušší varianta... je to půl roku zpět

    (bylo to na kamarádovo Mi2S, mé zatím bez poškození)
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    BUCCI: no neni prede jako predek. pokud to je za 15 kil, tak to bude asi jen sklo s displejem, takze se bude muset horkovzduchem nahřát ten původní předek, vypreparovat puvodni popraskany sklo s displejem, vse dukladne vypucovat od strepu a zbytku lepidla, a zalepit novy dil. obcas na nem byva uz z vyroby oboustrana paska, pak je to v pohode, casto si ale musi clovek poradit sam. lepim to posledni dobou timhle: http://www.hotair.cz/och_lep.php?a=90#silwts001, ale treba s chemoprenem mam taky dobry zkusenosti (da se sehnat i pruhlednej)
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    BLEVAJZZ: zrovna Mi2S je "jen o pár šroubcích" a 2 flexech (jestli si to pamatuju dobře), výměna rychlá, snadná a hlavně novej předek sedí perfektně, není se moc čeho bát, napoprvé nechce být zbrklej a pořádně hledat šroubky a neutrhnout flex...
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    BLEVAJZZ: no rozhodně jsou i jednodušší věci na výměnu. Lidi dovedou zničit telefon i během výměny simky. Ale při troše šikovnosti a trpělivosti se to dá zvládnout. Hlavně to nelep sekunďákem, to je lame :)
    BLEVAJZZ
    BLEVAJZZ --- ---
    tak už i já jsem v klubu pavočků u MI2s... sehnal jsem za 1590 náhradní displej... měnil to už někdo?.. zvládnu to sám asi ne? vypadá to jednoduše
    TRAZE
    TRAZE --- ---
    taky mi to prijde v pohode. jeste jsem ten telefon nedokazal nicim pretizit a nikdy se zatim nekousl.
    a je to fakt drzak, po 4 dnech provozu mi zbyva jeste 1/3 baterie.
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    mi4 po restartu telefonu hlasi v task manageru 2G/3G volneho. pri beznem pouzivani to po asi dni spadne na 1,5G/3G volneho (oboji bez jakekoliv aplikace). Ale i to mi bohate zatim stacilo, nevim co by se stalo kdybych dojel na 0 a chtel neco otevrit, jestli by to uvolnilo, ale tolik pameti jsem jeste nepotreboval
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam